Цікаві особливості, які передаються дитині від батька
Обществоnashamama.com31 декабря 2020

Цікаві особливості, які передаються дитині від батька

Генетика – дуже непередбачувана річ, але в той же час дуже цікава! Хоча гени батьків впливають на майбутню дитину майже рівноцінно, часом від батька малюк може взяти набагато більше, ніж від матері, причому не тільки зовні, але і в характері. До вашої уваги 10 особливостей, які дитина успадковує більшою мірою від батька, ніж від матері, особливо, якщо ці риси є домінантними!

Колір очей Карі і чорні очі є домінантною ознакою, а світлі, такі як сірі, блакитні та зелені – рецесивною. Як правило, якщо у одного з батьків очі карі, а в іншого – світлі, у дитини будуть темні очі (або з віком зміняться в бік карих, навіть якщо в ранньому віці будуть світлими).

Але бувають і винятки. Так, якщо рецесивний колір очей – у батька, то у крихти великі шанси успадкувати зелені або блакитні очі, навіть якщо у мами очі темні.

Симетрія обличчя Як не дивно, але симетрія обличчя дуже залежить від генетики. Якщо у чоловіка гостре підборіддя, асиметрія брів або викривлення носа, швидше за все, у дитини теж виявляться такі риси. Також домінантною ознакою є відстовбурчені вуха.

Ямочки на щічках Ця мила особливість пов’язана з розташуванням лицьових м’язів і є домінантною. Тому, якщо у батька є чітко виражені ямочки на щоках, то дитина теж може народитися з ними з великою ймовірністю.

Зуби Якість зубів дуже залежить від генетики, так само як і їх форма. Якщо у батька були проблеми з ротовою порожниною, є щербинки або великий проміжок між зубами, швидше за все, і дитина зіткнеться з цими неприємностями. На щастя, сучасна стоматологія творить чудеса і в дитинстві все можна виправити.

Волосся Колір волосся, їх структура, густота – залежить від генетики. Також генетично закладено облисіння за чоловічим типом і рання сивина. Якщо у батька волосся темне і густе, швидше за все і у дитини буде темний колір волосся і пишна шевелюра.

А ось якщо у тата дуже кучеряве волосся, є дуже маленький шанс, що у дитини воно буде пряме.

Рівень інтелекту Звичайно, людина розвивається все своє життя, але у інтелекту є свій потенціал, стрибнути вище якого дуже важко. Вчені впевнені, що цей потенціал дуже залежить від генетики, а особливо від генів батька. Так що якщо ваш чоловік розумний, вважайте, що вашому малюкові дуже пощастило. Можливо, ви виховуєте майбутнього генія.

Губи Гени дуже впливають на те, пишними або тонкими будуть губи у вашої дитини. Якщо у батька губи об’ємні, то, швидше за все, і у крихти вони будуть такими, так як ця риса є домінантною.

Зріст На зріст дитини впливають гени обох батьків, але від батька залежить, наскільки дитина буде високою або низькою. Якщо батько дуже високий і ставний, швидше за все, його діти будуть такими ж, або трохи нижче, якщо мати низенького зросту.

Існує формула, за якою можна вирахувати приблизний зріст дитини. Якщо у вас хлопчик, слід додати зріст батьків, поділіть на 2, а потім додайте 5 см. Якщо дівчинка – зробіть те ж саме, але відніміть 5 см.

Вага Як і зріст, вага і конструкція тіла дуже залежить від генетики. Якщо батько схильний до повноти, то у дітей, особливо у дівчинки, швидше за все, також буде ця особливість.

У батьків з атлетичною статурою і «класичною» фігурою-трикутником зазвичай народжуються стрункі діти.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Луна-2
Петро Лексеич -то сейчас никто .. а Байдену не с руки общаться с таким погорелым другом .
е
Вон Юле-волю орали? И? А потом оказывается, она по решениям майданной влады, преступные договора с Россией по газу подписала... Так Янукович оказывается её правильно посадил, и? Кто-то из вас майдановцев признал что Янык был прав? ...то то же...
Луна-2
Привет краса ты наша вумная.Ну хорошо а что они сделали так? Развалили всю страну - уничтожиди промышленность (пусть до них,но они тоже несут ответственность).Подняли сумасшедшие тарифы на ЖКХ.(тебе краса ты наша, не пришли еще квитанции за отопление? )Уничтожили медицину, и при этом говорят, что не будут пользоваться российской вакциной(, когда сами уже привились).Обещали закончить войну на Донбассе ( уже который год длится война ) Что они по -твоему сделали так?ь
Весёлый Роджер
А звиняйте, пан провокатор дегенератор! Можно одно уточнение? А шо, писли майдана, у стране победившего рагулизма перестали воровать? А шо экс. вугольный министр Продан – 800млн грн, с кулей у лоб - Сеней Кроликом – 2 млрд $ –«Железна стена» - вже на шконке баланду хавают, чи на своих виллах вискарь? ОТВЕТА на то нима?! Отож! Москали – вы хотите жить як щирые вильные бандерлоги - тоди выходите из берлоги! Кожному участнику – вантуз в подарок! Сортиры Мира ждут вас! Сала Байдену - спасителю дерьмократии! Геть путинцев и падлюку Трампа! Панду Гэть! Смерть творогам! ТакЪ Победим!
е
Привет, ничего нового.. Даже последующий перевод стрелок и включение склероза идёт чётко по плану)))
Вставай страна огромная
НАВАЛЬНОМУ - ВОЛЯ, ПЛЕШИВОЙ МРАЗИ - СМЕРТЬ!!! БЕЙ МЕНТОВ, СПАСАЙ РОССИЮ!!! ВЫХОДИМ ВСЕ, И СНЕСЕМ ЭТОТ ХУЙЛОВСКИЙ ВОРОВСКОЙ РЕЖИМ!!!!
Весёлый Роджер
Вот звиняй конечно Гость! Но я, мабуть не тильки до вас, як до всех тут обращаюсь! А помните как вы ухмылялись, коди першие запизденцы пошли по улицам городов Украины, ну да... с Бандерой и москаляками, шо треба развесить на гиляках? Вспомнил? Ну добре! А як ухмылялись, шо мол да нЫчого, то хлопцы прикалываются ... Вспомнил? Ну как? Здобули панов рагулей? Ну и шо плачитесь? А ведь предупреждали вас москали клятые, шо доскачитесь вы до пропасти ... Ну скажи что я не прав?