У Карпатах знайшли покинуте кладовище
Обществоfrankivsk.znaj.ua22 октября 2020

У Карпатах знайшли покинуте кладовище

У Карпатах виявили покинуте німецьке кладовище. Про це розповіли на сторінці "Captain Dzembronia" у соцмережі Facebook.

Повідомляється, що біля Говерли мандрівники виявили покинуте кладовище німецьких солдатів часів Першої світової війни.

Майже всі солдати, які поховані на цьому кладовищі, померли в один день — 30 серпня 1916 року. Вони були бійцями 22 піхотного полку, який входив до складу 117 дивізії кайзерівської армії.

У 2010 році кладовище було відновлено з ініціативи Федерації скаутів " Галицька русь"

На каналі "Captain Dzembronia", на платформі YouTube, опублікували відео з цього кладовища. На ньому можна побачити могили, які розташовані серед лісу на гірському підйомі. На надгробках могил можна помітити імена загиблих солдатів і німецьку військову символіку.

Примітно, що автори сторінки "Captain Dzembronia" досить часто знаходять подібні цікаві місця і розповідають про них у своїх публікаціях.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
В данном случае не жевать капусту,а её загребать.
Елена
Роджер до сих пор не понял,что я с подколкой про них это написала,ху...ли,нет у козлоослика ума,считай калекаха.Украина обязательно будет богатой и счастливой.А Роджер мерзавец.
Вера
...еще в1799году....А.А. Безбородко - канцлер Российской империи -сказал: «Не знаю, как будет при вас, молодых, но при нас ни одна пушка в Европе не могла выстрелить без нашего разрешения»...О...
Вера
Ууууу...еще....
Вера
если Елена ...Это писала...да пусть еще кто-то...прослеживается "след" издевки над тем...кому Эти комменты посвящены...Мне б стыдно было их...сохранять и "выбрасывать" свою дур...тупость...на всеобщее обозрение...Воот...
Вера
чувачок...это ты сейчас о себе написал?...ПОХВАЛЬНО...
Вера
а нормальные люди...в комменте выше написала...это те,кто читает Это ВСЕ...Наше...и находит в себе силу воли не комментировать...бо ни к чему все эти комменты...НОРМАЛЬНЫЕ ЛЮДИ РАБОТАЮТ...ИМ НЕКОГДА ЗАНИМАТЬСЯ ЭТОЙ ... беллетристикой..