Обществоchasdiy.orgSep 15

У дітей, які проводять багато часу з гаджетами, більше друзів — дослідження

nk_hauz/jnsQ0yIng.jpeg

Школярі, які проводять більше часу з гаджетами, лише на трохи частіше страждають розладами уваги, порушенням сну або гірше вчаться. Зате у них, як правило, більше друзів – в тому числі тому, що вони спілкуються з ними в інтернеті.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

До таких висновків прийшли вчені з Університету Колорадо в США. У їх дослідженні брали участь 11,8 тисячі дітей віком 9-10 років. Психологи проаналізували анкети школярів про проведений з гаджетом час, батьківські звіти про проблеми з поведінкою та успішністю, а також провели діагностику психологічного добробуту дітей.

Інші встановлені вченими факти

  • Використання гаджетів не пов’язане з тривогою і депресією у дитини.
  • Хлопчики проводять за екраном гаджета на 45 хвилин більше, ніж дівчатка: майже п’ять годин на день у вихідні та чотири – в будні.
  • Дівчатка віддають перевагу соціальним мережам, а хлопчики – відеоіграм.
  • Соціально-економічний статус дитини у 2,5 раза сильніше впливає на проблеми з поведінкою, ніж часте використання гаджета. На екранний час приходиться тільки 2% відмінностей між дітьми за цим показником.
  • Зв’язок між екранним часом і певними психологічними проблемами необов’язково викликаний використанням гаджета. Можливо, навпаки: дитина проводить з телефоном або планшетом багато часу через психологічні проблеми. Наприклад, батьки з більшою ймовірністю дадуть відеогру дитині з браком уваги, а діти, які з якоїсь причини не можуть заснути, будуть проводити час зі смартфоном.

Вчені підкреслили: результати можуть бути неприйнятними до дітей іншого віку.

💬 Последние комментарии
Елена
Тех подпольщиков сдали булкохрусты роджеры, которые и были предателями и пособниками фашистов,сидевшие и среди советских граждан, дожидаясь прихода немцев и не отсвечивали до поры до времени,и вместе с пришедшими роджерами и были власовскими негодяями.
Елена
Уверенность есть только в двух вещах,мы все когда нибудь умрём и то что Роджер мерзавец, остальное неопределенность.
Губошлёп
Что-то не видно Лёшеньки на передовой в АТО за Щенявмэрлу.
кипчак
Достаточно посмотреть обмен репликами Билецкого и Арестовичес в передаче Голованова и полная картина любимцев телеканалов перед нами. Не идиоты, клоуны и убийцы виноваты, что их зовут а те, кто их приглашет, слушает и смотрит в качестве экспертов. Возможно, скоро, ради рейтингов, начнут в прямом эфире расчленять и т.п. делать. Полная деградация украинского общества, где правила диктуют отпетые негодяии и моральные уроды. На этом фоне очень дурновато выглядит Нацрада по вопросам телевидения и радио с Герасимьючкой во главе, которая пытается ловить блох, там где их нет, а при этом у них перед носом слоны во всю гадят.
Кот
Даааааааааа!!!Однако!
Кот
Этот неоднократно битый губошлеп когда-нибудь нарвется окончательно и бесповоротно...! Мудоззвон ещё тот!!!
е
Елена, вот они твои благословенные америкосы, что несут везде процветание и мир..это ж ТВОИ слова! ну, прокомментируешь или мозгов только на маты и перевод стрелок хватает???