У чотирьох областях України триває сніг, у трьох обмежено рух транспорту
Обществоua.interfax.com.ua9 дней назад

У чотирьох областях України триває сніг, у трьох обмежено рух транспорту

Станом на вечір понеділка триває місцями невеликий сніг у Івано-Франківській, Кіровоградській, Львівській і Черкаській областях, у декількох регіонах зберігається обмеження на пересування вантажного і великогабаритного транспорту.

Як повідомляють у прес-службі Державної служби України з надзвичайних ситуацій, з метою забезпечення ефективної роботи дорожньої снігоприбиральної техніки діють обмеження руху великовантажного і великогабаритного автотранспорту на деяких ділянках доріг у Волинській, Львівській та Івано-Франківській областях.

Так, на Волині обмежать рух вантажівок на дорозі Т-18-02 Маюничі-Шклинь (ділянка Торчин-Шклинь), Т-03-03 Луцьк-Радомишль-Демидівка-Дубно, Т-03-05 Ново-Волинський-Михайлівка (ділянка Павлівка -Михайлівка) і Т-03-62 Бубнов-Радович; у Івано-Франківській області - на дорозі Р-24 Татарів-Кам'янець-Подільський (ділянка Коломия - Городенка); у Львівській області - на автодорогах місцевого значення у межах області.

Підрозділами ДСНС за добу вивільнено із снігових заметів понад 100 транспортних засобів (з початку негоди вивільнено близько 2,6 тис. од., серед них 105 карет ШМД, 78 автобусів) та надано допомогу понад 200 осіб (з початку негоди близько 5,1 тис. осіб).

Написать комментарий
Авторские статьи