Ці бажання здатні привести до бідності — викиньте їх з голови негайно
Обществоukr.media29 мая 2021

Ці бажання здатні привести до бідності — викиньте їх з голови негайно

Дуже важливо стежити за тим, про що думаєте.

Ні для кого не секрет, що наші думки можуть миттєво матеріалізуватися. Дуже важливо стежити за тим, про що думаєте. Вчені провели дослідження і виділили кілька категорій думок, які категорично заборонені. Вони можуть привести вас до розрухи, злиднів, втрати всього, що маєте, інформує Ukr.Media.

Хочу все й одразу

Багато людей мріють від неробства отримувати прибуток. А деякі навпаки женуться за грошима, працюють до упору і хочуть заробити всі гроші світу, а потім відпочивати. Так і проходить день за днем і в гонитві за грошима такі люди не бачать радості життя. Головною метою для них стають фінанси і нічого більше. Але в реальному житті все з точністю навпаки. Грошей ніколи достатньо не буває і чим більше за ними женешся, тим їх все менше.

Мрія про появу казкового чарівника

Дехто вважає, що просто знаходяться не в тому місці. От якби вони опинилися в будь-якому іншому, до них підійшла б казкова людина і засипала грошима. Нічого крім посмішки такі думки не викликають, а про фінансовий добробут зовсім можна не говорити. Так можна все життя прожити мріючи опинитися в потрібному місці, але так там і не побувати.

Думки про мегаполіс

Дехто вважає, що місто народження вплинуло на їх фінансовий добробут. От якби вони народилися в мегаполісі, то все б пішло по-іншому. Перед ними відкрилися великі можливості, кар'єра просто злетіла б вгору. Людям, щоб досягти успіху неважливо, де вони народилися. Успішна людина знайде себе скрізь.

Мрія про "лампу Алладіна"

Найдурніше оману. Думки про те, що знайдете скарб або купа грошей звалиться на вас, як сніжний ком. Ще не винайшли таку чарівну лампу, яку можна було потерти і вона виконувала б бажання. А золота рибка ще не народилася.

Мрія про справедливого пана

Це перекладання своєї відповідальності на іншу людину. Так само простіше жити. Ви не відчуваєте себе винуватими за свої вчинки. Легше звинувачувати сторонніх людей. Це помилка правителів, влади, президента, але тільки не моя. Як би це не парадоксально звучало, але завдяки таким мрійникам до влади приходять тирани.

1 комментарий

Написать комментарий
  • День і ніч
    29 мая 2021
    Помиляєтеся. Слово "Алладін" пишеться як "Аладдін". А тирани приходять до влади там де люди забагато і безкарно помиляються.
    Ответить
💬 Последние комментарии
Крашеная блондинка
Ну, так а ты рискни, уебище чухонское.
Елена
Ахаха,сдохни падаль.
Крашеная блондинка
Тупая блядь чухонская, в печи гореть будешь.
Елена
Писю пососи, нацистскую и особенно Роджера,досуха,а он тебя в жопу отдерёт,три раза, пидарок ты.
Крашенная блондинка
А настоящие славяне, согласно древнейшему свидетельству жида Прокопиуса, не были нацистами.
Крашеная блондинка
Так просто напиши, что ты нацист и не мучай жопу. А в свете передовой науки выясняется, что нацисты происходят не только из-за Урала, но и от монголоидов, да еще и недавно. Так что, нацисты сосали, сосут и всегда сосать будут.
Игбун Хохлов
Не получится. Венгры живут на так называемой "украине" с 9 века. "898 В год 6406. Шли угры мимо Киева горою, которая прозывается теперь Угорской, пришли к Днепру и стали вежами: ходили они так же, как теперь половцы. И, придя с востока, устремились через великие горы, которые прозвались Угорскими горами, и стали воевать с жившими там волохами и славянами. Сидели ведь тут прежде славяне, а затем Славянскую землю захватили волохи. А после угры прогнали волохов, унаследовали ту землю и поселились со славянами, покорив их себе; и с тех пор прозвалась земля Угорской. " А правил в Киеве с 882 года русский князь Олег. Значит надо, русских сначала коренным народом признавать. И в Крыму русские были раньше татар. Вот хохлоту - дикое племя, пришедшее на славянские земли из очень средней Азии, должно покинуть эту территорию. Тогда все придет в порядок.