Обществоukr.media16 нояб.

Ці хитрощі при складанні резюме допоможуть швидше отримати роботу

Прислухатися до висновків експертів.

nk_hauz/QoK_DYcnR.webp

Пошук роботи — непросте завдання. Тут дуже важливо грамотно скласти резюме, щоб презентувати себе з найбільш виграшного боку. Але як це зробити? Для цього слід прислухатися до висновків експертів, які були зроблені після проведення невеликого дослідження, інформує Ukr.Media.

Для дослідження вчені набрали дві групи претендентів. Середній вік учасників першої склав двадцять вісім років, а другої — п'ятдесят п'ять років. У всіх учасників експерименту був різний рівень освіти, досвід роботи, навички.

Шукачів попросили заповнити резюме так, щоб воно виглядало більш привабливим, на їхню думку, для потенційних роботодавців. Потім анкети були показані іншим учасникам експерименту — рекрутерам. Тих попросили представити себе в ролі роботодавців і відібрати ті резюме, які здалися їм найкращими. Результати експерименту здивували вчених.

Перше, на що звернули увагу дослідники, — це зміст і складність сприйняття резюме. Передбачалося, що представники старшої вікової групи нададуть дуже розгорнуті анкети. Це логічно, враховуючи, що до своїх років вони встигли набути колосальний досвід роботи.

На ділі виявилося, що резюме молодих були більш перевантаженими і складними для сприйняття. Це істотний мінус при пошуку роботи, оскільки рекрутери зазвичай не люблять читати великі анкети. Так що можна з упевненістю сказати про те, що в плані складання резюме більше досягло успіху старше покоління.

І все ж більшість рекрутерів віддала перевагу представникам більш молодої групи кандидатів. Виявляється, вся справа в фотографії. Особа, яка виглядає молодшою, створює враження наявності більш високої фізичної і розумової підготовки, тому у них більше шансів на відгук.

Результати експерименту зовсім не говорять про те, що у старшого покоління немає шансів на працевлаштування. Насправді вони є, але потрібно пам'ятати про головний фактор: робити акцент на своєму досвіді, знаннях, уміннях і навичках. А для цього не слід відразу включати в резюме своє фото. Робіть це тільки за запитом.

Ніколи не вдавайтеся до такого виверту — до розміщення свого фото десятирічної, а то і двадцятирічної давності. Можливо, ви отримаєте більше відгуків, проте позбавите себе реальних шансів на працевлаштування. А все тому, що вже на першій співбесіді правда розкриється і роботодавець в прямому сенсі слова побачить ваше справжнє обличчя. Його спіткає розчарування, тому вам навряд чи після такого обману запропонують роботу.

Молодим теж потрібно уважно ставитися до розміщення фотографії. Викладайте свій знімок тільки в тому разі, якщо посада передбачає наявність пристойного зовнішнього вигляду, якщо зовнішність дійсно має значення. Наприклад, якщо ви хочете влаштуватися адміністратором в готель.

Другий момент — не розміщуйте фотографії в сонцезахисних окулярах або ті, де ви не дивитеся в об'єктив камери. Подібні знімки відразу відштовхують. Потенційний роботодавець вам не довіряє і думає, що ви щось приховуєте. До речі, це відчуття приходить неусвідомлено.

Також не розміщуйте своє фото з домашнім улюбленцем, в колі сім'ї, за столом в ресторані або під час улюбленого заняття. Це все сторони вашого особистого життя, про які не слід знати роботодавцю. Він хоче бачити професіонала. Приватні фото розміщуйте в своєму акаунті в соцмережах.

Безпрограшний варіант — це прикріпити до резюме портретне фото, де ви не тільки дивитеся на камеру, але також і посміхаєтеся. Чим щире буде ваша посмішка, тим більше шансів на відгук.

💬 Последние комментарии
Елена
Вы их лучше разместите на лини разграничения с ДНР и ЛНР, посмотрим как им там понравится.
А.Кашпировский
Лена, сходи к доктору. Тебе уже писали - ты застряла в 90-х и пишешь о том чего давно уже нет. Ты просто тупая, а умственное развитие у тебя остановилось лет в 16-17, потому ты тут вечно ноешь про "младую и красивую". Проснись уже, дура, это было лет 40 назад, а ты пишешь одну и ту же чепуху по пять раз в месяц, а то и в неделю. Раз есть время на херню - просто полазь в интернете и посмотри, там кроме нефти много чего нового. Тебя что-то на Ельцине и Чубайсе заклинило, очнись уже - Ельцин давно умер. Ты пишешь чушь и постоянно выставляет себя тупой маразматичкой. Давай уже к доктору, давно пора
Весёлый Роджер
Уже желающие страны выстроились в очередь по росту - пыдти воювати за своих щирых холуёв!!! Особливо им понравилась идея, що не xoxлота трусливая буде впереди биться з москалями, а сами паны! Як же цэ по щироxoxляче!!! Як там, про москальский танк ы хероя Опанаса, що всрался не з переляку, бо вид лютой ненависти до москалей! С.Семенченко - бежавшему сракой уперёд на москалей - Сала херою!
Весёлый Роджер
«Елена – 4 ноября 2020 - … И дупой и пыхвой тоже работают …опыта наберутся,знаний и будет в Украине современные и обученные кадры…,»
Весёлый Роджер
Ну как ТВАРЬ брехливая, шлюха ты орально-анальная и сраколиз вечный Шмуля Сруля, поведуй нам, таки сколько Союз поставлял машин, станков и др. высокотехнологичного оборудования??? Только не надо тут пиСдить про страны СЭВ и Африки и др. третьего Мира. Давай тварь, начинай... Шо там, дэ гивнястый твой язык, вже у сраке, як у поханой продажной собаки?
Весёлый Роджер
Луночка!!! вот она разгадка, чаму у "еры" буквы так скакали, это её так на кровати ласкали! :-)))
Весёлый Роджер
Луночка, а может не с одной машинки-ноута, а с одной кровати? Ну зашла в гости к Шмули, из соседней палаты? :-))