Обществоwww.golos.com.ua22 авг.

У День Незалежності на Дніпрі відбудеться річковий парад катерів

nk_hauz/zIgwOQn7g.jpeg

Цьогоріч вперше за роки незалежності України на річці Дніпро поблизу Київського річкового вокзалу відбудеться демонстрація спільних дій сил сектора безпеки і оборони держави. Також кораблі та катери урочисто пройдуть в акваторії Чорного моря.

Загалом до спільних тренувань, які відбулися днями, було  залучено майже 100 правоохоронців і військовослужбовців та 20 катерів і суден, які відпрацювали урочисте проходження та продемонстрували окремі елементи запланованих показових дій.

Від Морської охорони Державної прикордонної служби у параді на воді візьмуть участь: два катери Safe Boat 27 10 окремого загону оперативного реагування «Дозор» та малий катер Морської охорони UMS-1000.

Від Національної поліції України: чотири багатофункціональні катери TUNA UMS 600, катер 865 CABIN, спеціальний штурмовий катер Spirit 585.

nk_hauz/xCVQOQn7R.jpeg

Від Державної служби України з надзвичайних ситуацій: аварійно-рятувальний катер на повітряній подушці «МАРС-700», пожежний катер «UMS-865", самохідне моторне судно «Crownline 270 CR» катер з розмінування «СКР СПРУТ», водолазно-рятувальний катер «Рятувальник 101».

Під час тренувань відбулася показова демонстрація надання допомоги аварійному катеру з десантуванням рятувальної парашутно-десантної групи. Відпрацьована висадка груп спеціального призначення та десанту на узбережжі із залученням швидкісних катерів Willard і БТР-80. Передбачається, що до заходу також буде залучена морська авіація ВМС, авіація Повітряних сил і армійська авіація Сухопутних військ ЗСУ. Зокрема, відбудеться проліт літаків Су-25, вертольотів Мі-8 і Мі-14ПЧ. Завершиться дійство проходженням буксирів із фонтанування та катерів комунальної аварійно-рятувальної служби, яхт і катерів яхт-клубів Києва.

Авторские статьи