Обществоua.news4 дня назад

У 2020 році в Україні побудують військову базу за стандартами НАТО: інтерв’ю командувача морської піхоти за хвилину

Командувач морської піхоти ВМС ЗС України генерал-лейтенант Юрій Содоль уточнив, яка техніка та зброя надійде морпіхам у 2020 році, коли створять школу морського піхотинця та чому контракти військових доповнили положеннями про харасмент.

Генерал в інтерв’ю АрміяInform також розповів про бойове чергування українських морпіхів у тактичній групі ЄС та наближення до стандартів НАТО. Усе інтерв’ю за хвилину.

На території одного підрозділу морської піхоти у 2020 році побудують військову базу за стандартами НАТО. Торік морпіхи отримали базу відпочинку «Білі крила» на Херсонщині та будівлю колишнього табору «Орлятко» у Маріуполі. «Два підрозділи морської піхоти нарешті мають пункти постійної дислокації».

Підрозділи морських піхотинців дислокуються на найважливіших приморських напрямках: на правому фланзі контролюється Дунай, а на лівому – Маріуполь. «Ми завжди розташовані на десантно-небезпечних напрямках або неподалік. Це дозволяє у найкоротший термін їх обороняти».

Морська піхота активно залучається до бойових навчань, зокрема, міжнародних. «Одна рота знаходиться у постійній боєготовності, на оперативному чергуванні у складі бойової тактичної групи ЄС «Хелброк».

Понад 70 одиниць військового транспорту та більше 80 екземплярів бронетанкової техніки надійдуть морській піхоті цього року. Серед них бронеавтомобіль «Козак-2М1». Штати двох бригад морпіхів наближаються до однотипності та володіння однотипним озброєнням, що покращить їх універсальність.

Морська піхота отримає перші ракетні комплекси наземного базування з протикорабельною ракетою «Нептун». Після цього організують ракетний полк, що «надасть серйозні можливості для протидії агресії РФ з моря».

Артилеристів морської піхоти забезпечать сучасними комплексами управління, крім уже наявних іноземних систем контрбатарейної боротьби, а також вітчизняних ПТРК «Стугна-П», ЛПТРК «Корсар» та безпілотників, які відповідають стандартам НАТО.

У 2016 в Одеській військовій академії стартувала підготовка офіцерів за спеціальністю «управління діями морської піхоти». Це покращило імідж морпіхів, хоча і не було іміджевим рішенням. У 2019 на службу прибули 14 офіцерів, а цього року там вчаться 60 курсантів.

Новоприбулі на службу в ООС лейтенанти не одразу йдуть на передову. «У підрозділах запроваджено спеціальний двотижневий курс, який кожен лейтенант зобов’язаний пройти після прибуття». Потім складаються допускові заліки.

У 2021 році запустять школу українських морпіхів, зараз вже стартував курс морського піхотинця у Навчальному центрі ВМС Збройних сил. На новому полігоні на Херсонщині створять єдину стандартизовану смугу перешкод морпіхів. «Школа та єдина смуга дозволять навчати не лише профі за спеціальністю, а і матроса, який вмітиме стріляти з усього та водити усе, що є у нас».

Після ознайомлення з досвідом Корпусу морської піхоти США, було змінено підходи та методику підготовки українських морпіхів. Контракт доповнили положеннями, які давно існують у членів НАТО. «Наприклад, щодо огляду на предмет екстремістських татуювань або стосовно харасменту, про участь у бойових діях тощо». Новації допомогли отримати статус кращого типового підрозділу ЗСУ, оскільки морпіхи діяли дещо нестандартно.

У 2019 році  уперше усі частини морської піхоти України  виконували завдання у районі ООС. Військові перебували на Донбасі понад півроку та «гідно давали відсіч ворогові, й не віддали ані метра нашої землі». Однак через діяльність у зоні ООС, не вийшло просунутись у будівництві інфраструктури підрозділів, полігона. Загалом плани на 2019 реалізовано на 70%.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
у-2
Хай Юлію Володимирівну бере.
Весёлый Роджер
Гость! Эти продажные рагульные дебилоиды даже не поняли, что они натворили. Так вот -– вангую! Засекайте - время пошло! Итак: … придёт время и час, когда за разговор на мове будут давать сразу у рыло, потому как произошло самое страшное – СОЕДИНИЛИСЬ ВОЕДИНО ПОНЯТИЕ кровавые бандеровцы и мова! И тут Ничего моего личного – я только делаю выводы по событиям и преступлениям бандеровцев!
Игбун Хохлов
Точнее, романшский язык, который относится к ретороманской группе.
Игбун Хохлов
Чурка, я же говорю: ТЫ ТУПОЕ. Быдло, в Швейцарии есть свой язык - ретороманский. Вот только разговаривает на нем менее 1% населения. Он один из ПЯТИ государственных. А представь, быдлюк, на секундочку, что будет, если всех швейцарцев заставит на нем разговаривать и вести документацию. Швейцария развалится еще быстрее, чем развалилась Украина. Что касаемо США и Канады, то там куча коренных народов было. Почему бы пиндосам не розмовляты на эскимосском или ирокезском языке? Впрочем, в США такое понятие как государственный язык отсутствует. Зрозумило, быдлО?
Игбун Хохлов
Быдло, про то как Китай заберет Сибирь завтра, на крайняк послезавтра я уже лет двадцать от хохлатых недоумков слышу.)))) Никак вам дебилам методичку не сменят. Всралась Украина! Херомоев на Сало!
гость
Когда таких тварей как ты будут вешать на заборах а их детей бить везде и всюду Украина станет великим государством .А пока живут такие мрази украинский язык это западло.Не потому что русский язык лучше-просто вы украинский оскотинили и превратили в галицийский вонючий суржик.
Весёлый Роджер
Ось так их клятых Мыколай, давай, давай - на бой ленты подавай! «Если бы падлюки кацапи не отжали бы наш Крым, ми бы там усіх тварей підмоскалей передушили тай у море утопили. Слава Украине, Бандере Слава, Слава дивизии СС Галичина и лично, истребителю Хатыни, герою украинского народа, пану гауптману Шухевичу! Москаляку на гиляку, ляхив, жидив на ножи! Украина - Зиг, Украина – Хай! Великая Америка - грошей присылай!»