Ці кілька лайфхаків допоможуть уникнути вигоряння на роботі
Обществоukr.media12 июня 2021

Ці кілька лайфхаків допоможуть уникнути вигоряння на роботі

Життя на роботі можна легко покращити.

Хронічна втома і професійне вигоряння — тепер це проблеми, які поширені не лише серед зрілих фахівців. На жаль, подібне стає неприємною "нормою" серед офісних працівників будь-якого віку. Що робити і як собі допомогти?

Повернути нормальний настрій і бажання працювати цілком можливо без особливих витрат часу і коштів. Ми дізналися у фахівців, як підвищити свою продуктивність. Наводимо найпростіші і найефективніші з них, інформує Ukr.Media.

Відключення повідомлень на смартфоні

Ледве прокинувшись вранці, близько третини британців думають про роботу і поспішають перевірити свою електронну пошту. На думку фахівців, постійні думки про роботу викликають зрештою щось на зразок нападу клаустрофобії: створюється відчуття, що цей потік листів, дзвінків і повідомлень ніколи не скінчиться.

Відключення повідомлень на смартфоні дозволяє у певному сенсі звільнитися. І нерідко після подібного звільнення у нас з'являються цікаві творчі ідеї. До речі, під час численних опитувань нейробіологів люди нерідко відзначають, що ідеї просто спадали на думку, коли вони мріяли, готували вечерю або приймали душ. Для декого часом креативного прориву стають вечірні прогулянки з собакою.

Регулярно відволікатися від роботи

Вчені давно помітили, що цікаві ідеї приходять до нас у ті моменти, коли мозок не зайнятий активною роботою. Відомий американський сценарист Аарон Соркін навіть вельми оригінально скористався цим: помітивши, що творчі осяяння трапляються у нього не у моменти роботи за ноутбуком, а під час прийняття душу, він встановив душову кабіну у кабінеті, і є інформація, що тепер він приймає душ 8 і навіть 10 разів на день.

Оптимізувати робочі зустрічі

Присутність на робочих обговореннях і зборах виявляється досить виснажливою для більшості з нас. За спостереженнями психологів, під час робочих зборів ми перебуваємо у стані так званої "самостійної модерації", що є досить обтяжливим для психіки. Вчені радять під час тривалих зборів передбачити кілька нетривалих перерв: зазвичай після кави, перекусу або просто тайм-ауту продуктивність поліпшується.

Обговорення робочих моментів на прогулянці

Ідея вирушити на прогулянку з колегою, до якої ви не відчуваєте особливої симпатії, може здатися не дуже комфортною, але, згідно з даними безлічі досліджень, під час прогулянки ми стаємо бадьорішими, креативнішими і навіть краще проявляємо емпатію.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
ГРАМОТЕИ ХРЕНОВЫ
Хотя бы заголовки правильно писали! украину укрианой обозвали! Зрада вэлыка!
ВСЁ ГОРАЗДО СЕРЬЁЗНЕЕ
Нет. Тут всё гораздо серьёзнее, чем кажется!
ВСЁ ГОРАЗДО СЕРЬЁЗНЕЕ
Нет. Тут всё гораздо серьёзнее, чем кажеся!
Елена
Да я к примеру говорила, найдут людей,а бы желание было такое сделать у заказчиков,вон Роджеру предложи миллион долларов,так он и жовто-блакитный прапор и щэ не вмэрлу будет носить и петь с утра до ночи,а ещё штук двести накинуть американских рублей он и вышиванки иголкой будет вышивать,хе.продажный он, полностью , Иуда .
Патріотів зливають
Та он просто прикалывается. Актер же ж. Комедийный жанр.
СКОРО ЖДИТЕ КИНО В уКРАИНЕ
В ближайшее время нам покажут кино с трупом. В трупе опознают зеленского. Обвинят кого - понятно! Поднимается жуткая суматоха с боевыми действиями. Настоящщий зеленский пьёт кофе у себя на даче. Скажете такого быть не может? Потому что не может быть никогда? А репетиции подобных сцен уже были. И режиссёр умелый имеется...
Патріотів зливають
Это правильно. Нельзя победить с теми, кто умеет только проигрывать. Теперь осталось найти тех, кто умеет побеждать. Это будет непросто.