Обществоukr.mediaJul 8

Типи людей у вашому оточенні, які тягнуть вас на дно, заважають розвиватися і ставати кращими

Як змінити своє оточення.

nk_hauz/-me4oduzj4unt7fhgqwk.jpg

Вченим вдалося з'ясувати, що більше половини нашого успіху приходить з правильним оточенням. Експерти розповіли, від яких типів людей у вашому оточенні варто позбутися, інформує Ukr.Media.

Ознаки того, що вам необхідно міняти оточення

Ви перестали відчувати смак до життя. Вам ніщо не миле, все набридає. Здається, що життя стоїть на місці, а все хороше проходить повз вас.

Ви постійно зриваєтеся на близьких. Ви перестали помічати, як підвищуєте голос і дратуєтеся в розмові з друзями і родичами.

Не хочеться нічого робити. Немає бажання йти на роботу, розвиватися, читати, займатися справами по дому.

Вас не підтримує абсолютно ніхто. Ваші бажання і наміри знецінюються. Усім байдуже ваше життя.

Кого слід видалити зі свого оточення

Ледар

Уважно проаналізуйте своє оточення на предмет наявності тих, хто нічого не робить. Якщо ви спілкуєтеся з подругами, які сидять на шиї у батьків або у чоловіків, з чоловіками, які не працюють і не розвиваються, то прийшла пора перестати з ними спілкуватися. Через їх негативний приклад ви можете легковажно ставитися до роботи, до справ і до себе самих.

Провокатор

Дуже часто буває так, що ми спілкуємося з людьми, які нас дратують і спеціально виводять з себе. Не будемо розбиратися, навіщо вони це роблять. Важливо те, що ви стаєте нервовими і розлюченими. Спілкуйтеся тільки з тими, хто приємний і добрий.

Нарцис

Вони змушують витрачати на них весь свій час і емоції, але нічого не дають натомість. Вони егоїстичні і думають лише про себе, змушуючи оточуючих боротися за право спілкуватися з ними.

Вічні критики

Є люди, які не можуть просто похвалити вас. Їм обов'язково потрібно сказати щось погане. З ними ваша робота завжди недостатньо хороша.

Непробивний

З такими людьми неможливо існувати, тому що вони нічого не розповідають про себе і не можуть нічим допомогти вам, коли ви просите про пораду або ділитися емоціями. Ви немов розмовляєте зі стіною. Такі люди небезпечні, тому що з ними доводиться все тримати в собі.

💬 Последние комментарии
Каменяр
Луна -2 Хорошо , а кто дал право убивать детей Донбасса? НИКТО НЕ ИМЕЕТ ПРАВА УБИВАТЬ ЛЮДЕЙ. НИ ДЕТЕЙ НИ ВЗРОСЛЫХ. А вот Путин дал "право " боевикам и оккупантам прикривать людьми, стрелять из-за спин мирных людей. И убивать всех несогласных с идеологией "русского мира." И его не волнует возраст, пол жертв или даже национальность. И за что убиты пассажиры и экипаж рейса MH17 ? вся причина в идеологии "русского мира"
Каменяр
Якщо на Донбасі немає військ РФ, тоді чому кремль засекретив інформацію щодо смертей в військах? Починаючи з квітня 2014 року з Донбасу не повернулось в РФ більше 2000 російських військових живими. Вони вернулись у вигляді груза "200" або навічно залишились в донецькій землі як добриво.
Каменяр
Путін не раз заявляв що в Криму російських військових немає. А потім, не соромлячись за свою брехня стверджував "Ми ніколи не говорили що наших військових там немає" .
Каменяр
Кому ЗАБОРОНЯЛИ отримувати освіту на рідній мові? Скільки зараз в Криму українських і кримсько-татарських дітей і скільки там шкіл з навчанням на рідній для них мові ( кримсько-татарській та українській)?
Каменяр
Після окупації Криму всіх громадян України, які проживали в Криму, без їхньої згоди, без заяв на отримання російського громадянства, визнали громадянами РФ. Зроблено це було нашвидкоруч, після захвату спецназом РФ Верховної Ради Криму, без передбаченого на прийняття зваженого рішення часу, в мовах психозу, створеного російською пропагандою. І "состерігала за дотриманням законодавства під час референдуму" фейкова організація - АБСЕ.
Щеня вмэрлэ
Нет ,жители коммунистического наследия-Крыма,хотели жить с мовными чертями.
Каменяр
В Росії не бачать своєї фізіономії. Не хочуть визнати, що на сьогодні РФ є однією з найагресивніших країн. Войовнича риторика кремля є димовою завісою, яка передує військовому нападу. Так як було в 2014 перед окупацією Криму та розв'язуванням війни на Донбасі.