Ці кілька порад допоможуть припинити вихлюпувати емоції на своїх рідних
Обществоukr.media21 мая 2021

Ці кілька порад допоможуть припинити вихлюпувати емоції на своїх рідних

Не варто вихлюпувати свої негативні емоції на рідних людей.

У житті трапляється різне: вас можуть звільнити з роботи, на навчанні поставлять погану оцінку або кохана людина спросоння скаже грубощі. Поганий настрій передається набагато легше, ніж гарний. Нам простіше полегшити свій емоційний фон, виплеснувши негатив на оточуючих, ніж зберігати його у собі або шукати спосіб розслабитися. Але ж для того ми й є розумними створіннями, щоб вміти встояти проти слабкостей і бажань, неправильність яких ми розуміємо самі. Зараз ми навчимо вас розуміти свої емоції і приборкувати їх, інформує Ukr.Media.

Чому ви відчуваєте злість

Є об'єктивні причини, коли навіть спокійна людина може сказитися. Але траплятися це буде рідко. Якщо ж ви постійно у такому стані через дрібниці, по-перше, це є приводом для звернення до психотерапевта, а, по-друге, початку дій проти симптомів нервового зриву. Серед цих симптомів є втома, відсутність апетиту, плаксивість, мігрені, алергія, нервовий тик, відсутність мотивації і бажання обмежити спілкування з близькими.

Куди подіти негативну енергію

Найпростіший спосіб впоратися зі стресом — втомитися. Витратити енергію можна під час занять спортом або розумової активності. Тобто вам потрібно або почати регулярно бігати і піднімати ваги, або зануритися у книги і онлайн-курси. З фізичною втомою приходить потреба у відновленні енергії, тобто голод. А це означає, що поступово це коло приведе вас до колишнього стану насолоди життям, коли ви нормально почуваєтеся і маєте мотивацію до праці.

Чи варто обмежити спілкування

Якщо ви відчуваєте роздратування під час взаємодії з близькими, то це означає, що тимчасово потрібно припинити спілкування, поки ви не відчуєте себе нормально. Поясніть їм, що ви вичерпали моральні ресурси і повинні самі знайти спосіб відновлення. Якщо живете окремо, то через це проблеми не виникнуть — просто не відчиняйте двері, якщо хтось приїде без запрошення. А якщо у вас немає можливості ізолюватися, не соромтеся бути мовчазними і намагайтеся частіше йти з домівки на прогулянки, відвідувати виставки і вечеряти на самоті.

Вам потрібно зрозуміти, що спокійну людину ніщо не чіпає настільки, щоб у відповідь реагувати агресією. Щойно ви розберетеся зі своїми проблемами, можна буде знову повернутися до нормального життя.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Остряк, Гитлер это твой друг.
quick loan
Вам потрібна термінова позика, щоб погасити рахунки, купити будинок, рефінансувати або побудувати новий бізнес, особисту позику, купити машину ?? тощо, зв’яжіться з відомим позикодавцем, не боячись втратити. ми пропонуємо позику людям, які потребують фінансової позики під 3% відсотків. зв'яжіться з нами сьогодні для швидкого та зручного оформлення позики щодо нашої послуги з надання позик. зв'яжіться з нами з будь-якою з наведених нижче деталей. Електронна адреса: quickloan2020@hotmail.com або WHATSAPP +1 (812) 266-9901
----
«Елена – 13 июня 2021 - Володимир Олександрович борется с олигархами,под руководством Америки.Слава Америке!» Вин приступил к написанию книги: "Моя Боротьба".
Весёлый Роджер
Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Рагульему роду - нима переводу! «Российская промышленность не только справилась с кризисом в 2020 году лучше европейцев, но и добилась серьёзного достижения в обрабатывающей отрасли. Стране удалось ВДВОЕ СОКРАТИТЬ ИМПОРТ в этом сегменте и довести долю отечественной продукции до 60%. Если в 2014 году доля импорта в обрабатывающей промышленности составляла 80%, то теперь она снизилась до 40%. Это действительно можно считать прорывом.» У москалей прекрасная погода, а у щеникакнывмырлых опять идуть дожди! «Украинская экономика демонстрирует отрицательную динамику пятый квартал подряд.» Сала майдану! Сала бандеровцам и наивным, но дюже завистливым их холуям - щирым xoxлам, верящим продажным пропахандонам, типа Шмули_Елен!!! Сала Амерыкэ!!! Хероям убийцам детей мало!
Елена
Япония как Луночка живёт?Южная Корея,там между прочим войска США стоят и большое влияние имеет слово США в этих странах,обобрали их?они как живут?как в Урюпинске на 43 тыс.рублей? Почему их не обобрали, раздели,разули ,а Украину обязательно оберут до нитки?с какой такой им это надо?
Луна-2
Тем более у нее своих коррупционеров достаточно ...
Луна-2
Америке , честно говоря, наплевать на коррупцию.ЕЁ величество интересует только, чтобы не мешали ей поглотить капиталы этих всяких, местных туземцев,миллионеров . а на остальное, думаю, ей плевать.