Обществоsostav.ua22 окт.

У Києві та Харкові з’явилися кольорові street art інсталяції, які наочно показують важливість кожного голосу

На президентських виборах 2004 року проголосував 71% молоді. На парламентських 2019-го – тільки 27%. Одна з поширених причин – переконання, що один голос нічого не значить. Аби спростувати цей міф, соціальна ініціатива #вліпизасебе та креативне агентство ANGRY створили кольорову street art кампанію.

nk_hauz/-mkevb3kjbjraqglbmju.jpg

«Коли людина думає, що її голос нічого не значить, вона, мабуть, не задумується, наскільки багато людей думають так само. І щоб переконати її в протилежному, ми зібрали маленьку частину від усіх тих думок в одному місці», – розповідає про кампанію Сергій Малик, креативний директор ANGRY.

Інсталяція – це 300 яскравих плакатів на одній занедбаній сірій стіні. Один плакат – один коментар про те, що «І ти дійсно думаєш, що один твій голос щось значить?» або «Та слухай, один голос – це ніщо», або «Я не піду голосувати, бо мій голос нічого не рішить».

«Коли тепер мені хтось скаже, що їхній голос нічого не вартує, я зроблю цій людині екскурсію до нашої street art інсталяції. Адже там буде ще 299 таких думок. Інколи, саме одного голосу може не вистачити для перемоги демократії та здорового глузду», — ділиться Світлана Колодій, координаторка проєкту #вліпизасебе.

Окрім цитати, на кожному плакаті є й риторичне запитання: «Один голос нічого не значить?» та заклик приходити на місцеві вибори 25 жовтня.

Таку street art інсталяцію можна знайти в Києві (навпроти вул. Андріївський узвіз, 11) та в Харкові (на вул. Короленка).

Проєкт реалізовує громадська організація Global Office, в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!» USAID/ENGAGE, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку USAID та здійснюється Pact Ukraine. Зміст плакатів є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.

nk_hauz/-mkevddokhkg-rizfvpk.jpg
nk_hauz/-mkeve3jmqvwemhpz57m.jpg
💬 Последние комментарии
Утренний Ургант Усамы бин Ладена
Камрады-талибы, обратите внимание как эта дура Елена (не эта, которая поддельная, а та которая настоящая) старательно вылизывает на все стороны и агрессивно стремится захватить лидерство в талибане прямо как всратый бандеровец Порошенко... Я, конечно, понимаю, что лежит в основе такого поведения. Более того, тоже самое лежит и в основе поведения самой широкой демократической общественности. Но еще Платон предупреждал, что это вступает в противоречие с интересами общества. А опять еврей кибернетик Норберт Винер, который сам себя называл математематиком, это только подтвердит. Демократическая общественность - вот главная угроза стабильности! А ведь люди, на самом деле, стремятся не к переменам, а к стабильности!
Дуит
Кен ю, Блинкен? Судя по монологам - таки кен. Слова не мальчика, но мужа мало кто может делать.
кипчак
Вчера Сергей Михеев потряс присутствовавших на передче у Соловьева кратким, но содержательным и доходчивым выступлением о роли украинцев в мире и как для достижения своей цели их используют США. Лучше не скажешь и не сформулируешь.
кипчак
И не такие воинственные блин с кулебякой пропадли на морозных просторах. Пока целыми ноги унести никому не удлось.
------
АДКБ чтото было но для войны мало.
Елена
А как же я , верная холуйская морда? Меня москалям оставляют ?
О, УКРАИНА! КАК НИЗКО ТЫ ПАЛА...
О, СКОЛЬКО ДОЛБОЁБОВ ЧУДНЫХ РОЖДАЕТ уКРАИНСКИЙ ДУХ! ЗДЕСЬ ПЕТЯ, СЫН АБОРТОВ ТРУДНЫХ, И ЗЕЛЯ - КОКАИНА ДРУГ!