Обществоfbc.ua29 мар.

У Києві зафіксовано один із найвищих показників забруднення повітря у світі

nk_hauz/-mwuvep57-2fizti96sp.jpg

У столиці України зафіксували один з найвищих показників забруднення повітря у світі. Згідно з рейтингом найбільш забруднених міст планети IQAir, станом на 28 березня Київ посідає 18-й рядок, тоді як вранці цього дня піднявся на п’яте місце. Найбільш “брудними” визнані Дніпровський, Дарницький і Деснянський столичні райони. Рівень забруднення там досяг позначки у понад 200 одиниць.

На верхівці рейтингу – Катманду (Непал), Колката (Індія) Дакка (Бангладеш), Пекін (Китай) та Мумбаї (Індія).

Зазначається, що серед європейських міст у першій десятці рейтингу – столиця Болгарії – Софія, італійський Мілан та македонський Скоп’є.

Київ постійно фігурує у рейтингу IQAir. Зокрема, майже рік тому столиця України очолила рейтинг через низку пожеж у лісовій місцевості у Київській та Житомирській областях.

Раніше ми повідомляли, що в Україні через скидання небезпечних речовин, недостатньо очищених стоків і засмічення річок – загрожує дефіцит питної води.

Також ми писали, що глава компанії Майкрософт Білл Гейтс планує інвестувати два мільярди доларів у порятунок клімату. Йдеться про низку стартапів та проектів, спрямованих на боротьбу із глобальними кліматичними змінами.

💬 Последние комментарии
кипчак
У некоторых наглость считается достоинством, а у других - принципиальность. В США давно путают (не различают) эти понятия, наглеют и наглеют.
кипчак
Если США позволяет себе такое поведение по отношению к России, то не трудно представить как они издеваются над политическими карликами Посление могут возмущаться и внутренне пищать от осознания собственной ничтожности, а на людях изображать самых бесстрашных борцов за демократию.
DR UMAR
Ви хочете продати свою нирку за 400 000 доларів США? Це ти Шукаєте можливість продати свою нирку за гроші Через фінансовий зрив ви не знаєте, що робити Зробіть, тоді зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам добре Сума грошей за вашу нирку. Мене звати доктор УМАР Я лікар-нефролог клініки UMAR. Наша клініка є Спеціалізується на нирковій хірургії, а також лікуємо Купівля та пересадка нирок с Відповідний донор Ми знаходимося в Індії, Туреччині, Франції, Нігерії, США, Малайзії, Дубаї, Кувейті Якщо ви зацікавлені в продажі або купівлі нирок, будь ласка, не продавайте Не соромтеся звертатися до нас електронною поштою. Електронна адреса: doctorumarclinic@gmail.com WhatsApp:+1 (978) 707-9830 Telegram:+1 (978) 707-9830 Viber:+1 (469) 505-6731 уважно Д-Р УМАР.
Елена
Петруха дядя старый, Грешно его судить, Как знать судьбу Петрухи Ты можешь повторить. А Роджер по любому нехороший человек.
:-)
Петруха впечатлился - Копировал весь текст, Да он не поместился, В один почти присест... :-)
Елена
Трясти можно, вытрясти нельзя,потому что если нет,то нет.я не ты,я прожила честную жизнь, поэтому миллионов не скопила.
Елена
Где ты ответил за Мишу и Борю?шось я не видела.