У 2020 році Україна надала притулок майже ста іноземцям – міграційна служба
Обществоsuspilne.media10 декабря 2020

У 2020 році Україна надала притулок майже ста іноземцям – міграційна служба

У період із 1 січня по 1 жовтня 2020 року Україна надала притулок 96 іноземцям, при цьому загалом на території України зареєстровано 1267 біженців та 878 осіб, які потребують додаткового захисту.

Про це у відповідь на запит Суспільного повідомили у Державній міграційній службі.

"Станом на 01.10.2020 на обліках територіальних органів ДМС перебуває 1267 осіб, яких визнано біженцями в Україні, та 878 осіб, яких визнано особами, що потребують додаткового захисту, в тому числі 178 дітей у складі сім’ї у віці до 14 років", – йдеться у повідомленні.

Також у ДМС розповіли, що станом на 1 жовтня отримали від іноземців 433 звернення щодо захисту, 96 з яких задовольнили. При цьому протягом усього 2019 року таких звернень було 1036, притулок отримали 93 іноземці.

При цьому в Міграційній службі зауважили, що між термінами "біженець" та "особа, яка потребує додаткового захисту" наявні відмінності.

Зокрема, біженцем вважається людина, яка не має українського громадянства і яка була змушена залишити країну свого проживання через загрозу стати жертвою переслідувань – наприклад, за ознаками раси, віросповідання, національності чи належності до певної соціальної групи та не може чи не бажає користуватися захистом цієї країни. Водночас особою, яка потребує додаткового захисту є людина, яка не вважається біженцем відповідно до критеріїв ООН, але потребує захисту, оскільки залишила країну свого походження та прибула в Україну через загрозу її життю, безпеці чи свободі.

Окрім того, у ДМС повідомили, що вживають карантинні заходи, які дозволяють обмежити прийом іноземців та запобігти поширенню COVID-19. "У територіальних органах ДМС запроваджено карантинні заходи, якими передбачено обмеження прийому іноземців та осіб без громадянства. У зв'язку із цим міжрегіональними підрозділами з питань біженців територіальних органів ДМС обмежено, а не припинено прийом іноземців та осіб без громадянства, які звернулись із заявою про визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту", - уточнили у ДМС.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
е
ага.. вот только книги Никой читать неохота))
Луна-2
Беда для французов в том , что они впустили негров и арабов к себе в Европу- а те заглядывают под юбки француженкам - вот пойдут детишки смешанные- в полосочку, и клеточку )))) ...Вообще-то, это беда всей Европы....
Луна-2
При чем здесь элита ?Расшатывают ведь не элиту, расшатывают Россию, под видом антиправительственных акций
Луна-2
Жопа в полосочку..Обоссан диван .Папа устроился в АНТИМАЙДАН-по -моему это небольшое стихотворение прочитанное мною в Политике - очень хорошо дает совет что делать Воспитывает человека три составляющие- школа, улица и семья..в основном воспитывает семья -она же учит любить родину..считаю что только строгостью и объяснением почему - енльзя ребенку участвовать на митингах - можно решить проблему . .
рита
Молодежь хочет жить лучше, но будет жить хуже, Навальный им поможет
Луна-2
Пусть посетит ..И может быть что -то прояснится в его старческой голове,больной русофобией..Все-таки человек думает что полуостров Крым пропадет без Украины- быть может приедет, и убедится в обратном . и наверно ,поймет всю пагубность своей однобокой, русофобской политики,Навязываемой нам извне ..
Елена
Беда для французов,но арабы им помогут и негры тоже,а Роджер не поможет,да если бы захотел,он видити ли там кофе пьёт,хотя ...,,он всё равно из этих,ха.