Обществоukr.mediaJul 31

Ці 5 нестандартних способів здатні наповнити вас енергією

Наповнюватися енергією можна й через нестандартні способи.

nk_hauz/-mfso5bcgn7y34rzkheu.jpg

Іноді наша енергія йде як пісок крізь пальці, і ми не можемо зрозуміти, чому це відбувається. Проте, відчувати себе енергетично наповненою необхідно кожній з нас, щоб досягти щастя. Зараз ми поділимося з вами тим, які практики і вправи допоможуть наповнити енергетичну ємність, інформує Ukr.Media.

Проведіть ревізію

Енергія найчастіше витрачається даремно там, де людина не відчуває задоволення і радості. Спочатку проведіть ревізію власного життя. Розділіть аркуш паперу на частини відповідно до певних сфер: родина, кар'єра, друзі, здоров'я, краса, діти і т. д. Візьміть олівці або фломастери і дайте значення усім кольорам, які будуть використані. Наприклад, червоний означатиме тривогу, зелений — умиротворення, помаранчевий — енергію, сірий — смуток або втому. Зафарбуйте кожну сферу тим кольором, який найбільше їй відповідає.

Важливо спиратися лише на власні відчуття: навіть якщо усі вважають вашу кар'єру успішною, а ви при цьому мучитеся в офісі — чесно відобразіть це. Така вправа допоможе наочно оцінити, у якому місці ваш енергетичний посуд тріснув — саме туди й варто спрямувати увагу. Щойно ви чітко зрозумієте, яка зі сфер вашого життя просідає, вам стане легше діяти і виправити ситуацію.

Шукайте призначення

Коли людина йде "шляхом серця" і живе, виконуючи своє призначення, енергія тече до неї дзвінким струмком. Однак складність полягає саме у тому, щоб знайти свій шлях. При цьому важливо отримувати задоволення від самого процесу. Можна користуватися різними інструментами для пошуку призначення: це і метафоричні карти, і астрологія, якщо ви у неї вірите. Запитайте себе, чим би ви займалися, якби вам не потрібно було заробляти гроші. Якщо ви б нічого не змінили — ви на вірному шляху.

Ще одна ефективна вправа — уявити кілька альтернативних життів. Ким би ви хотіли у них бути? Не обмежуйте себе у цих фантазіях. Подумайте, що з вигаданих життів можна було б додати у ваше реальне життя? Наприклад, ви бачите себе екстремалкою, що їздить на мотоциклі по усьому світу. Вам точно не вистачає гострих відчуттів: візьміть урок їзди на мотоциклі або стрибніть з парашутом. Це також дасть сплеск енергії.

Складіть список досягнень

Наповненість енергією безпосередньо пов'язана з самооцінкою. Якщо ваша самооцінка занижена, у вас не буде стимулу діяти. Простий і ефективний спосіб відкрити свої сильні сторони — скласти список досягнень за усе життя. Записуйте усе — від першого місця на шкільній олімпіаді з математики до високої оцінки ваших кулінарних здібностей. Щоразу, коли засумніваєтеся у своїх силах, діставайте заповітний список і зачитуйте вголос.

Попросіть також близьких людей відповісти на питання, навіщо вони б звернулися до вас у першу чергу і чому б хотіли у вас навчитися. Ось побачите, їх відповіді вас дуже здивують, і допоможуть побачити сильні сторони. Протягом тижня хваліть себе навіть за найменші досягнення — тоді ви будете тренувати мозок фіксуватися на позитивних моментах. Це вміння допоможе не зациклюватися щодня на негативі, що забирає величезну частину енергії.

Відчуйте стан щастя

Відома фраза: "хочеш бути щасливим, стань ним" відображає головну властивість щастя — його можна відчути у будь-яку хвилину, і воно не залежить від зовнішніх обставин. Воно всередині вас. Наскільки б дивно це не звучало, але можна розвинути здатність почуватися щасливою. Спочатку згадайте найщасливіший день свого життя у найдрібніших деталях. Можливо, це було народження дитини або Новий рік, коли батьки подарували вам жадану іграшку. Зафіксуйте відчуття, які відчуваєте під час цих спогадів. Потім спробуйте уявити свій стан, якщо ви будете удвічі щасливішими.

Що ви відчуваєте тепер? Як змінилося ваше положення тіла, дихання? Щодня протягом декількох хвилин у повній тиші робіть цю вправу, підвищуючи у уяві градус щастя. Після такої медитації ви відчуєте сплеск енергії і життєвих сил, а ваші вібрації будуть налаштовані на отримання цих відчуттів щодня.

Використовуйте принцип нетворкінгу

Термін "нетворкінг" більше характерний для бізнес-спільноти, проте у цього методу є що запозичити й для звичайного життя. Нетворкінг — це такий стиль вибудовування ділових взаємин, за якого ви оточуєте себе успішними людьми і професіоналами, що дає стимул розвиватися і зростати.

У повсякденному житті також варто спілкуватися лише з позитивними, духовно та інтелектуально розвиненими людьми. Шукайте людей зі схожими інтересами і поглядом на світ. Створіть коло спілкування, у якому ви зможете розслабитися або навчитися чомусь новому. Токсичні люди витягують енергію навіть під час простої розмови. На жаль, такими енергетичними вампірами можуть бути навіть найближчі люди, відносини з якими розірвати складно. Проте, варто або скоротити взаємодію, або навчитися вибудовувати емоційну стіну і не реагувати на провокації.

💬 Последние комментарии
Елена
Ваше дело,куда хотите туда и направляйтесь,чтобы только желание, здоровье и возможности позволяли,у нас свободная страна, можно куда угодно уехать, хоть в Перадор.
Елена
Склероз не лечится.
Луна-2
А вот и ошиблась я мечтаю о ...России- моей любимой Родине - с ее чистыми,и глубокими озерами -ее широкими и необъятными лесами.Есть такой край -Красноярский... там необычной красоты цветы- называются -жарки ..Впрочем, все это лирика.. и тЕБЕ НЕ ПОНЯТЬ..Да и не любишь ты Россию - не умеешь вслушиваться в ее звонкую тишину .В ее невзрачную красоту.А для того, чтобы ее понять надо просто любить эти края....
Елена
А что там угадывать,в Кабо-Верде вы хотите,куда Наталью Поклонскую направили служить,там хоть и Африка,но ничего,жить можно,жуй кокосы,ешь бананы,хе.
Новый мировой порядок
А кем и зачем углубляется?
Серж
Ну не парьтесь, Гретый Тумблер вам в подарок.
Серж
Даааа, ребята, вы приехали!