Обществоukrpohliad.org20 окт.

У Києві відкрили пам’ятний Хрест захисникам України

nk_hauz/f76IQ1O7R.jpeg

14 жовтня в Києві в Куренівському парку культури і відпочинку до Дня захисників і захисниць урочисто відкрили пам’ятний Хрест на честь усіх борців за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, які захищали нашу Батьківщину в різні часи.

— Пам’ятний Хрест має давню історію. Він створений ще у 2009 році з ініціативи Київського Крайового Братства ОУН-УПА до 100-річчя від дня народження Степана Бандери. Тоді влада не вдалося узгодити його встановлення. Хрест зберігався на приватній території, за межами Києва, до сьогодні, коли стало можливим його встановлення, — повідомили організатори заходу.

Честь урочисто відкрити пам’ятний знак надали Голові ОУН (м) Богданові Черваку та редактору бандерівського «Шляху Перемоги» Віктору Рогу.

До урочистих заходів були залучені ветерани російсько-української війни, патріотичні організації, громадськість, реконструктори, які представляли воїнів-захисників різних часових подій, почесна варта зі стягами. Спеціально було сплановано інформаційне й музичне наповнення. Зокрема, лунали відомі композиції у виконанні народного артиста України Тараса Компаніченка, заслуженої артистки України Ірени Захарко, трубача Майдану часів Революції Гідності Костянтина Олійника та колективу стародавньої музики «Хореї козацької».

— Одне святе на світі – кров людей хоробрих, Одні живуть могили – вірних Батьківщині», – ці слова Юрія Липи в цей хвилюючий урочистий момент насамперед приходять на думку. Могил українців, вірних Батьківщині – по всьому світоньку, а кров людей хоробрих, які боронять Україну, ллється і тепер.

Сьогодні ми віддаємо шану і повагу нашим славетним героям – і відкриття цього пам’ятника є цьому свідком. За Україну треба боротися, для України треба працювати і завжди пам’ятати своїх національних героїв, – зазначив у своєму виступі головний редактор офіціозу ОУН (б) «Шлях Перемоги» Віктор Рог.

Встановлення пам’ятного Хреста відбулося з ініціативи «Музичного батальйону» за підтримки націоналістичних організацій та органів місцевої влади. Він став гідним подарунком Києву від патріотичної громадськості.

15 жовтня, в річницю загибелі Провідника ОУН Степана Бандери, біля Хреста відправлено молебень.

💬 Последние комментарии
Ядрачистыйизумруд
Да не забулы ,не забулы мы про множество военных баз и био-лабораторий американских по миру,да и про "миролюбивое" НАТО тоже помним.
Мяколя
та ввже не забувайте звидки корона вирусь
Ке
чтоб развалить СССР - США перевернула мир и сейчас не откажется
е
Елена, так говоришь Украина социальная страна? ну-ну.. прокомментируй, БРЕХЛО...
е
А куда Украина девала свои продвинутые технологии? Петя их продал и такие как ты?А что со станками в Украине, ЧТО нового сделано при майданутых за ВОСЕМЬ лет? А корабли в Николаеве чего не делают, а заказывают в Турции и покупают сильно бу лоханки по всему шарику?Свой завод разрушили такие как ТЫ! а почему? потому что америкосам конкуренты НЕ НУЖНЫ! так что там с Кравчуком, Кучмой и Ющем при которых страна из богатейших республик бывшего союза скатилась на одно из последних мест в Европе?? Че молчишь? Ответь за свое отношение к ним, че слабо? и не БРЕШИ что уже писала! НЕ БЫЛО этого!...
е
честные люди свою страну за печеньки не продают и не разваливают в угоду америкосам и другим! так что кончай БРЕХАТЬ честная нашлась...
е
очень аргументированный ответ... ничего другого и не ожидал.. так ГДЕ внушение твоей подружке что матерится это нехорошо? что ПОСТОЯННО брехать это плохо?? НЕТ ЭТОГО!...