Обществоukr.mediaJun 29

Топ-5 ознак того, що з відносин треба якнайшвидше виходити

Інколи обставини просто змушують виходити з відносин.

nk_hauz/-mdm0lfm0kvey6mzh_zt.jpg

Трапляються відносини, які потрібно закінчити просто тому, що інакше можете закінчитися ви. Не у буквальному сенсі, звичайно, просто ви сильно змінитеся — і не у кращий бік, тому що руйнівні відносини руйнують не щось абстрактне, а саме вас. Психологи розповіли нам про основні ознаки відносин, з яких треба бігти, інформує Ukr.Media.

Ви обманюєте

Якщо ви не говорите про те, що вас хвилює, намагаєтеся прикрасити правду або применшити значення деяких подій, то слід замислитися. Чому саме ви так чините? Чому намагаєтеся бути не тією людиною, якою є? Головна порада — будьте собою. Будьте чесною і відвертою з партнером і не бійтеся того, що не будете прийнятою. Якщо так трапиться, то це означає, що воно на краще.

Ви перебуваєте у ізоляції

Якщо ваші відносини вже перейшли з цукерково-букетної стадії у щось більш-менш адекватне, то соціальна ізоляція є тривожною ознакою. Співзалежність — це нездоровий формат відносин, а соціальна ізоляція не дає можливість зростати і розвиватися.

Вас оточує негатив

Нездорові відносини призводять до того, що у людях проявляються усі негативні якості. Наприклад, ви опиняєтеся постійно винною у всіх проблемах і помилках партнера. Ви починаєте вважати, що відповідальність за щастя партнера лежить на вас, ви повинні будувати своє життя, виходячи з цього знання. Згодом у таких відносинах ви припиняєте бути собою і починаєте йти по життю навшпиньки, щоб вас не змогли ні у чому звинуватити. Відносини, у яких ви відчуваєте себе подібним чином, є отруйними і можуть отруїти вам усе життя.

Ще одним показником нездорових відносин є постійна критика і образи. Усе це яскраві приклади емоційного насильства. І звичайно, їх просто не можна допускати. І важливо тут припинити виправдовувати тих, хто ставиться до вас подібним чином.

Фокус на партнері

У нездорових відносинах фокус зрушений на те, щоб змінювати когось, а не працювати над собою. Якщо ваші відносини будуються на повазі, то ніхто не намагатиметься перетворити вас на ідеал. Якщо ж це відбувається, то це дорога до нещастя. У правильних відносинах ви поважаєте свого партнера за те, хто він є, і не перетворюєте його на свій успішний проєкт.

Щасливі відносини самі підштовхують нас ставати кращими і працювати над собою. Якщо на вас чинять тиск і ви втрачаєте впевненість у собі, можливо, прийшов час вийти з любовного човна самостійно, а не чекати, коли вас викинуть за борт.

Нестача підтримки

У правильних відносинах ви відчуваєте підтримку свого партнера. Причому необов'язково, що він розуміє і розділяє усі ваші прагнення та інтереси. Він може їх не розуміти, але все одно підтримувати. Це є проявом поваги до ваших поглядів на життя, вашої індивідуальності. Якщо ж ви розумієте, що партнер не проявляє цікавості і не підтримує ваші починання, то така людина навряд чи зможе забезпечити вам емоційну опору. Незацікавленість і критика з часом змусять вас повірити, що ваші почуття, погляди і цінності не мають значення, а це означає, що й самі ви не є важливою для оточуючих. Краще відмовтеся від такого партнера, ніж від себе.

💬 Последние комментарии
Каменяр
Після окупації Криму всіх громадян України, які проживали в Криму, без їхньої згоди, без заяв на отримання російського громадянства, визнали громадянами РФ. Зроблено це було нашвидкоруч, після захвату спецназом РФ Верховної Ради Криму, без передбаченого на прийняття зваженого рішення часу, в мовах психозу, створеного російською пропагандою. І "состерігала за дотриманням законодавства під час референдуму" фейкова організація - АБСЕ.
Щеня вмэрлэ
Нет ,жители коммунистического наследия-Крыма,хотели жить с мовными чертями.
Каменяр
В Росії не бачать своєї фізіономії. Не хочуть визнати, що на сьогодні РФ є однією з найагресивніших країн. Войовнича риторика кремля є димовою завісою, яка передує військовому нападу. Так як було в 2014 перед окупацією Криму та розв'язуванням війни на Донбасі.
Каменяр
я володію 2 мовами - добре, а англійською та італійською - в рамках, достатніх для забезпечення базового спілкування. Питання щодо рускоязычных осіб і осіб з рускоязычною челюстю виникло в тому, що рускоязычная челюсть це є ознака деформованого інтелекту
Думка
Кремлівська пропаганда ще не таке розкаже
Каменяр
Цікава думка. Зайві дати затуманюють зміст. Історія, розвиток держави, розвиток суспільства відбувається в послідовності, зміні пріоритетів, подій, епох. Ми не знаємо коли точно залізний вік змінив мідний вік. І це ніяким чином не впливає наше відношення до цих епох, не заважає розглядати подальший розвиток історії ....
Коля
С головой не все точно!!!! Убогая дура!!!