Обществоukr.mediaAug 24

Ці 5 ознак говорять про те, що вам варто здійснити певні зміни у житті

Необхідність змін у житті видають певні ознаки.

nk_hauz/5hGeICnng.webp

У житті кожної людини трапляються емоційні злети і падіння — один період замінюється на інший, і часто ми навіть не помічаємо змін, що відбулися. Однак трапляється й таке, що смуга невдач затягнулася, і людина "застрягла" у рутині та одних й тих самих проблемах. Як зрозуміти, що необхідні якісь зміни, і що робити, коли цей факт стає очевидним?

Ознаки необхідності змін

Песимізм

Однією з найбільш очевидних причин необхідності змін є постійний негативний настрій. З песимістично налаштованими людьми складно спілкуватися і будувати відносини (як особисті, так і професійні), що відбивається на задоволеності людини своїм життям і її успіхах на професійній ниві, інформує Ukr.Media.

Якщо ви усвідомили, що вже тривалий час перебуваєте у занепадницькому настрої, замисліться про причини подібного стану і починайте зміни.

Жертовність

Позиція жертви — вірна ознака того, що настав час змін. Якщо людина жертвує собою і власними інтересами заради партнера, дітей, колег, керівника і усього іншого оточення, у результаті вона залишається повністю спустошеною і розчарованою. Ваша покірність — сигнал до того, що ви живете не своїм життям, нескінченно підлаштовуючись під інших, що зрештою призведе до фатальних наслідків.

Контроль

Гостре бажання контролювати усе є тривожним дзвіночком. Вам здається, що варто вам відпустити ситуацію, як усе одразу піде не так — у результаті ви самі заганяєте себе у пастку, прагнучи контролювати абсолютно усе й усіх (що також негативно позначається на ваших відносинах з друзями і близькими). Спробуйте хоча б одноразово змінити звичний сценарій — не намагайтеся відстежувати усе, що відбувається навколо, візьміть паузу, перепочити. Відпускаючи напругу, ви відчуєте справжній смак життя і свободи.

Гіперопіка

Звичка надмірно опікати оточуючих рідко призводить до гарного фіналу. Безумовно, будь-якій людині буде приємна увага до її персони, але не тоді, коли вона переходить усі межі розумного. Відмовтеся від прагнення брати відповідальність за людей, що оточують вас, зосередьтеся на своєму житті, і ви помітите, як змінюється ваша реальність.

Інфантильність

Ще одна крайність, яка свідчить про необхідність змін — інфантильність. Якщо ви, доросла людина, не хочете брати на себе відповідальність за своє життя, боїтеся зобов'язань і сподіваєтеся на диво (замість того, щоб перейти до реальних дій), вам безумовно варто замислитися про причини подібної поведінки і те, як її змінити.

Саме доросла позиція розкриває нові можливості для саморозвитку та особистої свободи, дозволяючи повною мірою відкритися світу.

Як здійснити зміни

Спробуйте змінити песимістичний настрій і зайнятися тим, що приносить вам задоволення

Це може бути спорт, танці, масаж, прогулянки, в'язання, малювання — головне, щоб заняття вам дійсно подобалося. Приділяйте цьому хобі хоча б годину на день, і незабаром ви помітите перші позитивні зміни.

Навчіться жити тут і зараз

Не поспішайте робити висновки, не загадуйте, не робіть негативних прогнозів. Дайте життю йти своєю чергою.

Почніть вести щоденник спостережень, де ви будете записувати усе, що з вами відбувається

У такий спосіб ви отримаєте можливість аналізувати подію і розпізнавати власні емоції.

Також можна письмово виконати вправу, яка допоможе вам зрозуміти, чому зміни необхідні, і як їх здійснити. Для цього запишіть три причини, через які ви хочете змінити своє життя; три переконання, які необхідні для змін; опишіть трьох людей, які змінили своє життя (краще тих, кого ви знаєте особисто), і три переконання, які були у цих людей та допомогли їм здійснити задумане. Також відзначте три причини, через які ви не змінювали своє життя раніше, і три переконання, що заважають змінам. Проаналізуйте написане і сміливо переходьте від теорії до практики.

💬 Последние комментарии
ОПЗ как ОПЗЖ.
Закрыли ОПЗЖ, теперь закрыли ОПЗ. Кто на очереди?
Весёлый Роджер
Ждемс следующий рекорд Свита, по одновременному пукованию! Думуваю Шмуля буде пуковати громче всех - вин же, как ни как - свидомый мудак! Так? Да ТАК! Вот она коханная щирая вильность, за цэ и скакал майдан - Свисти - Перди, тильки к грошам воров-керивников, даже близко не подходи, та про москалей ничого хорошего не пиСди!
САВАН уКРАИНЕ!! гЕЙРОЯМ САВАН!
САВАН уКРАИНЕ! гЕЙРОЯМ САВАН!
Весёлый Роджер
ЭЙ Шмуля, мудак ты профашисткий! Ты хоть понимаешь шо твоей колонии кровожадных холтатых мартышек – полный пиСдец!!! И это уже бесповоротно!!! Никакого будущего у щеникакнывмырлых НЫМА!!! ЗОВСИМ НЫМА!!! А тильки будуть горы щирого гивна! «В России до 2035 года введут в строй 15 новых атомных энергоблоков…»!!! АЛЛЕ долбоэб - ПЯТНАДЦАТЬ!!! А у вас скики? НОЛЬ, да паны дадуть ыщо НОЛЬ – то получается скики - БИМОЛЬ! Чи оФуёл? Многие больные на голову неграмотные щирюки, наивно полагают, если к ни фуя, прибавить до фуя, то будэм житти бохато тай будэт полна добра щирая хата! А вот и дулю отсосите! Ещё Евклид казал – «К ни фуя нельзя прибавить ни хрена!» Тай цэ аксиома! Для тупых – цэ то, що ни требует доказательств! Ну як пример: Пропа_Хандон Шмуля_Елен - МУДАК! Отож!
Весёлый Роджер
ЭЙ Шмуля, мудак ты профашисткий! Ты хоть понимаешь шо твоей колонии кровожадных холтатых мартышек – полный пиСдец!!! И это уже бесповоротно!!! Никакого будущего у щеникакнывмырлых НЫМА!!! ЗОВСИМ НЫМА!!! А тильки будуть горы щирого гивна! «В России до 2035 года введут в строй 15 новых атомных энергоблоков…»!!! А у вас скики? НОЛЬ, да паны дадуть ыщо НОЛЬ – то получается скики - БИМОЛЬ! Чи оФуёл? Многие больные на голову неграмотные щирюки, наивно полагают, если к ни фуя, прибавить до фуя, то будэм житти бохато тай будэт полна добра щирая хата! А вот и дулю отсосите! Ещё Евклид казал – «К ни фуя нельзя прибавить ни хрена!» Тай цэ аксиома! Для тупых – цэ то, що ни требует доказательств! Ну як пример: Пропа_Хандон Шмуля_Елен - МУДАК! Отож!
Весёлый Роджер
Нет Шмуля, это говорит лишь о том, шо ты ШИЗОФРЕНИК с раз/дво/тро-ением личности. А По народному -просто пиСданутый продажный плешивый карлик-МУДАК. Снайпер ты наш сраковый! Палец то помыл - продажный хунтовский дэбил! "Елена 08 августа 2019 ….,я же тысячу раз говорила, Америка с нами и Запад тоже,а значит что?Это значит что деньги дадут,им это недорого, ещё напечатают,на фоне своих печатаний денег,..."
Гость
ООН выразил Зеле свою "озабоченность" этим вопросом...