Обществоukr.media12 авг.

Ці жіночі якості чоловіки полюбляють найбільше

Деякі жіночі якості дуже подобаються чоловікам.

nk_hauz/NmPsRqGnR.webp

Не настільки важливо, як ви виглядаєте, якщо ви володієте кількома рисами, які подобаються сильній половині людства, інформує Ukr.Media.

Численні опитування чоловіків показали, що вони мріють про жінок, які володіють наступними якостями:

Упевненість у собі

Суспільство тисне на жінок, диктуючи, як саме вони повинні одягатися, поводитися і т. д. Більшість з нас ретельно дотримуються цих правил. Але завжди і у всі часи чоловіки впадають у транс від захвату, побачивши жінку, яка має з цього приводу власну думку. Жінка, яка знає, що вона дивовижна і не приховує цього — буде зіркою, у що б вона не була одягнена.

Незалежність

Незалежність часто намагаються назвати зухвалістю або соціопатією. Насправді це лише здатність піклуватися про себе самостійно і здатність приймати рішення та домагатися їх. Не потрібно бути пробивною акулою, це крайнощі. Але жінка, що впадає у зневіру від простих життєвих завдань — захоплення теж не викликає.

Чоловікам хочеться бути з жінкою, яку не потрібно няньчити щохвилини. Власне, як і нам, жінкам, потрібен такий самий партнер.

Здатність висловлювати власну думку

"Як скажеш, любий". Ця фраза вганяє у тугу будь-якого чоловіка, якщо він чує її занадто часто. Або є й інша крайність:

- А чому ти мовчала весь цей час?

- Не хотіла тебе засмучувати.

Чоловіки цінують жінок, з якими можна говорити відверто, і які не будуть мовчати або ухилятися від відповіді.

Пристрасність

Йдеться не про інтимні стосунки. Точніше, не лише про них. Не важливо, чим ви по-справжньому захоплені: роботою, хобі, домівкою або чимось ще. Кожному з нас подобається бачити поруч партнера, у якого є справа життя і горить вогонь у очах. Пристрасть заражає оточуючих. Усім подобається робити щось справжнє, або хоча б бачити, як це роблять інші. Не стримуйте себе, живіть без чернеток.

Гордість за себе

Ця якість є наслідком усіх попередніх. Якщо ви знаєте свої сильні сторони, якщо ви захоплені чимось по-справжньому і робите це з усією душею — у вас завжди є перемоги. І ви маєте право пишатися ними відверто. Немає нічого більш похмурого, ніж дружина, яка заслуговує на захоплення, але постійно ходить зі стурбованим обличчям. "Так, щось я ще не зробила? Відчепіться, мені ніколи радіти, стільки справ ще". Зупиняйтеся і приймайте заслужені нагороди та захоплення.

Чесність

Чоловіки, як і жінки, цінують чесність у відносинах. Бути чесною — означає бути чесною і з собою, і зі своїм партнером. Це породжує повагу, довіру і впевненість у відносинах. Навіть якщо ви побоюєтеся піднімати якісь питання, завжди краще обговорити проблему відверто, нехай і обравши відповідний момент, ніж замовчувати або брехати.

Дбайливість

Її часто плутають з опікою або материнством. Але більшість чоловіків згоряють від сорому, коли дружини починають ставитися до них як матері. Ні, турбота — це повага до потреб партнера і власних теж. Це здатність допомогти у тому, чого партнер зараз найбільше потребує. Це може бути чашка чаю, дружня співчутлива бесіда або навіть здатність залишити його на деякий час у спокої.

Турбота виражається ще й у тому, що ви дбаєте і про себе теж. Нікому не потрібен власний комфорт ціною вашого виснаження. Турбота про вас — це ваша здатність приймати турботу партнера про вас, розуміти і бачити її. Або відмовлятися від неї з повагою.

Якщо ви лише даєте вашому партнерові усе перераховане, але не берете собі — з вами буде сумно, а самі ви будете нещасною. Лише чесний і шанобливий обмін зробить вас та вашого чоловіка щасливими.

💬 Последние комментарии
3020
После официальной части торжества в Киеве планируется концерт группы «Антитела» с участием Президента Владимира Зеленского, руководства Министерства обороны и Вооруженных Сил Украины. Вот так кратко и правдивее нужно освещать сие событие.
3020
Ну сказали бы честно, что обосрались
3020
Составитель этого конгениального плана, укурившись его же, хочет явно переплюнуть Герберта Уэльса.
3020
Не, с Колумбии прибыл кокс для злоупотреблений, а то как же дальше энергично и с задором, не сбавляя темп ЗеНаполеон будет жечь очередную чушь по телеку.
3020
Но было 73 процента умалишённых, которые голосовали за ЗеНаполеона и его подельников. Это те же особи, что вкладывали в МММ, любители мексиканских сериалов, развесистой клюквы, завсегдатаи зомбоящика и другие легковерные лохи.
3020
Да, паспорта выдать нужно всему Талибану, ИГИЛу, сомалийским пиратам и пусть сильнее грянет буря...
Весёлый Роджер
ЧТО ТЫ опят ПЫСДИШЬ як дышишь!!! ЭЙ ТВАРИНА ты последняя, Шмуля ты Сруля! Какой на фуй рынок??? ЭЙ МРАЗЬ??? Если вы добываете своего газа почти 55-60% от потребления!!!! АЛЛО МУДАК ПЕРДУН!!! Цэ бильше половины, тай него вполне хватит на всех ждунов панувания!!! Себестоимость него 1080 грн за 1000 кубов, грубо 1 куб = 1 грн!!! А продаёте ВЕЧНЫМ ждунам панувания по... 40 грн и выше... Жаба ты червонная Шмуля, труселя кружевные пидтяни и фуйни тут не неси!