Ці кілька засобів допоможуть вберегти вашу домівку від негативної енергії
Обществоukr.media05 мая 2021

Ці кілька засобів допоможуть вберегти вашу домівку від негативної енергії

Деякі речі гарно захищають житло від негативу.

Як відомо, негативна енергія потрапляє у будинок через вхідні двері. Щоб захистити себе і своє житло, потрібно скористатися спеціальними оберегами, інформує Ukr.Media.

Сіль

Здавна сіль вважається найсильнішим оберегом, що оберігає від різних проблем, злих людей і нечистої сили. Її необхідно розсипати коло вхідних дверей біля порога і зі зворотного боку. Це допоможе створити захист від негативної енергії. Можна насипати сіль у мішок і покласти поруч з дверима з внутрішньої сторони.

Підкова

Підкова, у якої кінці дивляться вгору, вважається сильним оберегом. Таку підкову потрібно вішати над вхідними дверима. Великою удачею буде знайти випадково підкову або отримати її у якості подарунка від близьких людей.

Музика вітру

Під "музикою вітру" розуміють талісман фен-шуй, який не лише створює гармонію у будинку, але ще й захищає його від негативної енергії. Такий талісман необхідно повісити над вхідними дверима.

Ловець снів

Цей оберіг також є дуже сильним. Він допомагає захищати будинок від поганих снів, різних негараздів і негативної енергії. Особливо сильним вважається ловець снів, який був зроблений власноруч. Такий оберіг можна розташовувати у будь-якому місці, але найбільше він приносить користі, якщо висить у спальні або над порогом.

Червона стрічка

Європейці вважають червоний колір оберегом від поганих людей і лихого ока. Робити червону стрічку слід з натуральних матеріалів і вішати над вхідними дверима.

Рослини-обереги

Рослини вважаються найкращим оберегом від негативу. У даному разі це може бути кактус або плющ. Такі рослини можна поставити біля порога або біля входу у будинок. Папороть також допоможе захистити будинок від поганих людей і негативу.

Часник

Часник вважається найпотужнішим оберегом, який можна сміливо вішати над порогом. Якщо підкову знайти дуже складно, то купити часник дуже легко. Він допоможе захистити будинок від проникнення нечистої сили і негативної енергії.

Гілочка полину

Це ще один стародавній оберіг, який також слід вішати зі зворотного боку дверей над порогом. Полин допомагає відлякувати усе погане, у тому числі зло, хвороби, псування і пристріт.

Крім оберегів також важливо підтримувати свій будинок у чистоті і порядку. Це не лише відлякає негатив, але ще й приверне багато удачі і щастя. Безлад і бруд є дуже небезпечними. Такий будинок буде постійно притягувати негативну енергію, яка буде народжуватися у всіх на очах.

Написать комментарий