Обществоukr.media23 дек.

Ці сім звичайних рис роблять жінку по-справжньому привабливою

Привабливість жінки визначається не лише зовнішністю.

nk_hauz/CCTZkEong.webp

Немає поганого моменту у тому, щоб піклуватися про своє тіло, добре виглядати. Жінки роблять зачіску, манікюр, стежать за фігурою, тенденціями моди. При цьому існують речі, які привертають увагу, але не мають нічого спільного із зовнішністю, інформує Ukr.Media.

Скромність

Розвиток покірливості з відкритим серцем і розумом допомагає побудувати щирі дбайливі відносини. Скромність дає можливість сприймати речі менш серйозно, усвідомлювати, що помилки не стосуються ознак особистої цінності. Усе це стає дуже привабливою якістю.

Упевненість

Не усі жінки замислюються про свої сильні сторони. Ті, хто про них знає, випромінює внутрішнє сяйво. Впевненість проявляється у відсутності критики власних дій, здатності визнавати страхи, йти на розрахований ризик. Такі жінки приділяють пріоритетну увагу турботі про себе, розуміють, що вони цього гідні.

Захопленість

Коли людина займається справою, яка їй подобається, вона оживає під час розмови. Захоплену жінку відрізняють мерехтіння у очах, швидкий темп мовлення, активне жестикулювання. Вона виглядає живою і привабливою для інших людей.

Любов до себе

Справжня жінка не прагне відповідати моделям, яких пропагують модні журнали. Вона відчуває себе комфортно у власному тілі. Її увагу привертають несхожість ні на кого, впевненість у своєму образі. Такий стан забезпечує любов до себе.

Особисте зростання

Читання книг, освоєння незнайомих навичок накладає відбиток на жінку. Вона активно використовує нові знання, збільшує зону комфорту, що приваблює інших людей.

Звичка помічати красу навколишнього світу

Це впливає на світогляд і загальний погляд на життя. Жінка, яка вміє зупинитися, щоб подивитися навколо, починає відчувати себе щасливішою і радіснішою. Від неї виходить внутрішнє сяйво, яке не залишається без уваги оточуючих.

Посмішка

Це один з важливих факторів привабливості. Посмішка демонструє оптимізм, стабільність. Вона вивільняє гормони, які змушують відчувати стан щастя, знижують вплив стресу.

💬 Последние комментарии
Пиченька Нуланд
Вика рассказала как была Путиным в бане... с голым... у него вот такенные яйца ( смотрим фото )
смотреть фильм Шимпан.3е)
призван на срочную службу осенью 2021 года... а в свободное от службы время (по воскресеньям) подрабатывал ночным сторожем на Южмаше? 😀
ЭвроИнтеграция 1945 року
саме цього дня 1945 року війська 1-го Українського фронту ПРАЗДНОВАЛИ ДЕНЬ ЕВРОИНТЕГРАЦИ до найбільшого гітлерівського концтабору смерті Аушвіц-Біркенау неподалік польського Освенціма.
Весёлый Роджер
«Елена – 29 июля 2020- А психушки не лечат чтоб ты знал…»
Весёлый Роджер
Шмуля пиСдуй на форум Казахстана и там доэбывайся - шо там у казахов! Но сначала спытай их, як вони назывались до 1935 рока! И главное покажи им карту Средних веков дэ була Украина!
Весёлый Роджер
НеЕлена - вот смотри как Шмуля отвечает - это же хуцписткая жидяра чистокровка! Я ему вопрос, а он мне в ответ про другое вопрос или ответ в стиле - Сам дуЛак! Причём заметь что почти ВСЕ здешние тн бандеровсике троли - работают в таком же стиля пана Вальцмана и Зели. Ну а фуйли им с xoxлотой цацкаться, все ж тупые у них и унтерменьши.
-------
Росийский след? а зачем здаватся .