Обществоwww.ukrinform.ua15 апр.

У Києві висадили Алею свободи слова

nk_hauz/-mygeccmjvovfui-anb-.jpg

У столичному сквері біля пам’ятника журналістові Георгію Гонгадзе висадили Алею свободи слова.

Як повідомляє Укрінформ, алея із кленів та сакур висаджена в рамках проєкту “Озеленення планети”.

“Саме тут, на цьому місці й у цей день ми започатковуємо і висаджуємо алею кленів і сакур у пам’ять про Георгія Гонгадзе”, - розповіла співзасновниця благодійного фонду "Озеленення України", ініціаторка акції "Озеленення планети" Ганна Крисюк.

nk_hauz/-mygehxc1_yfkoywv5u2.jpg

За її словами, автором ідеї створення такої алеї саме у сквері біля пам’ятника Георгію Гонгадзе виступило видання “Українська правда”, засновником якої був журналіст.

Крисюк додала, що загалом у сквері посадили 16 дерев.

“Сьогодні ця алея відкривається посадкою сакур і кленів, це також не просто так. Сакури — це символ миттєвості життя, а клени - про красу життя”, - зазначила головний редактор “УП” Севгіль Мусаєва.

Укрінформ також долучився до створення алеї. Як зауважив генеральний директор агентства Олександр Харченко, “посадити дерево – це завжди акт творення”, адже “дерево виробить кисень, дасть тінь, прикрасить місто”.

“Але щоб свобода слова в Україні була реальністю та розвивалась, самого лише кисню від нових дерев мало. Потрібні наша професійна сміливість, чесність, невтомність та креатив. Як журналісти маємо подбати про це. Отже, зміцнюватимемо свободу слова в країні, а наші дерева ростимуть. І коли дерева будуть великими, а про свободу слова можна буде не хвилюватись, зможемо сісти в тіні наших сакур та кленів й перепочити”, - підкреслив Харченко.

Як повідомляв Укрінформ, у Києві 10 квітня на території Пущі-Водиці пройшли заходи акції "1 мільйон дерев за 1 добу у 100 країнах світу" в межах проєкту "Озеленення планети".

Іменні дерева висаджували, зокрема, міністр Кабміну Олег Немчінов, державний секретар КМУ Олександр Ярема, голова Державного агентства розвитку туризму Мар’яна Олеськів, заступниця міністра культури та інформаційної політики Лариса Петасюк та інші.

Дипломатичну алею висаджували посли 21-ї країни.

Подібні акції пройшли також в усіх областях України. Доєдналися до неї і українські посольства за кордоном.

Ініціював екологічну акцію благодійний фонд "Озеленення України" за підтримки Міндовкілля, Держлісагентства та Міністерства закордонних справ України.

Метою акції “Озеленення планети” є масштабне озеленення планети та привернення уваги до найбільшої проблеми століття – глобальної зміни клімату.

💬 Последние комментарии
Кен
Похоже что его когда был малышом то не пропукивали и всё через рот идёт.
Каменяр
Путин сравнил старые американские авианосцы и новые ракеты Циркон, как битву неповоротливого медведя с комарами в известной басне ...всем русским известной. Формально плавучий аэродром — это уже голая мишень - считает Путин. Чтобы его достроить, не хватает комплектующих из России — приходится разбирать на запчасти другие корабли. вот Что происходит с гордостью ВМС США — Авиносцы на металлолом
"каменяр" ! ТЫ - КАБЫЗДОХ!!!
КАБЫЗДОХ каменяр ЗАГАВКАЛ МЕРЗКИМ ЛАЕМ.
"каменяр" - БРЕХЛИВЫЙ МЕРЗАВЕЦ И НЕГОДЯЙ!!!
каменяр" - БРЕХЛИВЫЙ МЕРЗАВЕЦ И НЕГОДЯЙ!!!
А.Кашпировский
Мля, у Каменяра раздвоение личности: левой рукой мастурбирует, а правой кулаком себя по яйкам бьёт.
Ждун
Не бзди, Америка не путинская, пока. Да и вряд ли она ему нужна, такая куча извращенцев, дармоедов, наркоманов и преступников. Хотя некоторые американцы были бы не против обменять его на Сонного Джо.
кипчак
Мама выглядим умнее и порядочне. чем сынок.