Обществоukr.mediaAug 12

Ці жіночі якості чоловіки полюбляють найбільше

Деякі жіночі якості дуже подобаються чоловікам.

nk_hauz/NmPsRqGnR.webp

Не настільки важливо, як ви виглядаєте, якщо ви володієте кількома рисами, які подобаються сильній половині людства, інформує Ukr.Media.

Численні опитування чоловіків показали, що вони мріють про жінок, які володіють наступними якостями:

Упевненість у собі

Суспільство тисне на жінок, диктуючи, як саме вони повинні одягатися, поводитися і т. д. Більшість з нас ретельно дотримуються цих правил. Але завжди і у всі часи чоловіки впадають у транс від захвату, побачивши жінку, яка має з цього приводу власну думку. Жінка, яка знає, що вона дивовижна і не приховує цього — буде зіркою, у що б вона не була одягнена.

Незалежність

Незалежність часто намагаються назвати зухвалістю або соціопатією. Насправді це лише здатність піклуватися про себе самостійно і здатність приймати рішення та домагатися їх. Не потрібно бути пробивною акулою, це крайнощі. Але жінка, що впадає у зневіру від простих життєвих завдань — захоплення теж не викликає.

Чоловікам хочеться бути з жінкою, яку не потрібно няньчити щохвилини. Власне, як і нам, жінкам, потрібен такий самий партнер.

Здатність висловлювати власну думку

"Як скажеш, любий". Ця фраза вганяє у тугу будь-якого чоловіка, якщо він чує її занадто часто. Або є й інша крайність:

- А чому ти мовчала весь цей час?

- Не хотіла тебе засмучувати.

Чоловіки цінують жінок, з якими можна говорити відверто, і які не будуть мовчати або ухилятися від відповіді.

Пристрасність

Йдеться не про інтимні стосунки. Точніше, не лише про них. Не важливо, чим ви по-справжньому захоплені: роботою, хобі, домівкою або чимось ще. Кожному з нас подобається бачити поруч партнера, у якого є справа життя і горить вогонь у очах. Пристрасть заражає оточуючих. Усім подобається робити щось справжнє, або хоча б бачити, як це роблять інші. Не стримуйте себе, живіть без чернеток.

Гордість за себе

Ця якість є наслідком усіх попередніх. Якщо ви знаєте свої сильні сторони, якщо ви захоплені чимось по-справжньому і робите це з усією душею — у вас завжди є перемоги. І ви маєте право пишатися ними відверто. Немає нічого більш похмурого, ніж дружина, яка заслуговує на захоплення, але постійно ходить зі стурбованим обличчям. "Так, щось я ще не зробила? Відчепіться, мені ніколи радіти, стільки справ ще". Зупиняйтеся і приймайте заслужені нагороди та захоплення.

Чесність

Чоловіки, як і жінки, цінують чесність у відносинах. Бути чесною — означає бути чесною і з собою, і зі своїм партнером. Це породжує повагу, довіру і впевненість у відносинах. Навіть якщо ви побоюєтеся піднімати якісь питання, завжди краще обговорити проблему відверто, нехай і обравши відповідний момент, ніж замовчувати або брехати.

Дбайливість

Її часто плутають з опікою або материнством. Але більшість чоловіків згоряють від сорому, коли дружини починають ставитися до них як матері. Ні, турбота — це повага до потреб партнера і власних теж. Це здатність допомогти у тому, чого партнер зараз найбільше потребує. Це може бути чашка чаю, дружня співчутлива бесіда або навіть здатність залишити його на деякий час у спокої.

Турбота виражається ще й у тому, що ви дбаєте і про себе теж. Нікому не потрібен власний комфорт ціною вашого виснаження. Турбота про вас — це ваша здатність приймати турботу партнера про вас, розуміти і бачити її. Або відмовлятися від неї з повагою.

Якщо ви лише даєте вашому партнерові усе перераховане, але не берете собі — з вами буде сумно, а самі ви будете нещасною. Лише чесний і шанобливий обмін зробить вас та вашого чоловіка щасливими.

💬 Последние комментарии
Кот
Ой,господа гоноровые...Не будите лихо,пока оно тихо!!!
Кот
И это очень хорошо...Чем больше будут счелкать по носу Макрона,тем больше он будет озлобляться в сторону англо-саксов!!!Ждемс дальнейшего обострения!
Боже храни Лизыну светлую память. Будь в покое Баба ЛИЗА - прий
А какая разница кто президент? Саксы просто печатают себе деньги и заказывают виртуальными деньгами, оплачивая бренную трансгендерную жизнь своим BLM любам. Где в этой формуле Франция понять не могу. Саксы всегда такими были и будут. ЛизА правит балом. Но скоро все поменятеся. Приятно будет смотреть когда ЛИЗА отправится в АД и что друзья ШША и Аустралия сделают с помощью Кингсменов с Рыцарями круглого стола. И что ждет мертвый английский престол. Я думаю закат неизбежен и скор, поэтому Лиза так рьяно держится за корону и не хочет уходить, сама понимает это. Даже попыталась спасти наследников выйдя и Евросоюза. Но она не понимает что союз из Британии не вышел. Бу га га га га га
Кот
Ну,теперь журналисты должны этому ветеринару задавать вопросы только на английском!Сам набросился,хороняка!!!
Бу га га га га га
Немецкие газеты могут идти в САД как и слова кривозубых сестролюбов саксов. Ребята скоро замерзнут и тянут свои кривые то рученки куда изволят. Зима близка - сколько в этом году замерзнет англичан? в прошлом году в демократической замерзло 14 тис человек. А по оценкам экспертов их в районе 50 тис в год. Так вот золотишко не греет, только бабу ЛИЗУ РОТШИЛЬДОВ, Либералов, потомков Лордов - ну у них это в крови пираты как ни как в прошлом. Бу га га га га га
Автоматическое производство зрады
Сначала народ чипировали, а теперь чипов не хватает.
Напряженная политическая борьба
На самом деле, все проще. Если Ротшильдам еще нужна Франция, то они стремятся спасти страну и обращаются к левым. Если больше не нужна, то к правым. Франции повезло. Ее уничтожать не планируют. Пока что.