У Карпатах волонтери відремонтували туристичний притулок під горою Грофа
Обществоwww.ukrinform.ua07 июня 2021

У Карпатах волонтери відремонтували туристичний притулок під горою Грофа

У Карпатах волонтери доставили 500 кг будматеріалів на полонину Плісце і відремонтували притулок для туристів.

Як передає Укрінформ, про це повідомив начальник Явірницького пошуково-рятувального відділення управління ДСНС в Івано-Франківській області Василь Фіцак у Фейсбуці.

«Акція з ремонту туристичного притулку на полонині Плісце ініційована ГО «Карпатські стежки». В заході взяв участь 31 волонтер. Вдалось винести 500 кг матеріалу і зробити заплановані роботи», – зазначив Фіцак.

За його інформацією, волонтери зробили два містки на маршруті через потік Котелець, прочистили фрагмент дороги та вирішили питання безпеки на горищі притулку.

«Вимурували цегляний димохід і вивели його за дах, де вже встановили модульні труби димоходу. Встановили новий вихідний димохід від печі в кімнаті з захисним екраном», – уточнив Фіцак.

Він додав, що волонтери почистили зовнішні стіни притулку, підмурували його фундамент, засклили вікна, встановили двері, відремонтували східці та встановили вбиральню. Не оминули волонтери й прибирання території біля притулку.

Як повідомлялося, полонина Плісце знаходиться під горою Грофа (висота 1748 м над рівнем моря). Уперше там звели туристичний притулок у 1935 році. Припускають, що будівля згоріла під час бойових дій. У 2008 році тут звели притулок «Плісце» на 20 ліжко-місць.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
«Елена - Слава Америке! И Европе слава!» Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Рагульему роду - нима переводу!
неШмуля
Удачи тебе...Рада, что смог отдохнуть в Болгарии...
А ГРОШИ ГДЕ
А кто за украину членские взносы платить будет? Или украина надеется что её бесплатно членством радовать будут?
Весёлый Роджер
Да уж "е" - привет, тоби привет! Единственно что могу сказать, ну кроме соболезнований по поводу ОБЩЕГО попадалова, что в тебе не ошибся. Вумный ты мужик и умеющий смотреть вперёд. Блямсы сделали своё дело :-)) Как же ты правильно почуял, шо впереди, с этими пидпиндосными продажными скакунами, тильки свидомая *опа, а совсем не Эуропа! МалАдца! Мой тебе совет, максимально сократи все траты - если ты думаешь, что сейчас - это чёрная полоса у житти пиндоколонии, то НЫ!!! - цэ ыщо БЕЛАЯ! Поверь на слово!
ИНВЕНТАРИЗАЦИЯ
Инвентаризация. Оружие заменят - выдадут натовского стандарта!
Вот и все
Скучно ему.
ПРЕДЛАГАЮЮЮЮЮЮ
Татуировку украм вокруг рта выкалывать - ,,слава дуркаине,, вверху и ,,херам сюда,, внизу!