Обществоukr.media12 июн.

Ці кілька лайфхаків допоможуть уникнути вигоряння на роботі

Життя на роботі можна легко покращити.

nk_hauz/-mbzknatsjf4c0sucs9d.jpg

Хронічна втома і професійне вигоряння — тепер це проблеми, які поширені не лише серед зрілих фахівців. На жаль, подібне стає неприємною "нормою" серед офісних працівників будь-якого віку. Що робити і як собі допомогти?

Повернути нормальний настрій і бажання працювати цілком можливо без особливих витрат часу і коштів. Ми дізналися у фахівців, як підвищити свою продуктивність. Наводимо найпростіші і найефективніші з них, інформує Ukr.Media.

Відключення повідомлень на смартфоні

Ледве прокинувшись вранці, близько третини британців думають про роботу і поспішають перевірити свою електронну пошту. На думку фахівців, постійні думки про роботу викликають зрештою щось на зразок нападу клаустрофобії: створюється відчуття, що цей потік листів, дзвінків і повідомлень ніколи не скінчиться.

Відключення повідомлень на смартфоні дозволяє у певному сенсі звільнитися. І нерідко після подібного звільнення у нас з'являються цікаві творчі ідеї. До речі, під час численних опитувань нейробіологів люди нерідко відзначають, що ідеї просто спадали на думку, коли вони мріяли, готували вечерю або приймали душ. Для декого часом креативного прориву стають вечірні прогулянки з собакою.

Регулярно відволікатися від роботи

Вчені давно помітили, що цікаві ідеї приходять до нас у ті моменти, коли мозок не зайнятий активною роботою. Відомий американський сценарист Аарон Соркін навіть вельми оригінально скористався цим: помітивши, що творчі осяяння трапляються у нього не у моменти роботи за ноутбуком, а під час прийняття душу, він встановив душову кабіну у кабінеті, і є інформація, що тепер він приймає душ 8 і навіть 10 разів на день.

Оптимізувати робочі зустрічі

Присутність на робочих обговореннях і зборах виявляється досить виснажливою для більшості з нас. За спостереженнями психологів, під час робочих зборів ми перебуваємо у стані так званої "самостійної модерації", що є досить обтяжливим для психіки. Вчені радять під час тривалих зборів передбачити кілька нетривалих перерв: зазвичай після кави, перекусу або просто тайм-ауту продуктивність поліпшується.

Обговорення робочих моментів на прогулянці

Ідея вирушити на прогулянку з колегою, до якої ви не відчуваєте особливої симпатії, може здатися не дуже комфортною, але, згідно з даними безлічі досліджень, під час прогулянки ми стаємо бадьорішими, креативнішими і навіть краще проявляємо емпатію.

💬 Последние комментарии
Ядрачистыйизумруд
Да не забулы ,не забулы мы про множество военных баз и био-лабораторий американских по миру,да и про "миролюбивое" НАТО тоже помним.
Мяколя
та ввже не забувайте звидки корона вирусь
Ке
чтоб развалить СССР - США перевернула мир и сейчас не откажется
е
Елена, так говоришь Украина социальная страна? ну-ну.. прокомментируй, БРЕХЛО...
е
А куда Украина девала свои продвинутые технологии? Петя их продал и такие как ты?А что со станками в Украине, ЧТО нового сделано при майданутых за ВОСЕМЬ лет? А корабли в Николаеве чего не делают, а заказывают в Турции и покупают сильно бу лоханки по всему шарику?Свой завод разрушили такие как ТЫ! а почему? потому что америкосам конкуренты НЕ НУЖНЫ! так что там с Кравчуком, Кучмой и Ющем при которых страна из богатейших республик бывшего союза скатилась на одно из последних мест в Европе?? Че молчишь? Ответь за свое отношение к ним, че слабо? и не БРЕШИ что уже писала! НЕ БЫЛО этого!...
е
честные люди свою страну за печеньки не продают и не разваливают в угоду америкосам и другим! так что кончай БРЕХАТЬ честная нашлась...
е
очень аргументированный ответ... ничего другого и не ожидал.. так ГДЕ внушение твоей подружке что матерится это нехорошо? что ПОСТОЯННО брехать это плохо?? НЕТ ЭТОГО!...