У Києві зафіксовано один із найвищих показників забруднення повітря у світі
Обществоfbc.ua29 марта 2021

У Києві зафіксовано один із найвищих показників забруднення повітря у світі

У столиці України зафіксували один з найвищих показників забруднення повітря у світі. Згідно з рейтингом найбільш забруднених міст планети IQAir, станом на 28 березня Київ посідає 18-й рядок, тоді як вранці цього дня піднявся на п’яте місце. Найбільш “брудними” визнані Дніпровський, Дарницький і Деснянський столичні райони. Рівень забруднення там досяг позначки у понад 200 одиниць.

На верхівці рейтингу – Катманду (Непал), Колката (Індія) Дакка (Бангладеш), Пекін (Китай) та Мумбаї (Індія).

Зазначається, що серед європейських міст у першій десятці рейтингу – столиця Болгарії – Софія, італійський Мілан та македонський Скоп’є.

Київ постійно фігурує у рейтингу IQAir. Зокрема, майже рік тому столиця України очолила рейтинг через низку пожеж у лісовій місцевості у Київській та Житомирській областях.

Раніше ми повідомляли, що в Україні через скидання небезпечних речовин, недостатньо очищених стоків і засмічення річок – загрожує дефіцит питної води.

Також ми писали, що глава компанії Майкрософт Білл Гейтс планує інвестувати два мільярди доларів у порятунок клімату. Йдеться про низку стартапів та проектів, спрямованих на боротьбу із глобальними кліматичними змінами.

6 комментариев

Написать комментарий
 • ХА
  29 марта 2021
  Ха только писал об этом. ЭТО ВЕРХОВНАЯ РАДА и ЗЕЛЕНСКИЙ - ВОНЯТ ТАК ЧТО НЕТ ЖИЗНИ. Предприятия закрыты а по вони рядом с Непалом и Мумбаем.
  Ответить
 • Грета Тунберг
  29 марта 2021
  Кошмар! Ну и вонь! Нужно срочно решить проблему с этим загрязнением и посадить дерево!
  Ответить
 • Пацифист
  29 марта 2021
  А что это за баба руками машет? Утопите это убогое идолише в реке! Не люблю войну. Меч - это фаллический символ.
  Ответить
  • Юрий
   29 марта 2021
   Пацифист
   Тебя проще и дешевле утопить.
   Ответить
   • Пацифист
    29 марта 2021
    Юрий
    Тебя проще и дешевле привязать к идолищу и утопить. Потому что самостоятельно ты не утонешь. Потому как говно.
    Ответить
 • Весёлый Роджер
  29 марта 2021
  Катманду и Куёв браты навек! В смоге и щиром гивне проходит их век! Шмуля ехал в Кат_манду, Почесать свою ..ду – ось такЪ - дуду, Сунул руку прожуя, а там нету - ни фуя, Так и эбнулся с коня! Подзаборная он тварь, старый штопанный хандон, в дупу драный солдафон!
  Ответить