Общество24tv.ua2 мар.

Топ-5 причин, чому люди зраджують

Частково невірність можна пояснити і генетичною схильністю, але крім цього є ще багато інших причин.

Різниця в прибутку. Чоловіки і жінки, які заробляють менше своїх партнерів, більш схильні до невірності. При цьому чим менше він заробляє в порівнянні з вами, тим імовірніша зрада з його боку. Правда, у випадку з чоловіками тут є нюанс: чим більше зароблять – тим менше зраджують, поки рівень заробітку не становить 70% від сімейного бюджету. На цій позначці ймовірність зради чомусь різко зростає. Наближення ювілею. Аналіз даних Ashley Madison – сайту онлайн-знайомств для одружених – показав, що одружені чоловіки частіше шукають відносини на стороні напередодні ювілею. Згідно The Wall Street Journal, ця закономірність справедлива і для жінок.

Невпевненість у партнері. До сексу на стороні людини можуть підштовхнути сумніви у почуттях партнера. Це зайвий привід частіше відкрито обговорювати ваші відносини. Симуляція оргазмів. Дівчата, які прикидаються задоволеними в ліжку, частіше зраджують. І знову ж таки, це привід частіше говорити відверто. Релігійність. Віруючі люди менше схильні до зрад, ніж атеїсти. Цей зв'язок особливо сильно проявляється у жінок, які вийшли заміж недавно.

💬 Последние комментарии
------
В англии есть шотландия -пусть меньше чуш несёт..
СПРОСИТЕ У БОРЬКИ ДЖОНСОНА.
А ЧТО, У МЕЛКОБРИТАНИИ НЕТ ПЛАНОВ ВОЙНЫ С РОССИЕЙ ? А ТО ЧТО ТВОРИТ МЕЛКОБРИТАНИЯ В ДУРКАИНЕ, ЭТО НЕ ВОЙНА УЖЕ?
КНИГА
Василий Тертый. Криминальная элита Украины.
СЕРДЮЧКУ - В ПЕРДИЗИДЕНТЫ ДУРКАИНЫ!
СЕРДЮЧКУ - В ПЕРДИЗИДЕНТЫ ДУРКАИНЫ!
ДОЛОЙ БАНДВО
Украина уже оккупирована криминалом. Это всё что нужно знать об этой стране.
ХУЦПА В МИКВЕ !!!
ХАБАДу выгоден ЭТИНЗОН !!!
выборы-выборы
Выборы - это бл@дский цирк, на котором реальная власть (мафия) с помощью подкупа и фальсификаций подгоняет результат под выгодных бандоте (место которой - на зоне) подставных лиц, которые будут представлять не интересы народа, а интересы мафии. При так называемом "тайном голосовании" невозможно проверить свой голос. Невозможно и доказать, что голос не учтён. После того, как бюллетень попадает в урну, избиратель теряет контроль над своим голосом. Почему нельзя сделать голосование явным и сразу вносить голос на сайт Избиркома, прямо на участке для голосования?