У Держархівслужбі запроваджена нова посада
Обществоwww.poglyad.tv14 мая 2020

У Держархівслужбі запроваджена нова посада

Після карантину планується провести конкурс на заміщення вакансії заступника Голови з питань цифровізації та створено Управління цифрової трансформації

Цифровізація архівів вимагає й відповідних фахових посад. То ж у Державній архівній службі України запроваджено нову посаду з цього напрямку. 

«За рішенням Уряду у центральних органах виконавчої влади вводиться посада заступника керівника органу з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації. Державною архівною службою України вже запроваджено відповідні зміни в організаційно-штатній структурі. Відповідно до одного з пріоритетів діяльності центрального органу виконавчої влади, крім посади заступника голови Укрдержархіву, який відповідатиме за цифровізацію процесів архівної справи, діловодства та державної системи страхового фонду документації, в апараті відомства створено Управління цифрової трансформації», повідомила Державна архівна служба України.

Також зазначається, конкурс на заміщення вакантних посад заплановано провести після завершення дії карантинних заходів. Держархівслужба  запрошує компетентних фахівців до  участі у конкурсі.

Написать комментарий