Обществоwww.golos.com.uaAug 22

У День Незалежності на Дніпрі відбудеться річковий парад катерів

nk_hauz/zIgwOQn7g.jpeg

Цьогоріч вперше за роки незалежності України на річці Дніпро поблизу Київського річкового вокзалу відбудеться демонстрація спільних дій сил сектора безпеки і оборони держави. Також кораблі та катери урочисто пройдуть в акваторії Чорного моря.

Загалом до спільних тренувань, які відбулися днями, було  залучено майже 100 правоохоронців і військовослужбовців та 20 катерів і суден, які відпрацювали урочисте проходження та продемонстрували окремі елементи запланованих показових дій.

Від Морської охорони Державної прикордонної служби у параді на воді візьмуть участь: два катери Safe Boat 27 10 окремого загону оперативного реагування «Дозор» та малий катер Морської охорони UMS-1000.

Від Національної поліції України: чотири багатофункціональні катери TUNA UMS 600, катер 865 CABIN, спеціальний штурмовий катер Spirit 585.

nk_hauz/xCVQOQn7R.jpeg

Від Державної служби України з надзвичайних ситуацій: аварійно-рятувальний катер на повітряній подушці «МАРС-700», пожежний катер «UMS-865", самохідне моторне судно «Crownline 270 CR» катер з розмінування «СКР СПРУТ», водолазно-рятувальний катер «Рятувальник 101».

Під час тренувань відбулася показова демонстрація надання допомоги аварійному катеру з десантуванням рятувальної парашутно-десантної групи. Відпрацьована висадка груп спеціального призначення та десанту на узбережжі із залученням швидкісних катерів Willard і БТР-80. Передбачається, що до заходу також буде залучена морська авіація ВМС, авіація Повітряних сил і армійська авіація Сухопутних військ ЗСУ. Зокрема, відбудеться проліт літаків Су-25, вертольотів Мі-8 і Мі-14ПЧ. Завершиться дійство проходженням буксирів із фонтанування та катерів комунальної аварійно-рятувальної служби, яхт і катерів яхт-клубів Києва.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Также или почти также, всего полгода назад брехали в одной южной стране, с огромной 350 000 армией, полностью вооруженной и обученной пиндосами! А писли, всего за ДВА дня эта армия разбежалась и сдала страну. А те пропиндосные там пропа_Хандоны, которые орали що их першими заберут у Пиндосию, пачками, эти продажные гандоны, падали с высоты сотен метров из гандоллы шасси самолёта! Ось воно як! Шмяк, та нима жабы! Такой фильм детства - "Королевство кривых зеркал" - цэ xoxляндия продажная! Шо и пидтверждает одно, шо продажный Шмуля свинорылый жабный мудак! ТАК!!!
-----2
ЕЩЕ раз КРЕТИН сраный - ГОД когда ты был в РОССИИ??? Или пошёл на фуй!
Весёлый Роджер
ВРЁШЬ СУКА пидмоскальная! НАГЛО ВРЁШЬ! Ты не наша Лена, с кружевными майданными труселями до колена, вот шо вона писала: "Що Америка та Запад тильки и думувают як пидсобить щирой пробандеровской владе нацистов! Байден ночей не спит, всё сына сваго термушит та одно про Украину ему всё твердит ... Лимпопо, Лимпопо, Лимпопо!" «Елена – 10 апреля 2021 - Всё будет хорошо,не беспокойся,там в Америке,... поможет построить и обустроить страну, …» «Елена, 03.11.2019 20:37 Дадут по любому,не кинут Украину, можете масковские тролли даже не сомневаться, Америка и Европа с нами, хотите вы этого ,не хотите,но по любому помогать Украине будут,даже к гадалке не ходи…» Та ыщо пиСдаболка Елена, всем советовала, шо мол надо строить приманки, ну щоб пиндосы заметили и сели та грошей боХато привезли, ну як на майдане! Надо строить модель литаки C-130 Геркулес, из щирого гивна, у полный размер. Сало не роняем, щирое гивно ховаем!
-----
ЕЩЕ раз КРЕТИН сраный - ГОД когда ты был в РОССИИ??? Или пошёл на фуй!
----
ЕЩЕ раз КРЕТИН сраный - ГОД когда ты был в РОССИИ??? Или пошёл на фуй!
Серж
Пипец. Ещё не всё просвистели??? Я в ахуе!!!
-----
ЕЩЕ раз КРЕТИН сраный - ГОД когда ты был в РОССИИ??? Или пошёл на фуй!