Обществоnv.ua1 февр.

У Києві планують віддати під забудову державну кіностудію на Печерську — Мінкульт виступає проти

nk_hauz/-mssukvehtc0g3xqxzv-.jpg

Земельна комісія Київради підтримала проєкт рішення, що передає велику земельну ділянку на Печерську держпідприємству Укркінохроніка. На території розміщені й інші об'єкти.

27 січня постійна комісія Київради з питань архітектури, містобудування та земельних відносин схвалила проєкт рішення Київради про надання державному підприємству Українська студія хронікально-документальних фільмів ділянки на вулиці Євгена Коновальця, 18.

На цій ділянці, площею майже два гектари, досі намінально працює державна кіностудія, яка колись спеціалізувалася на кінохроніці і документальних фільмах. Також на її території розташовані кінофакультет КНУ імені Карпенка-Карого, Інститут проблем сучасного мистецтва, і чотириповерхова житлова сталінка. Про це повідомляє Хмарочос.

За словами журналістів, вже готова концепція забудови ділянки, незважаючи на те, що його передають лише для «експлуатації, обслуговування існуючих споруд, кінознімальних корпусів та житлових будинків». На місці кількох корпусів кіностудії має вирости офісно-житловий комплекс із каскадною поверховістю — від 10 до 25 поверхів. Для кіностудії тут виділена невелика будівля, але на які саме функції вона розрахована — поки незрозуміло. Потенційним забудовником є фірма Зодча Діадема, яку пов’язують з ексдепутатом Київради Денисом Комаринським.

Міністерство культури та інформаційної політики виступає проти незаконної забудови на території кіностудії.

«Зазначимо, що на засіданні комісії не був присутній ані в.о. директора ДП Укркінохроніка В.Авраменко, ані інший офіційний представник підприємства. У цій ситуації викликає здивування, чому голова комісії Київради не перевірив повноваження особи, яка була присутня під час розгляду питання і начебто представляла інтереси ДП», — пишуть на сайті МКІП.

Проти також висловилися в.о. директора Укркінохроніки і ректор КНУ театру, кіно і телебачення імені І.К.Карпенка-Карого професор О.Безгін.

Мінкульт почав судитися із забудовником Зодча Діадема в 2006 році. У 2007 згідно з рішенням Вищого господарського суду, справу було програно.

У 2011 році за позовом Національної академії наук України Господарський суд Києва видав постанову про розірвання договору з будівельною фірмою Зодча Діадема. Договір із забудовником також розірвав Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського. Причина одна — фірма «не вчинила жодного дії для належного виконання умов договору».

💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
Потери РФ на Донбассе: нападающие Омской футбольной команды, отцы абитуриентов Элистинского педагогического училища (по списку), воины погибшее в Великой отечественной войне, парочка литературных героев. Хохлопидар, все сообщения в укропских СМИ - топорные фейки, рассчитанные на такое быдло, как ты.
Ke
вы сначала спросите у украинцев - как они относятся к русским ?
Суета сует
И измена Мазепы императору Петру тоже навсегда останется.
Добрый доктор
Безусловно, в случае коронавируса жажда власти победила здравый смысл. Коронавирус - это неправильное решение, которое вступает в противоречие с одним из законов настоящей власти.
Каменяр
Тебе, як ХОХУ нижнього рівня, твої кукловоди не вважають за потрібне інформувати про реальні розміри втрат РФ в ЛУГАНДОНСЬКІЙ КАМПАНІЇ
Каменяр
Ти так і не відповів на конретні питання- 1. - Що на тих складах і ким було захоплено ? 2. Який звязок між "захопленням військових складів в Івано-Франківську" і приходом ДРГ Гіркіна на Донбас?
Добрый доктор
Коронавирус - это американское биологическое оружие, которое снижает интеллект инфицированных и их потомства. Изменения необратимы. Проще говоря коронавирус превращает людей в зомби. Зомби легче управлять.