Обществоukr.media8 окт.

Ці негативні установки є у всіх — вони заважають заробляти більше грошей, викиньте їх негайно

Міфи впливають на рівень нашого заробітку.

nk_hauz/xGsywbD7g.webp

Будь-які негативні думки щодо грошей — це негативні установки, які є у всіх. Якби їх не було в голові, то людина вже давно б мала потрібний рівень заробітку. Яким чином міфи впливають на наші щоденні рішення і що з цим робити розповіла експерт в психології продажів, інформує Ukr.Media.

Поширені установки і міфи, що заважають заробляти більше

Великі гроші псують людей

Підсвідомо поведінка людини кожен день буде будуватися на основі цього переконання. Вона, наприклад, може відкладати пошук нової роботи і приводити цілком адекватні причини: ще не готова, не вистачає кваліфікації чи немає хороших вакансій.

Гроші дістаються тільки важкою працею

Зворотна сторона попереднього пункту. Люди з цією установкою намагаються працювати якомога більше, але за маленьку вартість.

Освіта-гарантія фінансового успіху

Тут же людина дуже багато вчиться і все ніяк не може почати на практиці відпрацьовувати свої знання. Здається, що знань, які вже є зараз, недостатньо.

Скільки грошей не зароби — їх все одно буде не вистачати

Установка проявляється в споживчій поведінці, коли зарплата цілком пристойна, але вистачає її абияк. Знову ж таки, у людини до будь-якої покупки завжди є раціональне пояснення, навіщо вона потрібна. Хоча якщо подивимося з боку, то стане зрозуміло, що не всі покупки були необхідні.

У багатих свої примхи

Три машини, дороге платне лікування, капці за двадцять тисяч — дуже дивно все це хотіти, правда? Насправді хотіти чогось "незвичайного", коли гроші на це є — нормально. Це своєрідний подарунок собі за працю і вміння заробляти потрібні суми.

Звичайно, міфів більше і кожен з них має безліч формулювань. Наше завдання — зрозуміти, які відносяться до нас і як від них в результаті позбутися.

Як розвіяти міфи і почати заробляти

Будь-яка людина так чи інакше схильний до міфів, хоч іноді ми і неусвідомлено погоджуємося з чимось. Щоб заробляти більше, нам треба розвіяти міфи і установки в своїй голові і зрозуміти, чого насправді ми хочемо. Для цього можна зробити кілька простих (або не дуже) вправ.

Випишіть свої установки. Навпаки кожної вкажіть, чому це неправда. Наведіть в приклад людей, які своїм життям доводять, що цей міф — неправда і не має ніяких логічних обґрунтувань. Наприклад, міф: "Великі гроші — великі проблеми". Спростування: друг Антон добре заробляє, має свій бізнес, і у нього все відмінно.

Поставте собі питання: який невеликий крок я можу зробити, щоб наблизитися до своєї мети? Метою може бути: більше заробляти або вміти контролювати свої витрати. Відповідь допоможе знайти нові можливості. Нам складно ставити собі супер — великі цілі, тому що з часом вони починають здаватися нереальними, і мотивація швидко падає. А маленький крок зробити нескладно.

Шукайте таке оточення, де люди заробляють більше, прагнуть стати краще і мислять позитивніше. Зробіть так, щоб людей з першої вправи стало якомога більше поруч з вами. Зірки, актори, блогери — не підходять, тому що вони занадто далекі. Шукайте тих, хто поруч і чий успіх не буде здаватися чимось нереальним і далеким.

💬 Последние комментарии
Гость
ке дурнуватый , ты англицкий знаешь !? Как Крамаров в фильме про джентельменов удачи ? Ну байдену простительно, у него деменция! А ты рагуль и опущенец по жизни !
Луна -2
Ну что же а на Украине -итак уже много могил с молодыми ребятами ..Так что одной большЕ ,одной меньше -Украине не привыкать,не так ли господин Каменяр?
Гость
Старик бидон без суфлеров и нянек встречаться неспособен
Луна -2
Дорогой ты мой - вопрос - а раэзве сейчас украинцы не используются в качестве пушечного мяса? Разве сейчас не убивают друг друга .брат на брата ? Понимаешь. всегда. где идут конфликты, -особенно военные, везде будут использовать людей как пушечное мясо.И Украина в этом- не исключение .
Игбун Хохлов
Хохлопидар, а у миссии ОБСЕ очэй нэмае? Или у них мизкы выкрэвлэни? Они там 7 лет сидели. В отчете написано: российской армии не обнаружено. И 80% обстрелов - с хохлопотамской стороны. Это все в официальных документах европейской (не российской) организации. Или ты своим хозяевам не веришь? Так может, это у тебя мозжечок высох от зомбоящика?
Луна -2
вау ,мой знакомец появился- Где же ты был всю неделю.?Неужели на Донецком направлении изучал возможность нападения со стороны России? И даже пришел к парадоксальному выводу -"Що Росія ще не готова до війни з Украіною"Но я хочу сказать тебе по секрету -Россия готова (Я надеюсь, что не выдала военную тайну).и еще хочу сказать -подтягивание техники -это были учения..Так что как говорили пионеры,в моем таком далеком детстве "БУДЬ ГОТОВ".-
Мюколя
бред! хранить негде! у хатци стики можно хранити шо мало москолям не покажеться...