Обществоnewformat.infoSep 19

У Києві Андріївську церкву використовують під офіс

nk_hauz/-mhxnfs82d6veccc1zpw.jpg

Андріївську церкву, яку передали Константинопольського патріархату, тепер називають офісом.

Журналістам телеграм-каналу PavlovskyNews вдалося поспілкуватися з її керівником

Як повідомив константинопольський Екзарх Михайло Аніщенко, в самій церкві знаходяться тільки два представника Константинополя: сам екзарх і його помічниця. Їм виділили два поверхи адмінприміщень, поки інша частина храму на реконструкції.

В одному з них проводять богослужіння, а решта — порожні. На наше запитання, чому константинопольський Екзарх не живе в Андріївській церкві, адже місця там вистачає, він відповів, що Андріївська церква — це офіс, в якому жити не личить. Але традиційно глави церков живуть в своїх резиденціях, а резиденція константинопольського Екзарха — Андріївська церква.

Єдине завдання, яку сьогодні виконує ставленик Константинополя — це провидіння богослужінь в Андріївській церкві, до того ж українською мовою, оскільки грецьку ніхто не розуміє. У майбутньому планують перейти на англійську.

Закінчити реконструкцію Андріївської церкви планують до Нового року. І найімовірніше, після відкриття храм буде працювати в форматі церква-музей: на богослужіння вхід вільний, в інший час платний.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Родом из СССР
Кулеба - лучший друг Путина. Хорошо пиарит. Аж завидно.
ХОДЯТ СЛУХИ
Ходят слухи будто Харкив будет зваться ,,Байден Байден,, ! Ну а Куев - ,,Псаки Сити,, обзовут!!!
ПОТЕРПИТЕ ЧУТЬ ЧУТЬ
К ДНЮ НЭЗАЛЭЖНОСТИ В ПОДАРОК ВСЕМ уКРАИНЦАМ СПИШУТ ДОЛГИ ЗА ЖКХ. ВСЕМ! ПОТЕРПИТЕ ЧУТЬ ЧУТЬ. НЕМНОГО ОСТАЛОСЬ...
Елена
Как бы сказал Роджер , сейчас всё можно купить ,а раньше,как говорит Роджер ничего не было,голодал Роджер,умирал с голоду а сейчас всё есть,куда хочешь можешь поехать, сколько хочешь машин можешь иметь,чуешь е разницу,вот сейчас жизнь,по словам Роджера,полная благодать и абсолютное счастье, ибо предприниматели сделали жизнь людей прекрасной и счастливой,по словам Роджера,ты понимаешь Е ,в какое счастливое время ты живёшь,цени это, тебе Е сказочно повезло жить в этом земном раю,по словам Роджера,хе,вот примерно так.
СТЕСНЯЮСЬ СПРОСИТЬ
А откуда Кулеба так хорошо знает то, что хочет В.В Путин?
Спортзал
Тренер по финес.
999
Зачем тратиться на отель? Прекрасно подойдет и ялтинская квартира Зеленского.