Обществоukr.media6 мая

Ці висловлювання ви ніколи не повинні говорити собі

Деякі фрази не можна собі говорити.

nk_hauz/-m_-metn8c7is6nlqhdg.jpg

Іноді ми говоримо про себе настільки невтішно, що наша психіка, з жахом спостерігаючи за цим з боку, дає збій і починає вірити у правдивість вимовлених фраз — чим гірше ми про себе говоримо, тим більше проблем у нашому житті з'являється. Настрій погіршується, а загальний емоційний стан стає депресивним і тривожно-недовірливим. Розглянемо вісім фраз, які варто назавжди прибрати з лексикону, інформує Ukr.Media.

"Я негарна"

Звичайно, цю фразу про себе жінки не завжди вимовляють щиро, проте навіть у цьому контексті її вживання призводить до появи купи комплексів. Поняття жіночої краси індивідуальне, і якщо вам здається, що ви "об'єктивно негарні", варто спробувати опрацювати цю негативну установку і поглянути на себе з іншого боку. Працюйте над своїми сильними сторонами, розвивайте у собі харизму, індивідуальність, особистий шарм, намагаючись перетворити свої недоліки на переваги — у такий спосіб ви зможете прийняти і почати любити себе та свою зовнішність, назавжди забувши про непотрібну самокритику.

"Я товста"

Вимовляючи цю фразу, ми можемо переслідувати різні цілі — одні жінки вважають, що дійсно одужали, і шукають підтвердження своїм словам, інші щиро вірять у неї і виправдовують нею будь-які обмеження (наприклад, у одязі), а треті використовують цей вислів як особливу форму кокетства, яка повинна змусити оточуючих переконати жінку у зворотному. Так чи інакше, цю фразу не варто вимовляти у жодному з випадків.

Якщо ви вважаєте, що у вас є зайва вага, вам не потрібна стороння думка — орієнтуйтеся виключно на власні відчуття і приймайте рішення про корегування харчування самостійно. Не варто використовувати цей вислів і для виправдань, оскільки у вас немає потреби обговорювати свою вагу і уподобання у одязі з оточуючими — це ваша особиста справа. А щодо кокетства, то подібні його форми часто викликають не ту реакцію, на яку ви розраховували, а тому не варто напрошуватися на компліменти, використовуючи цю фразу.

"Я ніколи не зустріну своє кохання"

Подібну депресивну репліку можна почути від тих жінок, які мають за плечима значний багаж негативного любовного досвіду. Якщо ви дійсно вірите у те, що у вас не буде значущої зустрічі з чоловіком вашої мрії, то чому ви продовжуєте засмучуватися з цього приводу? Існують ті проблеми, які можна вирішити, й ті, вирішення яких від нас не залежить — якщо ви щиро вірите у вимовлені слова, вони не варті ваших переживань, а якщо ні — не посилюйте свої страждання негативними установками і продовжуйте міркувати у позитивному напрямку.

"Я невдаха"

Багатьом з нас притаманний інфантилізм — ми мріємо про вдалу зустріч, приголомшливу пропозицію, дивовижний збіг обставин. При цьому деякі з нас не завжди готові докласти зусиль для здійснення своїх мрій і фантазій — ми пов'язуємо проблеми у житті з банальним невезінням. Не варто виправдовувати життєві обставини подібним чином — спробуйте замінити слова на дії, і ви побачите, як змінюється життя.

"Я дурна"

Це — одна з найбільш токсичних реплік, яка, зазвичай, вимовляється розумними людьми, причому використовується вона у різному контексті. За такими фразами, як "На мені усі їздять"; "Я не вмію відмовляти"; "Я не впораюся з цим завданням"; "Я підведу людей" ховається невпевненість у собі і знецінення себе та своїх здібностей. Спробуйте вивчити свої сильні сторони і сконцентруватися на них — у житті кожної людини є місце для помилок і невдач, але не вони визначають те, ким вона є насправді — головне, не здаватися і брати негативний досвід на озброєння.

"Я нещасна"

Часто вимовляючи подібний вислів, ви концентруєтеся на негативі, і починаєте ще більше його притягувати — ви не отримуєте задоволення від життя, стаєте більш дратівливою, а ваші емоції постійно перебувають у мінорі. Така позиція не лише посилює ваш внутрішній стан, але й негативно позначається на соціальних зв'язках — оточуючі починають перейматися вашими токсичними установками, що у підсумку призводить до того, що ваше коло спілкування різко звужується.

"Я ні на що не здатна"

Ця фраза часто є прихованим небажанням щось робити — людині здається, що у неї нічого не вийде, тому що вона взагалі не звикла прагнути до чогось. Справжні зусилля — це коли, незважаючи на невдачі, ви продовжуєте робити те, що для вас є важливим, і у результаті отримуєте той самий успіх, про який мріяли. Постарайтеся замінити цей вислів на життєствердну установку і не бійтеся докладати більше зусиль — лише у такий спосіб ви зможете досягти заповітної мети.

"Я ледарка"

Поняття лінощів в цілому не існує — існує відсутність мотивації. Навіщо вам робити щось, якщо ви взагалі не бачите у цьому сенсу? Деякі люди саме так виправдовують відсутність будь-яких дій від самих себе. Почніть з малого — у житті дійсно є речі, які не варті докладених зусиль, однак якщо ви насправді чогось хочете, намагайтесь шукати потрібну мотивацію і не чекати на "вдалий" момент — він може ніколи не прийти.

💬 Последние комментарии
Гость
Опять еврей.
Елена
Вы их лучше разместите на лини разграничения с ДНР и ЛНР, посмотрим как им там понравится.
А.Кашпировский
Лена, сходи к доктору. Тебе уже писали - ты застряла в 90-х и пишешь о том чего давно уже нет. Ты просто тупая, а умственное развитие у тебя остановилось лет в 16-17, потому ты тут вечно ноешь про "младую и красивую". Проснись уже, дура, это было лет 40 назад, а ты пишешь одну и ту же чепуху по пять раз в месяц, а то и в неделю. Раз есть время на херню - просто полазь в интернете и посмотри, там кроме нефти много чего нового. Тебя что-то на Ельцине и Чубайсе заклинило, очнись уже - Ельцин давно умер. Ты пишешь чушь и постоянно выставляет себя тупой маразматичкой. Давай уже к доктору, давно пора
Весёлый Роджер
Уже желающие страны выстроились в очередь по росту - пыдти воювати за своих щирых холуёв!!! Особливо им понравилась идея, що не xoxлота трусливая буде впереди биться з москалями, а сами паны! Як же цэ по щироxoxляче!!! Як там, про москальский танк ы хероя Опанаса, що всрался не з переляку, бо вид лютой ненависти до москалей! С.Семенченко - бежавшему сракой уперёд на москалей - Сала херою!
Весёлый Роджер
«Елена – 4 ноября 2020 - … И дупой и пыхвой тоже работают …опыта наберутся,знаний и будет в Украине современные и обученные кадры…,»
Весёлый Роджер
Ну как ТВАРЬ брехливая, шлюха ты орально-анальная и сраколиз вечный Шмуля Сруля, поведуй нам, таки сколько Союз поставлял машин, станков и др. высокотехнологичного оборудования??? Только не надо тут пиСдить про страны СЭВ и Африки и др. третьего Мира. Давай тварь, начинай... Шо там, дэ гивнястый твой язык, вже у сраке, як у поханой продажной собаки?
Весёлый Роджер
Луночка!!! вот она разгадка, чаму у "еры" буквы так скакали, это её так на кровати ласкали! :-)))