Обществоwww.unn.com.uaJun 4

У ДМС повідомили, з яких держав до України найчастіше прибувають нелегали

nk_hauz/-m8vg7iynr_jrdni-voy.jpg

Виходячи з даних за минулий рік, країною, з якої до України найчастіше прибували нелегали, стала Азербайджанська Республіка. Про це у відповідь на інформаційний запит УНН повідомили у відділі комунікації Державної міграційної служби України.

“Відповідно до узагальнених статистичних показників ДМС за 2019 рік, найчастіше мігранти з неврегульованим статусом прибувають з Азербайджанської Республіки — 2 667, Російської Федерації — 1 969, Республіки Узбекистан — 1 219, Республіки Вірменія — 1 107, Республіки Молдова — 929, Грузії — 909, Республіки Таджикистан — 385, Соціалістичної Республіки В’єтнам — 233 та Народної Республіки Бангладеш — 223”, — повідомили в ДМС.

У міграційній службі водночас зазначили, що відповідно до статті 26 та 30 Закону України “Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства”, іноземці або особи без громадянства можуть бути примусово повернуті або видворені в країну походження чи третю країну.

💬 Последние комментарии
Елена
Иди опохмелись несчастное.
Луна-2
Привет Роджер тебя тоже не было видно всю неделю - очень скучала .Насчет того, что было, я сама не знаю, но только не ковид -будь он неладен - простуда .ОСЛОЖНЕННАЯ температурой - но вышла вроде -тьфу -тьфу ...ПЛОХО ТОЛЬКО ЧТО СЕЙЧАС ВРАЧЕЙ НЕ ДОЖДЕШЬСЯ .ЧУТЬ ЧТО -ЗВОНИ В СКОРУЮ...советы читала - помогли, спасибо.
Весёлый Роджер
Вы не понимаете, вот тех правильных хлопцев що у 1941 року пишли служить не отсталым москалям, а пишли до передовой технологичной Германии! Ос цэ дило, так и дило, да и кормили у немцев лучше и шнапсу бохато, да и давали тащить награбленное добро у свою хату! Сала бандеровцам - освободителям Хатыни! Сала хероям УПА и продажным пархатым пропахандонам Шмулям та Срулям!
Весёлый Роджер
Для всех - этот ТУПОЙ свинорылый Сруль даже и не чуял, на своём "теплом" складе с дюффицитом, про ФИДОНЕТ, тому що вин тоди делал своему керивнику миньет!
Весёлый Роджер
ОЙ Шмуля Сруль, таки ты поясни народу, а дэ там Роджер от снарядов всрался з переляку и ГЛАВНОЕ!!! А що то за ЩИРОЕ ГИВНО- що отдал приказ бить НЕ ПРИЦЕЛЬНО!!! 25 кг снарядами по мирным жителям? Давай Сруль отвечай!
----
А вот Луночка, вы не чуяли як живут боХато пиндосные жополизы у Албании, Болгарии, Грузии и тд! Тамо так панують, так панують, що там зовсим народу не осталось - одни старики! Сало Америке и Д. Псаки!
Весёлый Роджер
Привет лапа! Как ты там? Оклемалась? Что у тебя было? Советы мои прочитала по борьбе с гриппом или не успела?