Обществоznaj.ua21 июл.

Ці прості правила допоможуть здобути впевненість у собі

Якщо ви готові до здійснення бажань і досягнення цілей. Тоді швидше читайте способи, які допоможуть вам почувати себе більш впевнено як жінка! Повідомляє Clutch. 1. Дбайте про себе. Так багато людей скажуть, що у них просто немає на себе часу, але без цього ніяк, особливо для жінки. Піклуйтеся про себе! Тільки подбавши про себе, ми зможемо приділяти увагу і енергію близьким За словами клінічного психолога Агнес Вайнман (Agnes Wainman), "турбота про себе - це те, що нас перезаряджати, вона не повинна відбирати енергію".

2. Почніть вірити в себе і в те, на що ви здатні. Почніть вірити в те, що ви можете зробити те, що хочете: писати книгу, почати бізнес, та все що завгодно! Повірте у це і робіть! Постарайтеся видалити зі свого життя поганих персонажів або звести спілкування з ними до мінімуму. Замість них знайдіть людей зі схожими цінностями та інтересами, які будуть підтримувати і зміцнювати ваш прогрес. В результаті ваша віра в себе отримає багаторазову підживлення і захист. 3. Перестаньте порівнювати себе з іншими жінками. Усвідомлене ставлення до власних вчинків творить з нами чудеса: ми починаємо краще розбиратися в собі. Намагайся відловлювати моменти порівняння себе з іншими і припиняти їх на корені. Поки ми продовжуємо порівнювати себе, це все сильніше деморалізує вас. Чим більше часу ви будете витрачати, покращуючи себе, тим менше у вас залишиться часу, щоб порівнювати себе з іншими.

4. Одягайтеся так, щоб відчувати себе на всі 100. Те, що ви носите, автоматично впливає на те, ким ви будете себе почувати. Носіть те, в чому ви відчуваєте себе сексуальною. "Коли ви одягаєтеся певним чином, це сприяє і внутрішніх змін. Ми все помічаємо щось подібне, наприклад, коли робимо макіяж, і навіть актори визнають, наскільки костюм героя допомагає їм вжитися в образ. Все це працює і в повсякденному житті", - психолог Дженніфер Баумгартнер (Dr. Jennifer Baumgartner).

5. Тренуйтеся. Це корисно для здоров'я і допомагає виглядати краще. Крім того, фізичні вправи сприяють виробленню ендорфінів, так що це добре і для психоемоційного стану. Ви будете мати гарний вигляд і зовні, і всередині.

6. Усвідомте свою мету. У вас є місія, і ви повинні її усвідомити. Коли жінка усвідомлює її, це помітно. Вона точно знає, чого хоче, і ніхто не може переконати її в зворотному. 7. Говори з собою добріше. Як жінки, ми буквально можемо бути гіршими ворогами для себе. Ми так сильно зациклюємось на своїх нібито недоліки, замість того щоб звертати увагу на свої достоїнства. Коли ви дивитеся в дзеркало, постарайся говорити позитивно. Роби собі компліменти, говори, яка ти красива, сильна і що будеш успішною. Чим ти годуєш свій розум, то він і прийме за правду.

8. Знайдіть собі хобі. Для жінок це особливо важливо, щоб визначити свою індивідуальність. Коли ти стаєш дружиною або матір'ю, легко втратити себе в цій ролі. Людина, що займається улюбленою справою, ніколи не стане стогнати з приводу своєї зайнятості і нарікати на втому. Стомлює безцільна біганина, а не улюблена робота. 9. Досить приймати все на особистий рахунок. Ми живемо в світі, де нас оточує негатив. Але не дозволяйте йому впливати на тебе. Не дозволяйте поганим людям впливати на вас. Чи не приймайте все занадто близько до серця. 10. Радійте успіхам інших.

Насправді це теж додає впевненості в собі. Це знімає зайвий стрес, тому що вам не потрібно ні з ким конкурувати. Якщо хтось чогось домагається, просто побажайте йому всього хорошого, а ваші благословення ще чекають на вас.