ТУРИЗМ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ: МАНДРУВАТИ НАЙЦІКАВІШИМИ МІСЦЯМИ ПРИКАРПАТТЯ ТЕПЕР МОЖНА ОНЛАЙН
Обществоtsn.ua14 мая 2020

ТУРИЗМ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ: МАНДРУВАТИ НАЙЦІКАВІШИМИ МІСЦЯМИ ПРИКАРПАТТЯ ТЕПЕР МОЖНА ОНЛАЙН

Під час карантину віртуальні тури заманюють навіть досвідчених мандрівників.

Церкви, музеї, водоспади і язичницькі святилища - помандрувати найцікавішими місцями Прикарпаття тепер можна віртуально.

Розробники 3D-турів впевнені, що коли карантин в Україні закінчиться, туристи обов'язково захочуть побачити атракції вживу, йдеться в сюжеті ТСН. 19:30. Без валіз та квитків, а з одним лише гаджетом, нині можна вирушити, наприклад, до "українського Стоунхенджу" - кам'яного календарного святилища у горах біля Космача, або ж до пам'ятки ЮНЕСКО - церкви у Рогатині, де священником нібито був батько Роксолани. 

Так, на одному з туристичних сайтів вже доступні три десятки 3D-турів Прикарпаттям. "Я не розумів, що в Карпатах так компактно розташовано дуже багато водоспадів", - ділиться панорамний фотограф Дмитро Малишев.

Саме Дмитро знімав краєвиди Карпат для віртуальних мандрівників. "На жаль, технології ще не зробили крок так далеко, щоб передавати запах чи звуки, але те, що ми бачимо - воно так і є", - розповідає фотограф. Під час карантину віртуальні тури заманюють навіть досвідчених мандрівників. "Вона відтворює реальність. Для потенційного мандрівника вона дуже гарна. І після карантину люди туди обовязково поїдуть", - впевнений мандрівник Олег Нижник. На розвиток внутрішнього туризму нетерпляче очікують працівники галузі. І реальні тури Карпатами, за прогнозами, вже наприкінці травня будуть серед найбільш затребуваних.

"Всі думають про Туреччину, Єгипет. Але кордони будуть закриті ще відносно довго. Власне, зараз мова йде про те, щоб якось вчитися туристів-українців зацікавлювати Україною, щоб вони більше подорожували і вивчали її", - зазначає начальник відділу туризму Івано-Франківської ОДА Віталій Передерко.

А поки віртуальні мандрівники "перетравлюють" уже побачене, на Прикарпатті для них готують нові тури: маловідомі, проте вражаючі.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
гость
супер
гость
Петя, эк тебя как клинит. Слова застряли...
Елена
А ты козлоослик, полный дегенерат.,ха.
Игбун Хохлов
"...а матчи можно будет проводить на аренах «Майнца», «Хоффенхайма», а также в Дармштадте и Висбадене. " Там же курятники, а не стадионы.) Может, они планируют без зрителей играть, но все равно стрёмно. В Москве 4 стадиона высшей категории плюс ВТБ-Арена (!?), куча полей для тренировок. Лучшего места не придумать.
Весёлый Роджер
Луночка привет! Гениально, я не знал про Марс! Спасибо за инфу. И действительно, смотришь на эти безмолвные пустыни Марса - никак шумеры з xoxлами поработали - "волшебные" всё таки у них руки, как у экс-прапора Шмули, всё до чего касаются - у гивно превращается!
Весёлый Роджер
Ермак совсем не идиот, он отрабатывает прикрытие подготовки к НОВОЙ войне! Приказ из Госдепа получен - холопы должны умереть за господство Амэрыки! "...на железнодорожных станциях Зачатовка, Покровск и Хлебодаровка в Донецкой области более 60 тяжелых артиллерийских орудий, в том числе крупнокалиберные 203-миллиметровые гаубицы 2С7 «Пион» и 152-миллиметровые гаубицы Д-20, около 50 ракетных комплексов, 30 танков, более 50 боевых бронированных машин" Сала Амэрыке - доллару Сала!
Игбун Хохлов
Не афроамериканец, а негр. Афроамериканец - это араб-египтянин, который живет в Бразилии.