ОбществоAug 18

Ці способи допоможуть набути впевненість у собі

Повірити у себе досить легко.

nk_hauz/gI6VcTnng.webp

Коли ми сумніваємося у собі, то схильні чекати на схвалення з боку. Це стосується усього: зовнішності, поведінки, характеру, емоцій. Якщо ви часто ловите себе на думці "Зараз піду і запитаю, як правильно", то ви — залежні, від цього потрібно терміново позбавлятися. Про те, як стати впевненими у собі, ми дізналися у психологів, інформує Ukr.Media.

Використовуйте закон тяжіння

Навчитися вірити у себе — це те ж саме, що й бігти вгору, знадобиться "паливо" для подорожі. Щоб стати більш впевненими у собі, оточіть себе людьми, які надихають і підтримують. Відчуйте свій внутрішній стан. Проаналізуйте, до чого ви тягнетеся найбільше. Можливо, хочете відкрити бізнес, піти на кулінарні курси або почати співати. Щойно ви зрозумієте, чого хочете — вирушайте робити це, думаючи лише про те, яку радість і користь від цього можна отримати. Саме у цей момент ви зрозумієте, що можете домогтися бажаного і без схвалення, з'явиться сила і впевненість у собі, а це буде двигуном прогресу.

Погляньте у обличчя власним страхам

Людині може відчувати страх і занепокоєння. Але коли людина стає впевненою у собі, вона розуміє, що ці емоції покликані спонукати до дії, а не стримувати. Перетворюйте фобії на дії, зосереджуючись на власних "завданнях" як на частині своєї загальної життєвої мети. Коли є бачення свого життя, у яке ви вірите, то можете досягти усього, чого забажаєте.

Виробіть нові рефлекси

Уявіть або випишіть на аркуш паперу ситуації, у яких ви чекаєте на схвалення від інших людей. Поміркуйте, яка реакція може від них виходити. Насправді, це саме те, на що ви чекаєте на підсвідомому рівні. Тепер щоразу, коли ви бажаєте отримати похвалу — користуйтеся цим методом. Це допоможе виробити нові рефлекси, і ви припините бігати за схваленням, почнете розраховувати на себе, це допоможе повірити у себе і набути впевненість.

Контролюйте внутрішній діалог

Усі проблеми виникають через наші думки. Не потрібно налаштовувати себе спочатку на негативний результат ситуації. Припустимо, що ви отримали запрошення на співбесіду від компанії, у яку прагнули потрапити з дитинства. І ось, у ніч перед важливою подією у вашому житті, ви думаєте про те, що усе може піти не за планом — не сподобаєтеся, не вистачить досвіду, харизми або стрижня і, швидше за все, так і станеться. Тому що внутрішньо ви не можете дати собі схвалення, тобто, не усвідомлюєте, що гідні роботи у компанії мрії, та вона так і залишиться мрією. Погані думки = невпевненість у собі. Контролювати внутрішній діалог складно, але це відмінний спосіб дисциплінувати думки.

Відзначайте досягнення

Відзначайте свої кроки на шляху до мети. Що ви зробили сьогодні, щоб стати кращими? Запобігли появі думок негативного характеру або дали самостійне схвалення на вчинок, хваліть себе за кожен крок. У вигляді заохочення, щоб мозок це запам'ятовував у якості позитивного результату, можете балувати себе чимось, даруйте подарунки собі за досягнення.

Зберігайте позитивний настрій

Без позитивного ставлення до усього, що відбувається, нічого не вийде. Щоб стати рішучими і впевненими у собі, потрібно навчитися бачити гарне навіть у поганому. Сприймати "чорну смугу" не як "кінець світу", а як новий цікавий урок життя, який дає досвід і робить вас сильнішими.

💬 Последние комментарии
ОПЗ как ОПЗЖ.
Закрыли ОПЗЖ, теперь закрыли ОПЗ. Кто на очереди?
Весёлый Роджер
Ждемс следующий рекорд Свита, по одновременному пукованию! Думуваю Шмуля буде пуковати громче всех - вин же, как ни как - свидомый мудак! Так? Да ТАК! Вот она коханная щирая вильность, за цэ и скакал майдан - Свисти - Перди, тильки к грошам воров-керивников, даже близко не подходи, та про москалей ничого хорошего не пиСди!
САВАН уКРАИНЕ!! гЕЙРОЯМ САВАН!
САВАН уКРАИНЕ! гЕЙРОЯМ САВАН!
Весёлый Роджер
ЭЙ Шмуля, мудак ты профашисткий! Ты хоть понимаешь шо твоей колонии кровожадных холтатых мартышек – полный пиСдец!!! И это уже бесповоротно!!! Никакого будущего у щеникакнывмырлых НЫМА!!! ЗОВСИМ НЫМА!!! А тильки будуть горы щирого гивна! «В России до 2035 года введут в строй 15 новых атомных энергоблоков…»!!! АЛЛЕ долбоэб - ПЯТНАДЦАТЬ!!! А у вас скики? НОЛЬ, да паны дадуть ыщо НОЛЬ – то получается скики - БИМОЛЬ! Чи оФуёл? Многие больные на голову неграмотные щирюки, наивно полагают, если к ни фуя, прибавить до фуя, то будэм житти бохато тай будэт полна добра щирая хата! А вот и дулю отсосите! Ещё Евклид казал – «К ни фуя нельзя прибавить ни хрена!» Тай цэ аксиома! Для тупых – цэ то, що ни требует доказательств! Ну як пример: Пропа_Хандон Шмуля_Елен - МУДАК! Отож!
Весёлый Роджер
ЭЙ Шмуля, мудак ты профашисткий! Ты хоть понимаешь шо твоей колонии кровожадных холтатых мартышек – полный пиСдец!!! И это уже бесповоротно!!! Никакого будущего у щеникакнывмырлых НЫМА!!! ЗОВСИМ НЫМА!!! А тильки будуть горы щирого гивна! «В России до 2035 года введут в строй 15 новых атомных энергоблоков…»!!! А у вас скики? НОЛЬ, да паны дадуть ыщо НОЛЬ – то получается скики - БИМОЛЬ! Чи оФуёл? Многие больные на голову неграмотные щирюки, наивно полагают, если к ни фуя, прибавить до фуя, то будэм житти бохато тай будэт полна добра щирая хата! А вот и дулю отсосите! Ещё Евклид казал – «К ни фуя нельзя прибавить ни хрена!» Тай цэ аксиома! Для тупых – цэ то, що ни требует доказательств! Ну як пример: Пропа_Хандон Шмуля_Елен - МУДАК! Отож!
Весёлый Роджер
Нет Шмуля, это говорит лишь о том, шо ты ШИЗОФРЕНИК с раз/дво/тро-ением личности. А По народному -просто пиСданутый продажный плешивый карлик-МУДАК. Снайпер ты наш сраковый! Палец то помыл - продажный хунтовский дэбил! "Елена 08 августа 2019 ….,я же тысячу раз говорила, Америка с нами и Запад тоже,а значит что?Это значит что деньги дадут,им это недорого, ещё напечатают,на фоне своих печатаний денег,..."
Гость
ООН выразил Зеле свою "озабоченность" этим вопросом...