У Буковелі відкрили унікальну локацію
Обществоwww.ukrinform.ua28 декабря 2020

У Буковелі відкрили унікальну локацію

Atlas Weekend та Parimatch відкрили у Буковелі унікальну локацію.

Команда Atlas Weekend привезла у Буковель відомий світовий формат відпочинку після катання. Тепер і в найкращому гірськолижному курорті України пануватиме атмосфера улюбленого фестивалю. Унікальна локація просто неба діятиме поруч з сьомим підйомником до кінця сезону, повідомили Укрінформу в пресслужбі Parimatch.

Європейський формат вечірок Apres Ski вже давно завоював популярність на гірськолижних курортах, але вперше в Україні функціонує така крута локація. Офіційним партнером Atlas Weekend в Буковелі виступає компанія Parimatch. Бренд і раніше підтримував фестиваль і ось тепер вирушив разом з ним в гори, щоб зробити найкрутішу розважальну зону на найкращому гірськолижному курорті України.

Також Parimatch спільно з проєктом Sherp Fun організував на території гірськолижного комплексу Буковель трасу для катання на всюдиходах-амфібіях українського виробництва Sherp. Траса розташована біля етнопарку “Гуцул Ленд” та озера Молодості. 

“Parimatch завжди готовий до яскравих колаборацій з іншими брендами. У нас багато спільного з Atlas Weekend. Вони драйвові та запальні, вони - це фестивальний дух України. Ми раді, що цієї зими ми будемо разом заряджати всіх, хто полюбляє активний відпочинок у горах”, - зазначив представник Parimatch Вадим Місюра.

А засновник та генеральний директор фестивалю Atlas Weekend Дмитро Сидоренко  розповів, як створювалася локація. " Коли у березні ми зрозуміли, що не матимемо можливості провести фестиваль Atlas Weekend у 2020 році, то відразу почали думати над активностями, які б підтримували команду та нашу аудиторію у цей час. Так з’явилась думка зробити вечірку Apres Ski у Буковелі, яка згодом переросла у власну постійно діючу зону Atlas Weekend Bar & Apres Ski. І для нас надзвичайно цінно, що компанія Parimatch, яка з цього року є офіційним партнером фестивалю, також підтримує наш проєкт Atlas Weekend Bar & Apres Ski. Ми розраховуємо на плідну багаторічну співпрацю і що всі ви завітаєте до нас на локацію, де зможете отримати максимальне задоволення від відпочинку”.

Щодня з 10:00 до 20:00 буде відкрита DJ-зона з найкрутішою музикою від резидентів Atlas Weekend, а додаватимуть сил бар з коктейлями, глінтвейнами і зігріваючими напоями і фудкорт з вуличною їжею.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
999
Альянс Зеленского с Санду против России напоминают известный мультфильм. "Ребята,давайте жить дружно!" (Кот Леопольд). Но мыши сговорились мелко пакостить против него. И все зрители смеялись.
Габон не украина
Не оскорбляйте ГабоН украиной
Гость
Не день рождения, а День Позора в том, что родился это чудовище.
Луна-2
Радуются все писаки, к нам опять вернулась Псаки.. Будет весело у нас, пСАКИ-дама первый класс
Луна-2
Привет краса ты наша.Вопрос от чего АМЕРИКА ДОЛЖНА СПАСАТЬ МИР ?Мир уже не будет однополярным .ВОН Китай набрал силу.Россия -тоже рвется в лидеры....
Луна-2
Что еще ххочу сказать - по поводу статьи .Яблоков(Зубченко) прав .Мы являемся полигоном для обкатки цветной революции в России. Те же методы при использовании цветных революций .ТАКОЕ ВПЕЧАТЛЕНИЕ ЧТО вернулась обратно на семь лет .Тогда с ужасом наблюдала за ходом переворота.Теперь же не дай Бог, чтобы все опять повторилось в России , потому что Россия многонациональная страна.
е
лижешь, лижешь..уже до копчика зализала...опять ждешь халяву, иди работай - развивай страну..