У 2020 році в Україні побудують військову базу за стандартами НАТО: інтерв’ю командувача морської піхоти за хвилину
Обществоua.news15 января 2020

У 2020 році в Україні побудують військову базу за стандартами НАТО: інтерв’ю командувача морської піхоти за хвилину

Командувач морської піхоти ВМС ЗС України генерал-лейтенант Юрій Содоль уточнив, яка техніка та зброя надійде морпіхам у 2020 році, коли створять школу морського піхотинця та чому контракти військових доповнили положеннями про харасмент.

Генерал в інтерв’ю АрміяInform також розповів про бойове чергування українських морпіхів у тактичній групі ЄС та наближення до стандартів НАТО. Усе інтерв’ю за хвилину.

На території одного підрозділу морської піхоти у 2020 році побудують військову базу за стандартами НАТО. Торік морпіхи отримали базу відпочинку «Білі крила» на Херсонщині та будівлю колишнього табору «Орлятко» у Маріуполі. «Два підрозділи морської піхоти нарешті мають пункти постійної дислокації».

Підрозділи морських піхотинців дислокуються на найважливіших приморських напрямках: на правому фланзі контролюється Дунай, а на лівому – Маріуполь. «Ми завжди розташовані на десантно-небезпечних напрямках або неподалік. Це дозволяє у найкоротший термін їх обороняти».

Морська піхота активно залучається до бойових навчань, зокрема, міжнародних. «Одна рота знаходиться у постійній боєготовності, на оперативному чергуванні у складі бойової тактичної групи ЄС «Хелброк».

Понад 70 одиниць військового транспорту та більше 80 екземплярів бронетанкової техніки надійдуть морській піхоті цього року. Серед них бронеавтомобіль «Козак-2М1». Штати двох бригад морпіхів наближаються до однотипності та володіння однотипним озброєнням, що покращить їх універсальність.

Морська піхота отримає перші ракетні комплекси наземного базування з протикорабельною ракетою «Нептун». Після цього організують ракетний полк, що «надасть серйозні можливості для протидії агресії РФ з моря».

Артилеристів морської піхоти забезпечать сучасними комплексами управління, крім уже наявних іноземних систем контрбатарейної боротьби, а також вітчизняних ПТРК «Стугна-П», ЛПТРК «Корсар» та безпілотників, які відповідають стандартам НАТО.

У 2016 в Одеській військовій академії стартувала підготовка офіцерів за спеціальністю «управління діями морської піхоти». Це покращило імідж морпіхів, хоча і не було іміджевим рішенням. У 2019 на службу прибули 14 офіцерів, а цього року там вчаться 60 курсантів.

Новоприбулі на службу в ООС лейтенанти не одразу йдуть на передову. «У підрозділах запроваджено спеціальний двотижневий курс, який кожен лейтенант зобов’язаний пройти після прибуття». Потім складаються допускові заліки.

У 2021 році запустять школу українських морпіхів, зараз вже стартував курс морського піхотинця у Навчальному центрі ВМС Збройних сил. На новому полігоні на Херсонщині створять єдину стандартизовану смугу перешкод морпіхів. «Школа та єдина смуга дозволять навчати не лише профі за спеціальністю, а і матроса, який вмітиме стріляти з усього та водити усе, що є у нас».

Після ознайомлення з досвідом Корпусу морської піхоти США, було змінено підходи та методику підготовки українських морпіхів. Контракт доповнили положеннями, які давно існують у членів НАТО. «Наприклад, щодо огляду на предмет екстремістських татуювань або стосовно харасменту, про участь у бойових діях тощо». Новації допомогли отримати статус кращого типового підрозділу ЗСУ, оскільки морпіхи діяли дещо нестандартно.

У 2019 році  уперше усі частини морської піхоти України  виконували завдання у районі ООС. Військові перебували на Донбасі понад півроку та «гідно давали відсіч ворогові, й не віддали ані метра нашої землі». Однак через діяльність у зоні ООС, не вийшло просунутись у будівництві інфраструктури підрозділів, полігона. Загалом плани на 2019 реалізовано на 70%.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
цыплят по осени посчитаем
верно у сышыа был Китай. у Германии вопреки Британии все еще есть Россия.
Игбун Хохлов
А вот это правильно. Там уже ни одна майданутая гнида затесалась. Правительство как сантехнику периодически надо чистить, а то случится украинский прорыв канализации с выбросом нечистот.
Игбун Хохлов
Ну, фсё. Теперь хохлопотамия введет против Беларуси экономические санкции.))))
7
пиндосы ? вова зеленский ? для батьки !!!!!!!! кизяки .
Игбун Хохлов
Титушки Януковича сжигают флаг США https://im0-tub-ua.yandex.net/i?id=1de671cb4dde150a100099dae0beb2e1&n=13
------------
Это колонизация Белоруссии всех шакалов собрали с всего мира.
--------
Белорусы вы боретесь не с Лукашенко а являетесь расходным материалом колонизации Белоруссии.Вас лохают -пермены -какие с свободных белорусов стать колониальными рабами. И 21 век тоже имеет колонии Украина -колонизирована .Европа всегда проводила колониальную политику это в них в генах США возникли через колониальгую политику при этом уничтожили коренное население.Не будьте аборигенами на своей земле которых обманывают ложными ценностями Они говорят о демократии а думают как тебя поработить ,как убить,ограбить. /Польшу Черчиль назвал гиена европы ,а что не так они лезли всегда и везде на чужие територии. Сейчас они дружат з сша думаете случайно они хотят их испльзовать для захвата територий ваших. /