Топ-5 ознак того, що з відносин треба якнайшвидше виходити
Обществоukr.media29 июня 2021

Топ-5 ознак того, що з відносин треба якнайшвидше виходити

Інколи обставини просто змушують виходити з відносин.

Трапляються відносини, які потрібно закінчити просто тому, що інакше можете закінчитися ви. Не у буквальному сенсі, звичайно, просто ви сильно змінитеся — і не у кращий бік, тому що руйнівні відносини руйнують не щось абстрактне, а саме вас. Психологи розповіли нам про основні ознаки відносин, з яких треба бігти, інформує Ukr.Media.

Ви обманюєте

Якщо ви не говорите про те, що вас хвилює, намагаєтеся прикрасити правду або применшити значення деяких подій, то слід замислитися. Чому саме ви так чините? Чому намагаєтеся бути не тією людиною, якою є? Головна порада — будьте собою. Будьте чесною і відвертою з партнером і не бійтеся того, що не будете прийнятою. Якщо так трапиться, то це означає, що воно на краще.

Ви перебуваєте у ізоляції

Якщо ваші відносини вже перейшли з цукерково-букетної стадії у щось більш-менш адекватне, то соціальна ізоляція є тривожною ознакою. Співзалежність — це нездоровий формат відносин, а соціальна ізоляція не дає можливість зростати і розвиватися.

Вас оточує негатив

Нездорові відносини призводять до того, що у людях проявляються усі негативні якості. Наприклад, ви опиняєтеся постійно винною у всіх проблемах і помилках партнера. Ви починаєте вважати, що відповідальність за щастя партнера лежить на вас, ви повинні будувати своє життя, виходячи з цього знання. Згодом у таких відносинах ви припиняєте бути собою і починаєте йти по життю навшпиньки, щоб вас не змогли ні у чому звинуватити. Відносини, у яких ви відчуваєте себе подібним чином, є отруйними і можуть отруїти вам усе життя.

Ще одним показником нездорових відносин є постійна критика і образи. Усе це яскраві приклади емоційного насильства. І звичайно, їх просто не можна допускати. І важливо тут припинити виправдовувати тих, хто ставиться до вас подібним чином.

Фокус на партнері

У нездорових відносинах фокус зрушений на те, щоб змінювати когось, а не працювати над собою. Якщо ваші відносини будуються на повазі, то ніхто не намагатиметься перетворити вас на ідеал. Якщо ж це відбувається, то це дорога до нещастя. У правильних відносинах ви поважаєте свого партнера за те, хто він є, і не перетворюєте його на свій успішний проєкт.

Щасливі відносини самі підштовхують нас ставати кращими і працювати над собою. Якщо на вас чинять тиск і ви втрачаєте впевненість у собі, можливо, прийшов час вийти з любовного човна самостійно, а не чекати, коли вас викинуть за борт.

Нестача підтримки

У правильних відносинах ви відчуваєте підтримку свого партнера. Причому необов'язково, що він розуміє і розділяє усі ваші прагнення та інтереси. Він може їх не розуміти, але все одно підтримувати. Це є проявом поваги до ваших поглядів на життя, вашої індивідуальності. Якщо ж ви розумієте, що партнер не проявляє цікавості і не підтримує ваші починання, то така людина навряд чи зможе забезпечити вам емоційну опору. Незацікавленість і критика з часом змусять вас повірити, що ваші почуття, погляди і цінності не мають значення, а це означає, що й самі ви не є важливою для оточуючих. Краще відмовтеся від такого партнера, ніж від себе.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
гость
федя, не гони дурку - иначе щас будем перечислять, кто из "российских партнёров" участвовал в приватизации и деребане тех самых "советских гигантов" на Украине. Бывшие неотъемлемой частью всего постсоюзного СНГшного бизнеса. Фамилии и суммы долей СП все известны. Ни один крупняк не обошёлся без "российского инвестора" или мутного российского банковского векселя. Причём их можно было бы понять, если бы они акционерный капиталец вкладывали в себя - в постСССР хотя бы под видом куцого таможенного союза, но приватизировали и валяли Украину с одной целью - слиться через Москву в офшоры и освободить "западных партнёров" от конкуренции. Бегали с жопами в мыле красные директора заводов и "акционеры" новослепленных "совместных концернов" по всем заказчикам всех отраслей бывшего СССР., а в ответ получали "идите на х..й - у вас там есть свои западные советники-решалы, вот с ними и решайте". Как там председатель правительства России и посол Рф в Украине Черномырдин говорил? - "монополии хребет российской экономики и их мы будем беречь как зеницу ока, наши братские народы будут жить трудно, но не долго". Монополисты туевы.
Целибат во плоти
Если католицизм - это прогрессивная часть христианства, то православие, получается, реакционная.
Жид
С чертями мовными только так.
Слава павшим
Не мечите бисер перед ними.
Серж
Да уж!
Бубуй
А еще на украинских интернет-аукционах украинские историки-археологи продают выкопные этрусские шлемы.
Бубуй
Таки стесняюсь спросить. А какое отношение клыкавки имеют к белой расе? Или и вправду думаете, что Скрипка - это украинский Стинг?