Обществоgreenpost.ua17 нояб.

Три ключові речі, які роблять людину щасливою — дослідження

nk_hauz/dBVHWw57g.jpeg

Психолог Тім Кассер вважає, що прагнення людей купувати дорогі речі та споживацький  погляд на життя — ознака невпевненості в собі та вірний шлях до стресу та розчарувань. Про це повідомляє Психологія здоров’я Health Psychology.

«Вся справа в системі цінностей. Якщо фокусуватися на таких цінностях, як прийняття себе, залучення до спільної справи, духовного розвитку тощо, споживче ставлення до життя відходить на другий план. Звернення до цих цінностей — своєрідне щеплення від прагматичного підходу до життя. Моя головна порада: побудуйте своє життя довкола нематеріальних цінностей. Дбайте про стосунки, про особистісне зростання, про своє громадське життя», — каже фахівець.

Він розповів про експеримент із колегами: влаштували для групи підлітків тренінг, у якому їм пояснювали значущість нематеріальних цінностей.

nk_hauz/1xwNWw5nR.jpeg

З'ясувалось, що хоч і не одразу після тренінгу, а через декілька місяців підлітки з цієї групи відчували себе впевненіше та були щасливішими.

Він додав, що люди, для яких основними є духовні та суспільні цінності, є більш забезпеченими в матеріальному плані, ніж матеріалісти.

«З одного боку, справді є така тенденція: бідність і соціальна незабезпеченість змушують людей більше фокусуватися на матеріальних цінностях. Але абсолютно всі наші дослідження показують, що звернення до нематеріальних цінностей однаково добре працює для людей незалежно від їхнього доходу. Рівень щастя та якість життя незмінно підвищуються як у забезпечених людей, так і в зовсім небагатих», — сказав Тім.

Згідно з дослідженням найчастіше люди концентруються на матеріальних благах, коли відчувають тривогу.

«Погодьтеся, набагато простіше купити собі новий светр, ніж розібратися у власних почуттях! Зайва увага до покупок і атрибутів фінансового добробуту— ознака невпевненості в собі. Доведено, що діти, які пережили розлучення батьків, схильні фокусуватися на матеріальних речах. Це також часто відбувається з дітьми, батьки яких були холодні з ними та не виявляли любові. Дорослих людей до надмірного споживання часто штовхають думки про неминучість смерті», — зазначив психолог.
💬 Последние комментарии
---
тут нечего коментировать вообще-еще при порошенко главное было платить кому угодно лишь бы не России(теперь и Белоруси) хоть даже конченым скакунам понятно что деньги идут в Россию или Белорусь,при чем по ценам которые установили они а не Украина.И не важно что при этом наживаются кто угодно и платит за это народ Украины-главное слава героям.....
кипчак
Верно подмечено российскими экспертами, Китай чихать хотел,на подобную Литве, политическую мелюзгу, делает с ними, что считает нужным Не отличается особым почитанием и в отношении их Карабаса-Бпрабаса (хозяина). А Россия в подобных ситуациях начинает оправдываться, замалчивать или иными способами демонстрировать свою толерантность, высокую политическую культуру, делть вид, что выше недостойных манер и поведения Запада. Хаму нужно давать по рогам, когда он еще только намеревается покуражиться. На примере некоторых "братских" государств видно, к чему приводит снисходительность к слабым и сирым.
е
Елена, про комментирует?))) это тебе не Россию грязью поливать и требовать ответа за события 20-100 давности... Ну?
Ядрачистыйизумруд
Да не забулы ,не забулы мы про множество военных баз и био-лабораторий американских по миру,да и про "миролюбивое" НАТО тоже помним.
Мяколя
та ввже не забувайте звидки корона вирусь
Ке
чтоб развалить СССР - США перевернула мир и сейчас не откажется
е
Елена, так говоришь Украина социальная страна? ну-ну.. прокомментируй, БРЕХЛО...