У Чорнобилі створили мистецький "Ковчег"
Обществоwww.ukrinform.ua30 октября 2020

У Чорнобилі створили мистецький "Ковчег"

У Чорнобильській зоні фотограф Денис Копилов розробив мистецький "Ковчег", де "поселив" тварин з усього світу.

Про це у коментарі кореспонденту Укрінформу розповів автор проєкту.

"Мій проєкт називається "Ковчег.Чорнобиль". Про що він? Про те, що на сьогоднішній момент Зона – це місце, де природа одержує перемогу над людиною. Це відбулося через радіаційне забруднення, яке шкодить людині, але для природи особливої шкоди немає. Природа буйно розвивається, розвиваються види різних тварин, що мешкають у Зоні і почуваються чудово. У зв'язку з цим у мене з'явилося бачення, що Чорнобильська зона – це як ковчег, роль якого виконує радіація. Я вирішив "поселити" тварин з усього світу", – зазначив Копилов.

Автор проєкту розповів, що, мандруючи світом, упродовж семи років знімав тварин у їхньому природному середовищі. Після цього він надрукував великі плакати із зображеннями цих тварин.

"Я возив ці плакати у різні нетуристичні місця Зони відчуження та фотографував плакати з цими тварими так, щоб здавалося, ніби звірі живуть у Зоні. Я хочу показати, що природа відновлюється. А світові я хочу показати, що Чорнобильська зона – це не проблема, а те, що треба досліджувати та вивчати", – зазначив автор.

"Ковчег" у 3D-версії доступний за посиланням.  

Як повідомлялося, минулого тижня український проєкт Artefact презентував віртуальну медіа-артвиставку на тему Чорнобиля, розроблену для перегляду у VR-шоломах – Artefact: CHOrnobyl. Серед експонатів був і "Ковчег.Чорнобиль". Загалом у 2020 році понад 100 українських митців працювало у віртуальній артрезиденції Artefact над створенням більше 50 нових експонатів, присвячених Чорнобильській катастрофі 1986 року. Всі ці експонати також представлені окремими віртуальним просторами зі своїм настроєм та контекстом, зануритися в які можна з будь-якої точки світу просто з браузера комп’ютера чи смартфона, але максимальне занурення можна отримати у VR-шоломах.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Луна-2
А это уже плохо пахнет - уголовным делом, для Степанова и тех кто занимался вакциной
Ворошил
Ага. То-то я думаю ахинею несёт . А это следствие не определённости половой принадлежности. Так там у каждого упоротого укро-гей-европейца такой диагноз.
Просто интересно
Где и как ты научился распознавать вкус путинской мочи? Ответь, пожалуйста!
ЗЕЛЯ СНОВА ШУТИТ
Зеленский закупил вакцину испытываемую на шимпанзе. Для бандерлогов как раз подойдёт!
путенская моча спутнэк5
А что вызывает бадяга спутнэк5 ? Любовь к путену, сколеновстанный синдром и привыкание к бояре? А при передозировке наступает срюськей мирь, при котором все срюськые попадут в путенский рай, а остальные просто сдохнут (с) плешивое хуйло.
Елена
Не дают тебе покоя жиночи труселя до колен,а военные голубые кальсоны тебе выслать?ты же их сильно хотел,пили адрес,Новая почта рядом, пришлю.ха,да ,не забудь тушёнку приготвить,рассчитаешься ей,ха., маладая и красивая я,а не старый пер.ун,Перун звучит как то не так,ха.
Юрий
Сам дырявый, подстилка пидосовская!