ОбществоИсточник18 авг.

Ці способи допоможуть набути впевненість у собі

Повірити у себе досить легко.

nk_hauz/gI6VcTnng.webp

Коли ми сумніваємося у собі, то схильні чекати на схвалення з боку. Це стосується усього: зовнішності, поведінки, характеру, емоцій. Якщо ви часто ловите себе на думці "Зараз піду і запитаю, як правильно", то ви — залежні, від цього потрібно терміново позбавлятися. Про те, як стати впевненими у собі, ми дізналися у психологів, інформує Ukr.Media.

Використовуйте закон тяжіння

Навчитися вірити у себе — це те ж саме, що й бігти вгору, знадобиться "паливо" для подорожі. Щоб стати більш впевненими у собі, оточіть себе людьми, які надихають і підтримують. Відчуйте свій внутрішній стан. Проаналізуйте, до чого ви тягнетеся найбільше. Можливо, хочете відкрити бізнес, піти на кулінарні курси або почати співати. Щойно ви зрозумієте, чого хочете — вирушайте робити це, думаючи лише про те, яку радість і користь від цього можна отримати. Саме у цей момент ви зрозумієте, що можете домогтися бажаного і без схвалення, з'явиться сила і впевненість у собі, а це буде двигуном прогресу.

Погляньте у обличчя власним страхам

Людині може відчувати страх і занепокоєння. Але коли людина стає впевненою у собі, вона розуміє, що ці емоції покликані спонукати до дії, а не стримувати. Перетворюйте фобії на дії, зосереджуючись на власних "завданнях" як на частині своєї загальної життєвої мети. Коли є бачення свого життя, у яке ви вірите, то можете досягти усього, чого забажаєте.

Виробіть нові рефлекси

Уявіть або випишіть на аркуш паперу ситуації, у яких ви чекаєте на схвалення від інших людей. Поміркуйте, яка реакція може від них виходити. Насправді, це саме те, на що ви чекаєте на підсвідомому рівні. Тепер щоразу, коли ви бажаєте отримати похвалу — користуйтеся цим методом. Це допоможе виробити нові рефлекси, і ви припините бігати за схваленням, почнете розраховувати на себе, це допоможе повірити у себе і набути впевненість.

Контролюйте внутрішній діалог

Усі проблеми виникають через наші думки. Не потрібно налаштовувати себе спочатку на негативний результат ситуації. Припустимо, що ви отримали запрошення на співбесіду від компанії, у яку прагнули потрапити з дитинства. І ось, у ніч перед важливою подією у вашому житті, ви думаєте про те, що усе може піти не за планом — не сподобаєтеся, не вистачить досвіду, харизми або стрижня і, швидше за все, так і станеться. Тому що внутрішньо ви не можете дати собі схвалення, тобто, не усвідомлюєте, що гідні роботи у компанії мрії, та вона так і залишиться мрією. Погані думки = невпевненість у собі. Контролювати внутрішній діалог складно, але це відмінний спосіб дисциплінувати думки.

Відзначайте досягнення

Відзначайте свої кроки на шляху до мети. Що ви зробили сьогодні, щоб стати кращими? Запобігли появі думок негативного характеру або дали самостійне схвалення на вчинок, хваліть себе за кожен крок. У вигляді заохочення, щоб мозок це запам'ятовував у якості позитивного результату, можете балувати себе чимось, даруйте подарунки собі за досягнення.

Зберігайте позитивний настрій

Без позитивного ставлення до усього, що відбувається, нічого не вийде. Щоб стати рішучими і впевненими у собі, потрібно навчитися бачити гарне навіть у поганому. Сприймати "чорну смугу" не як "кінець світу", а як новий цікавий урок життя, який дає досвід і робить вас сильнішими.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
"У Третьего Рейха (нацистской Германии) флаг представлял из себя красное!!! полотнище с белым кругом в центре. В середине круга была изображена черная правосторонняя наклонная свастика." С большой дистанции, при отсутствии ветра, их можно было легко спутать. Что и случилось с одним нашим офицером во время войны, сам пошёл на КРАСНЫЙ флаг, а там ... в итоге плен! Шмуля брехун, провокатор ты засланный, чаго ты вже полгода никак не скажешь, як жил Китай при коммунячем шляхе? Скики там рису було на рыло? Як там металл в китайских посольствах, по всему Свиту, выплавляли, а писли, гэти чушки, на самолётах у Пекин, до Мао, доставляли? Мабутно золото, по весу, було менше по цене?
0203
Рано или поздно на смену, любым друзьям: Ющенко, Тимошенко, Турчинову, Яценюку, Порошенко, Зеленскому, Ермаку, Арахамия, имённо такая логическая цепочка, прийдет лидер, который "оценит" их заслуги перед страной или благодаря их ненасытной жадности Украины не станет. Если в это не верить, то можно сразу уезжать на совсем заграницу.
ЩЭНЭВМЭРЛУ ДОПОЮТ И ПОДНИМУТСЯ!
СЕЙЧАС ЩЭНЭВМЭРЛУ ДОПОЮТ И ПОДНИМУТСЯ НА ПОВЕРХНОСТЬ!
кипчак
Когда, в ответ на критику нынешней власти, начинают приводить примеры превосходства западной демократии, в том числе уровня жизни, то мне вспоминются "голодные" советские времена, когда в магазинах были большие очереди и мало продуктов. Одновременно с этим никто не скрывал, что на праздники и прочие торжества столы ломились от еды и питья(чего не было в Европе). Сейчас прилавки в магазинах ломятся , в большинстве своем, от некачественных продуктов, но многие не в состоянии их приобрести, что подтверждает мысль о том, что на "процветающем" Западе такая же ситуация существует давно. Те, кто ходит туристическими маршрутами этого не знают, им представлена витрина, с праздно шатающимися или сидящими в кафе туристами и обеспеченными пенсионерами. С таким же успехом можно сказать, что Россия, и местами Украина, самые богатые европейские страны: скупают самую дорогую недвижимость в Европе, заполонили все курорты, ездят на самых дорогих автомобилях, ходят в дорогих шубах и обвешаны драгоценностями. К тому же нам, до последних небывалых достидений власти, не приходилось сидеть в неотапливаемых и неосвещенных помещениях, но кажется скоро все это и нас догонит. Что еще нам не хватает до полного европейского счастья? У них там наступают трудные времена, а как будут содержать свои новенькие хоромы наши заробитчане, если не появятся рабочие места в Украине, взлетят до небес коммунальные услуги, продукты,обучение, лечение и далее по списку.
РАДУЙТЕСЬ, ШАХТАРИ уКРАИНЫ!!!
Шахтёры украины! ваша зарплата ушла на покупку джавелинов и байтракторов! вЫ РАДОВАТЬСЯ ДОЛЖНЫ, А НЕ БУНТОВАТЬ! вы там под землёй щэнэвмэрлу заспивайте! Может быть ваш пердизидент услышит вас и поможет -в вашу честь на пианине пару раз сыграет!
кипчак
Ничего удивительного. Все, что ведет к миру, означает одновременно, прямую дорогу в тюрьму всех организаторов и заробитчан на войне. Отсюда постоянные истерики "патриотов" в отношении тех, кто пытается дговариваться о мире и обвинение их в зраде. Сколько в мире было войн, все они рано или поздно заканчивались миром. Сколько не тяни, а учитывая довольно молодой возраст большинства "патриотов" до счастливой старости и смерти им спокойно не дотянуть, нужно настраиваться, что последние дни они будут видеть небо в клеточку.
ШО? ОПЯТЬ?
ШО? ОПЯТЬ? В августе ещё бастовали и хотели в куйев ехать митинговать. Зассали и обосрались? Погодите, сейчас бывшие атошники-убийцы накидают вам в шахту гранаток чтобы не смели бунтовать! А уголёк украина из шышыа привезёт! украинские шахтёры уже и на хуй не не нужны ридной нэньке украине!