Общество2plus2.ua25 мар.

Топ-10 жіночих звичок, які дратують чоловіків

Перевір, це про тебе?

Є звички, які жінки просто обожнюють. Але вони нестерпно дратують чоловіків. Про що мова, з’ясовувала редакція сайту 2+2.

Їсть з твоєї тарілки

Ви приходите в кафе. Кожен замовляє собі страву. Або вона взагалі відмовляється від основної. Але коли бачить твою повну тарілку їжі – то її руки, як щупальця, тягнуться до неї. Невинний погляд супроводжує фраза: «Я лише скуштую шматочок». Але не факт, що це закінчиться шматочком. Психологи пояснюють це як відсутність будь-яких рамок. В першу чергу, власних. Така жінка лізтиме не лише у вашу тарілку, а й телефон, плани тощо.

Довгі збори та запізнення

Якщо на перших побаченнях це очікування ще терпиме, то під час спільного життя довгі збори неймовірно дратують чоловіків. А запізнення з цієї причини на свято чи важливу зустріч може стати відправною точкою конфлікту чи скандалу.

Контроль

Жінки, питання: «хто тобі дзвонив», «а хто тобі написав», «а як звати ту дівчину з твоєї роботи», «а хто твій друг?», «про що говорили…»- протипоказано задавати. Кожен чоловік, і кожна людина взагалі, має право на особистий простір. Такі питання сприймаються як спроба напасти на нього й окупувати. Часто такі розмови закінчуються грандіозними скандалами і навіть розривом стосунків – бо ж кращий захист, це напад. Але навіть бурхлива реакція чоловіка в таких випадках може викликати в жінки подив і нерозуміння.

Користується твоєю бритвою

Це просто безмежна нахабність і не повага! Ну як пояснити їй, що бритвенний станок - ндивідуальна річ. Інтимна. І не дивно, що чоловік доходить до сказу, коли жінка користується його станком. Як мінімум, це не гігієнічно!

«Я товста?»

Питання, яке мучить практично всю прекрасну половину планети. Очевидно, що чоловік сам собі не ворог і не скаже так! Але навіщо запитувати, якщо ти вже знаєш його відповідь?

Відвертий одяг і яскравий макіяж

Такий вигляд викликає чоловіче здивування. А як інакше? Агресивні наряди сигналізують усім іншим чоловікам: «Агов, хлопці! Я вільна! Зверніть на мене увагу!» Якщо ж жінка в парі вдягається відверто і занадто сексуально, при цьому стверджує, що не намагається звернути увагу на себе – їй краще звернутися до психологи й зрозуміти логіку своєї поведінки. Можливо, в дитинстві їй не вистачало батьківської уваги. І навіть будучи в парі, вона не може насититися компліментами коханого. Тому вона знайшла такий спосіб отримувати їх.

Нестерпні натяки

Весь вечір вона розповідає про те, що мріє. Або про те, що її колезі подарували новий автомобіль. Чи запитує про якусь дату і чи ти пам’ятаєш що було того дня? А ти нічого не пам’ятаєш і не розумієш до чого ці натяки? Жінки забули про те, що мозок чоловіка влаштований інакше, ніж у них. Жодних натяків – лише прямолінійність. Чоловік чує завдання, бачить ціль и виконує її. А натяки лише дратують його.

Про що ти думаєш?

Одне з улюблених жіночих питань. Їй може здатися, що на чоловічому обличчі тривога. А може, їй просто стало нудно й вона вирішила так зав’язати бесіду. Однак таке питання збиває чоловіка з пантелику. Стандартна відповідь: «ні про що». І найцікавіше – це буде правда. Психологи довели, що в розслабленому стані, коли чоловік гортає сторінки в телефоні чи дивиться телевізор – він, дійсно, ні про що не думає. Це спосіб вимкнути мозок від турбот дня і розслабитися. Його руки машинально виконують натискання, а мозок відпочиває. А питання «про що ти думаєш?» виводить його зі стану спокою і релаксу.

Прибирання в твоїх речах

І знову-знову порушення твоїх особистих рамок та простору! Ти не можеш огородити його колючим дротом, тому вона з легкістю запускає туди свої руки. То розкладе одяг по кольорам, то валіза з інструментами опиниться на дачі, а улюблені диски на верхній полиці балконної шафи – ну бо ж вона вирішила, що це зовсім не важливі речі. Але не вона вирішує, що важливо для тебе. Бережи рамки, або прощайся з такою пасією. Інакше – ризикуєш стати підкаблучником.

Ниття та скарги

Коли у жінки все погано, вона зневірена і весь час скаржиться, то таким самим настроєм і енергетикою заряджає тебе. А все ж має бути навпаки! Жінка – це муза, яка надихає чоловіка на звершення і вчинки! Якщо не хочеш стати лузером – відправ її до психолога або зі свого життя. Бо воно прекрасне!

💬 Последние комментарии
Запанувалы украинци ?
Но пока что плохие слуги насилуют своих панов! Во все дыры !
Луна -2
Знаете Хохлов где -то читала . фразу -Переворот - если ты выиграешь - то это революция ,если проиграешь - то путч, или же обыкновенный переворот .Все зависит от удачи тАК ЧТО С КАКОЙ СТОРОНЫ НИ ПОСМОТРИ - ЭТО ОБЫКНОВЕННЫЙ ПЕРЕВОРОТ С ЦЕЛЬЮ СВЕРЖЕНИЯ ВЛАСТИ.
е
про связь с реальностью тебе бы промолчать... Это ж у ТЕБЯ америка во ВСЕМ самая-самая, НО куча ФАКТОВ опровергающих это утверждение тебе в рыло тыкали! Это у тебя Украина заботится ор своем населении, НО при этом поднимает в разы тарифы и цены на ВСЕ, лишая при этом людей мести работы! Это у тебя жители львовского Пьемонта сплошь труженики, НО на деле обьем контрабанды провозимой этими "тружениками" достиг уже 10 млрд гривен в год!.. Мне продолжать, тупая склеротичка??
Опять
По отношению к плохому слуге я, как гражданин, всегда оставляю за собой свое естественное право применить насилие.
Луна -2
А ты возбми ручку и бумажку и напиши письмо Президенту- "дорогой Владимир Александрович!-зачем обижаете наших бабушек .Они не виноваты в том, что продают молоко по сниженным ценам - Не винвоаты в том, что молоко заводской продукции- не вкусное -стоит месяц и два потому что туда добавили мелатонин (он сберегает молоко дольше, но опасен , вызывает рак)У бабушек нет лишних 14 тыс гривен на аппарат доильный-может дадите им в подарок от прививки .Чего только на одного Роджера киваешь ?
Игбун Хохлов
Революция отличается от переворота тем, что это и есть переворот. Только по латински: revolutio - переворот. А рэволюция гидности - это переворот достоинства. Вот так и живут скакуасы-камэняри с перевернутым достоинством. И рассказывают всем, как это хорошо.
Опять история ничему не учит
Автор снова ничего не понимает в демократии. Настоящая власть - это народ, демос. Представители государственной власти - это только рабы, слуги народа. Мой слуга должен служить мне, гражданину. Не наоборот.
Авторские статьи