Обществоshotam.info23 июн.

У Києві відкривається Всеукраїнський молодіжний центр

nk_hauz/-mav0kchylia51aekslu.jpg

У День молоді, 28 червня, у Києві відкривається  Всеукраїнський молодіжний центр. Усіх охочих запрошують долучитися до цікавого заходу та дізнатися плани й перспективи установи.

“Ми – це більше, ніж державна установа. Наша робота – це розвиток молодіжної інфраструктури, активізація участі молоді, розвиток компетентностей та спроможності молоді, національно-патріотичне виховання. Наша робота – це працювати для нового покоління та його розвитку. Ми робитимемо це з новими потужностями!” – розповідають засновники.

nk_hauz/-mav0oom5u21hlpzbv-2.png

Всеукраїнський молодіжний центр вже давно виступав співорганізатором багатьох івентів, в тому числі і таких великих, як Ідентифікація 2.0, що відбувався в Палаці спорту у жовтні 2019. А ще це осередок об’єднання ініціатив з усієї України, центр розвитку компетентностей та спроможності молоді.Під час офіційного відкриття команда ВМЦ поділиться історією створення, розкаже про плани проєктів на найближче майбутнє і ви дізнаєтеся про них першими та зможете взяти участь!

Ведучими заходу будуть Ігор Рева з «Мамахохотала» (тому можете не хвилюватися, що раптом стане нудно – не стане!). Про свої проєкти розкажуть молодіжний центр Волині та платформа ініціатив «Теплиця» зі Слов’янська. Про свої волонтерські досягнення на території всієї України почуємо від найактивніших учасників ГО «Будуємо Україну разом». І це все – лише крапля в морі…

Коли? 28 червня, 10:00

Реєстрація за посиланням – https://cutt.ly/buVbEzH Через дійсні карантинні обмеження, подію можна буде відвідати онлайн.

Авторские статьи