Обществоwww.unian.ua22 мар.

У Києві з 25 березня запроваджується обмеження щодо відвідувачів магазинів і аптек

У торговельних приміщеннях не має перебувати більше однієї людини на 10 квадратних метрів.

nk_hauz/-m2yaqlew5nszx2wuumu.jpg

У Києві з 25 березня запроваджується обмеження на перебування громадян у приміщеннях продуктових магазинів і аптек.

Про це йдеться в протоколі № 16 Постійної комісії ТЕБ та НС Київської міської державної адміністрації від 21 березня, що оприлюднений на сайті КМДА. "Департаменту промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), керівникам мережі продуктових магазинів та аптек забезпечити наявність споживачів в торгівельному приміщенні в кількості 1 особа на 10 кв. м та забезпечити заходи щодо дотримання санітарних норм", - йдеться в документі. Відповідальними за виконання особами визначені: виконувач обов’язків директора Департаменту промисловості та розвитку підприємництва Валентина Попович, керівники підприємств. Термін виконання – 25 березня. Як повідомляв УНІАН, станом на ранок 21 березня в Україні зареєстровано 41 лабораторно підтверджений випадок гострої респіраторної хвороби COVID-19, що спричинена коронавірусом SARS-CoV-2, з них три – летальні. На території міста Києва зареєстровано три випадки коронавірусної інфекції.

💬 Последние комментарии
Луна -2
Ленок. а зачем тебе Лена ?река Лена -тебя не примет. ,не тот материал ...Ты лучше в Днепр головой кидайся - самое -то будет.
ALWAS
Люди начинают просыпаться вслед за Европой. О Европе пишет "Украинец в Польше"- ЮТУБ. Но и у нас надоело быть покорными рабами. Во все времена были бунты и восстания. Но каков будет результат ?
---
дерьма там не надо поэтому сиди тут.Лена это чистая река и нечего поганить ее своим дыханием.
Елена
Видишь,ты опять о своем,ну а хто сУмневался , подонком был,подонком сдохнешь,без городу Парыжу ты прожить не можешь,ну тогды не хныч,что вас плющат и епут не детски,за всё в этой жизни нужно платить,вот так.
Елена
Ещё чуть-чуть, ещё немного, последний бой он трудный самый,а я в Россию,в Сибирь хочу,я так давно не видела Лену (речку),хе., Роджер що тпм о Казахстане ничего сказать не хочешь?
УСПЕТЬ НЕЛЬЗЯ ОПОЗДАТЬ...
уКРАИНЕ НУЖНО УСПЕТЬ НАЧАТЬ ВОЙНУ ПРОТИВ ДОНБАССА, ПОКА уКРАИНЦИ НЕ ПОЛУЧИЛИ ПЛАТЁЖКИ ЗА ЖКХ. ОТВЛЕЧЬ НУЖНО уКРАИНЦИВ, ЧТОБЫ НЕ ДУМАЛИ, ЧТО ЖИЗНЬ МОЖЕТ БЫТЬ ЕЩЁ ХУЖЕ ЧЕМ ЕСТЬ СЕЙЧАС...
------
В англии есть шотландия -пусть меньше чуш несёт..