Обществоwww.ukrinform.uaOct 13

У Києві 14 жовтня відкриють пам'ятний хрест захисникам України

nk_hauz/VqBorqDnR.jpeg

У День захисників і захисниць України, 14 жовтня, у Києві урочисто відкриють пам’ятний хрест на честь учасників боротьби за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Держкомтелерадіо.

Захід відбудеться у Куренівському парку культури і відпочинку.

"Пам'ятний хрест має давню історію. Він створений в 2009 році до 100-річчя від дня народження Степана Бандери. Тоді влада не дала дозволу на його встановлення. Хрест зберігався на приватній території, за межами Києва, до сьогодні, коли стало можливим його встановлення”, - ідеться в повідомленні.

Зазначається, що встановлення пам’ятного хреста відбудеться за підтримки органів місцевої влади. Він стане подарунком місту Києву від патріотичної громадськості.

Відкриття пам’ятника супроводжуватиметься урочистими заходами із залученням реконструкторів подій того часу, почесної варти зі стягами, відповідним інформаційним й музичним наповненням. Зокрема, лунатимуть відомі композиції у виконанні народного артиста України Тараса Компаніченка, заслуженої артистки України Ірени Захарко, Костянтина Олійника, трубача Майдану часів Революції гідності, “Хореї козацької”, музичного колективу стародавньої музики. Ведучий заходу – Олексій Паламаренко.

Очікується, що на відкритті виступлять головний редактор видання “Українська правда” Вахтанг Кіпіані, перший заступник голови Держкомтелерадіо Богдан Червак, головний редактор тижневика ОУН(б) "Шлях перемоги" Віктор Рог, голова НВР "Правий сектор" в місті Києві Юрій Гуренко, голова правління "Музичного батальйону" Валерій Суботін.

Захід проводитиметься з урахуванням карантинних обмежень. За умови зміни рівня епідеміологічної ситуації будуть уведені вимоги до наявності у присутніх сертифікатів вакцинації.

💬 Последние комментарии
Луна-2
А вот и ошиблась я мечтаю о ...России- моей любимой Родине - с ее чистыми,и глубокими озерами -ее широкими и необъятными лесами.Есть такой край -Красноярский... там необычной красоты цветы- называются -жарки ..Впрочем, все это лирика.. и тЕБЕ НЕ ПОНЯТЬ..Да и не любишь ты Россию - не умеешь вслушиваться в ее звонкую тишину .В ее невзрачную красоту.А для того, чтобы ее понять надо просто любить эти края....
Елена
А что там угадывать,в Кабо-Верде вы хотите,куда Наталью Поклонскую направили служить,там хоть и Африка,но ничего,жить можно,жуй кокосы,ешь бананы,хе.
Новый мировой порядок
А кем и зачем углубляется?
Серж
Ну не парьтесь, Гретый Тумблер вам в подарок.
Серж
Даааа, ребята, вы приехали!
Серж
З 2014 году. Пэрэпрошую, року. Ха. Маргинал.
Нестор Иванович
Проблема с законностью решается элементарно. Отмена чиновников делает ее всегдп законной.