Туреччина створить постійну базу в Арктиці
Обществоwww.blackseanews.net21 февраля 2020

Туреччина створить постійну базу в Арктиці

Туреччина незабаром створить постійну базу в Арктиці, що працюватиме спільно з наявною там від Великої Британії.

Про це заявив президент Туреччини Ердоган, написав на своєму каналі в Twitter директор Nordic Research & Monitoring Network Абдулла Боскурт, повідомляє Український мілітарний портал.

За словами Ердогана “турецький прапор майорітиме там весь час”. Щодо розташування бази уточнень не було надано.

Ймовірно йде мова про нову військову базу на півночі Норвегії, куди минулого року Велика Британія направила 800 своїх військовослужбовців.

Створення такого гарнізону стало необхідним через відкриття Росією в Арктиці баз радянських часів і нарощування активності своїх підводних човнів в арктичних водах.

Британський міністр оборони Гевін Вільямсон в інтерв’ю газеті The Sunday Telegraph у 2018 році сказав, що активність Росії в регіоні вже дорівнює діяльності у часи Холодної війни.

У зв’язку з цим Британія має намір продемонструвати свою присутність в цьому регіоні і “захистити свої інтереси”, заявив Вільямсон.

Тоді є було заявлено, що на новій військовій базі будуть також розміщені військовослужбовці Норвегії, США та Нідерландів. За два роки до операції долучиться і Туреччина.

У рамках протидії збільшенню загроз з боку Росії на саміті НАТО, що відбувся у Варшаві в 2016 році, було прийнято рішення розмістити у країнах Балтії 4 багатонаціональні групи країн Альянсу.

В квітні 2017 року вони були сформовані у:

Тапа в Естонії Адажі у Латвії Рукла у Литві

Ожиш у Польші

Війська там перебувають на ротаційній основі під головуванням однієї з країн Північноатантичного Альянсу.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Видите лохи вы и не знаете ответа на поставленный вопрос,а я знаю,Китай например,скупил сам сеет,сам сажает,сам вывозит, Франция в в Египте так делала,есть транснациональные сельхоз компании в третьих странах мира и не только третьего,тоже так делают, школота,а вы мне тут про жизнь рассказываете,ха.в школу ,в школу идите,а да , карантин сейчас,ну виртуально учитесь,по инету.ха.Слава Украине!
Луна-2
Что у тебя случилось -то блондиночка ты наша -с дуба упала что ли?)))
Луна-2
Ну о душе и о могиле петь рановато блондиночка ..
Елена
Какого х....я пишет не то что я пишу,само себе редактирует,вот уж ,на немецкий крест надо ему ,не Роджеру,попу порвать,ха .
Елена
Я уже писала,я сама против такого,но сделать ничего нельзя,жаль.
Луна-2
Браво ! хороший ответ .вот только боюсь не дойдет до младой...
Елена
Не стареют Луночка душой ветераны,не стареют,а становятся мудрее,а Роджер не становится мудрее,а наоборот,ха.