Обществоwww.ukrinform.uaApr 15

У Києві висадили Алею свободи слова

nk_hauz/-mygeccmjvovfui-anb-.jpg

У столичному сквері біля пам’ятника журналістові Георгію Гонгадзе висадили Алею свободи слова.

Як повідомляє Укрінформ, алея із кленів та сакур висаджена в рамках проєкту “Озеленення планети”.

“Саме тут, на цьому місці й у цей день ми започатковуємо і висаджуємо алею кленів і сакур у пам’ять про Георгія Гонгадзе”, - розповіла співзасновниця благодійного фонду "Озеленення України", ініціаторка акції "Озеленення планети" Ганна Крисюк.

nk_hauz/-mygehxc1_yfkoywv5u2.jpg

За її словами, автором ідеї створення такої алеї саме у сквері біля пам’ятника Георгію Гонгадзе виступило видання “Українська правда”, засновником якої був журналіст.

Крисюк додала, що загалом у сквері посадили 16 дерев.

“Сьогодні ця алея відкривається посадкою сакур і кленів, це також не просто так. Сакури — це символ миттєвості життя, а клени - про красу життя”, - зазначила головний редактор “УП” Севгіль Мусаєва.

Укрінформ також долучився до створення алеї. Як зауважив генеральний директор агентства Олександр Харченко, “посадити дерево – це завжди акт творення”, адже “дерево виробить кисень, дасть тінь, прикрасить місто”.

“Але щоб свобода слова в Україні була реальністю та розвивалась, самого лише кисню від нових дерев мало. Потрібні наша професійна сміливість, чесність, невтомність та креатив. Як журналісти маємо подбати про це. Отже, зміцнюватимемо свободу слова в країні, а наші дерева ростимуть. І коли дерева будуть великими, а про свободу слова можна буде не хвилюватись, зможемо сісти в тіні наших сакур та кленів й перепочити”, - підкреслив Харченко.

Як повідомляв Укрінформ, у Києві 10 квітня на території Пущі-Водиці пройшли заходи акції "1 мільйон дерев за 1 добу у 100 країнах світу" в межах проєкту "Озеленення планети".

Іменні дерева висаджували, зокрема, міністр Кабміну Олег Немчінов, державний секретар КМУ Олександр Ярема, голова Державного агентства розвитку туризму Мар’яна Олеськів, заступниця міністра культури та інформаційної політики Лариса Петасюк та інші.

Дипломатичну алею висаджували посли 21-ї країни.

Подібні акції пройшли також в усіх областях України. Доєдналися до неї і українські посольства за кордоном.

Ініціював екологічну акцію благодійний фонд "Озеленення України" за підтримки Міндовкілля, Держлісагентства та Міністерства закордонних справ України.

Метою акції “Озеленення планети” є масштабне озеленення планети та привернення уваги до найбільшої проблеми століття – глобальної зміни клімату.

💬 Последние комментарии
Луна- 2
Вообще-то он не одинок - у него семья есть - так что не по адресу...И извини, если бі он искал просто общения, то на этом сайте он бы не сидел. То что ты Роджеру не ровно дышишь , еще не значит и еще -видеть или читать его -это две больше разницы.Ты его не видишь, ты его просто читаешь - и на основании этого делаешь такие идиотские выводы .Так же, как с Роджером, которого ты никогда не видела. Только потому что Роджер и Е показывают тебе твои же измышления, ты их ненавидишь .
ЖРИТЕ И ОБЛЯПАЙТЕСЬ!
Жрите "хлеб" из опилок! Заслужили! Скоро и такая "пища" не по карману будет!!!
е
да мне по фиг шо ты там будешь, поняла дура! Я просто ВСЕМ тут буду демонстрировать ТВОИ тупые утверждения, показывать ТВОЮ продажность и ТВОЕ не умение отвечать за СВОИ слова...дошло безмозглая???
Елена
Послушай несчастный,я просто тебя видеть не буду,всего лишь.
е
Тупенькая как только НАУЧИШЬСЯ за СВОИ слова отвечать, тогда и посмотрим, а пока я тебя, тупую ДУРУ чмырить тут буду!... ибо нефиг было матом крыть прошмандовка... Дошло недоумок или надо с матами для большего уважения???..склеротичка, память у меня хорошая....
Елена
Отдохни Е , посмотри какое-то кино смешное,передачу,не стоит тебе сердце рвать, ничего этим всё равно не добьешься, понимаю ищешь общения, тяжело одному, одиноко.Послушай е ,я к Роджеру имею претензии, больше ни к кому, понимаешь ты это?
е
Елена, твоя аграрная сверхдержава почила в бозе???
Авторские статьи
Авторские статьи1ч. назад
Первое применение "Bayraktar" на Донбассе инсценировка от Квартал-​95
Авторские статьи9ч. назад
Эрдоган, Путин-Беннет и кризис Европы. Дмитрий Джангиров
Авторские статьи10ч. назад
Занимательная (ироничная) экономика = поучительная культурология и даже местами интересная антропология
Авторские статьи10ч. назад
Китайский ребус. Почему украинские власти боятся, что Америка их «бросает»
Авторские статьи13ч. назад
Уголь не из России ждать 10 месяцев. А холодно сейчас. Юрий Гаврилечко
Авторские статьи14ч. назад
«Вы все врете!». Литва «наехала» на Украину за упрек в покупке белорусского электричества 2
Авторские статьи14ч. назад
Европа готова украсть у Крыма скифское золото для Киева
Авторские статьи14ч. назад
«Идёт зондирование почвы»: почему на Украине заговорили о смене формы правления
Авторские статьи14ч. назад
Великий стратег начинает?