Обществоglavcom.ua23 авг.

Тисячі молодих вчителів і менше першокласників: яким буде новий навчальний рік

nk_hauz/cBjtou7nR.jpeg

У новому навчальному році до шкіл приєднаються близько 3 тисячі молодих вчителів. Проте першокласників цього року вступило до школи менше, ніж минулого року. Про це пише 24 канал. Міністр освіти Сергій Шкарлет під час виступу на Всеукраїнському серпневому форумі наголосив на важливості підтримки вчительської спільноти. За його словами, учитель – це людина, на якій тримається реформа освіти. «Одна з головних ідей сьогодення – умотивований учитель. Це означає, що наша мета – сприяти його професійному та особистому зростанню, а також підвищувати його соціальний статус», – зазначив міністр освіти. Сергій Шкарлет сказав, що одним із важливих рішень у 2021 році стало збільшення посадових окладів освітян на 20% з 1 січня та ще на 8,4% з 1 грудня 2021 року. А для додаткового фінансового вмотивування вчителів запроваджено їх сертифікацію (за успішне проходження якої вчитель отримає 20% надбавки). «Цьогоріч до освітянської спільноти приєднається близько 3 тисячі молодих вчителів, які розпочнуть свою роботу у 2021/2022 навчальному році», – заявив він. У порівнянні з 2020 роком, трохи зменшилася кількість дітей, яка йде до школи. У 2020 році було 417 тисяч дітей, у цьому році – 408 тисяч. «Але це природно, це демографічна ситуація», – зазначив Шкарлет. Також очільник МОН наголосив, що на забезпечення засобами індивідуального захисту та дезінфекцію в школах під час пандемії цьогоріч виділили майже 800 мільйонів гривень. До слова, керівник управління шкільної освіти Юрій Кононенко заявив, що учні початкової школи будуть навчатися без масок. Старші школярі повинні надягати маски, але тільки на перервах. На уроках вони можуть перебувати теж без масок. Також стало відомо, чи буде у школах лінійка 1 вересня.

💬 Последние комментарии
Елена
Вы их лучше разместите на лини разграничения с ДНР и ЛНР, посмотрим как им там понравится.
А.Кашпировский
Лена, сходи к доктору. Тебе уже писали - ты застряла в 90-х и пишешь о том чего давно уже нет. Ты просто тупая, а умственное развитие у тебя остановилось лет в 16-17, потому ты тут вечно ноешь про "младую и красивую". Проснись уже, дура, это было лет 40 назад, а ты пишешь одну и ту же чепуху по пять раз в месяц, а то и в неделю. Раз есть время на херню - просто полазь в интернете и посмотри, там кроме нефти много чего нового. Тебя что-то на Ельцине и Чубайсе заклинило, очнись уже - Ельцин давно умер. Ты пишешь чушь и постоянно выставляет себя тупой маразматичкой. Давай уже к доктору, давно пора
Весёлый Роджер
Уже желающие страны выстроились в очередь по росту - пыдти воювати за своих щирых холуёв!!! Особливо им понравилась идея, що не xoxлота трусливая буде впереди биться з москалями, а сами паны! Як же цэ по щироxoxляче!!! Як там, про москальский танк ы хероя Опанаса, що всрался не з переляку, бо вид лютой ненависти до москалей! С.Семенченко - бежавшему сракой уперёд на москалей - Сала херою!
Весёлый Роджер
«Елена – 4 ноября 2020 - … И дупой и пыхвой тоже работают …опыта наберутся,знаний и будет в Украине современные и обученные кадры…,»
Весёлый Роджер
Ну как ТВАРЬ брехливая, шлюха ты орально-анальная и сраколиз вечный Шмуля Сруля, поведуй нам, таки сколько Союз поставлял машин, станков и др. высокотехнологичного оборудования??? Только не надо тут пиСдить про страны СЭВ и Африки и др. третьего Мира. Давай тварь, начинай... Шо там, дэ гивнястый твой язык, вже у сраке, як у поханой продажной собаки?
Весёлый Роджер
Луночка!!! вот она разгадка, чаму у "еры" буквы так скакали, это её так на кровати ласкали! :-)))
Весёлый Роджер
Луночка, а может не с одной машинки-ноута, а с одной кровати? Ну зашла в гости к Шмули, из соседней палаты? :-))