Обществоglavcom.uaAug 5

У Чорнобильській зоні відчуження можна буде спостерігати за птахами

nk_hauz/qft2GpGng.jpeg

На території Чорнобильського заповідника цьогоріч буде реалізовано цікавий проєкт «Розвиток екотуризму на територіях, що зазнали радіаційного забруднення – шлях до збереження біорізноманіття українського Полісся». Про це повідомили на сторінці Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника у Facebook. «У зоні відчуження облаштують локації для спостереження за птахами в дикій природі та популяризація бьордвотчингу – інформативного й гуманного способу вивчення пернатих у природному середовищі», – йдеться в повідомленні. Проєкт запроваджений у рамках Програми малих грантів ПРООН/ГЕФ в Україні спільно з партнером – громадською організацією «Екологічний простір-2020». Нагадаємо, нещодавно Мінекології поділилося планами, що робитимуть із Чорнобильською зоною. Чорнобильська зона викликає інтерес і науковців, і туристів. Нині це найбільша безлюдна та заліснена територія Європи, яку сприймають як туристичний об’єкт, що приваблює людей як з усієї України, так із-за кордону. Про це розповів Міністр охорони навколишнього середовища та природних ресурсів Роман Абрамовський.

💬 Последние комментарии
Кот
Пусть покоится с миром,но,видимо собак он любил больше,чем людей!!!
е
..брехливая
Не понял
Очевидно, что власть тоже боится эффективных политических решений. Вот эта психическая особенность и может сблизить власть с изберателем.
Не понял
Украинцы не любят власть. Если действующую власть зарезать, то появится новая. Возможно, более сообразительная. Но это далеко не факт.
Не понял
Так а в чем, собственно, проблема? Какой-то избератель предъявил депутату свой политический аргумент. Здесь нет никакой угрозы для демократии. Напротив, это самый эффективный политический прием и образец для подражания в условиях прямой демократии, прямого волеизъявления. Думаю, что украинскому украинцам срочно нужно брать пример с англичан. И чем быстрее, тем лучше.
е
ха, так вот и направляйся в свою любимую америку, желание у тебя по ТВОИМ словам есть, здоровье тоже (судя по постоянному обслуживанию морячков под мостами)...а возможностей говоришь нет, так работать иди дура тупая или морячков своих потряси, тариф им подними...и уедешь, у нас же свободная страна, можно куда угодно уехать
е
так ты НЕИЗЛЕЧИМАЯ тупая брезгливая дура???!!!