У Києві захищають червонокнижні рослини
Обществоvechirniy.kyiv.ua16 августа 2020

У Києві захищають червонокнижні рослини

Столичні природоохоронці звернулися до міністра екології з вимогою залишити дев`ять видів рідкісних рослин у Червоній книзі України.

Причиною звернення стало нещодавнє засідання секції Національної комісії з питань розділу про рослини Червоної книги, де ухвалили рішення про виключення цілої низки рідкісних видів. Про це повідомляє Київський еколого-культурний центр (КЕКЦ).

– Не можемо погодитися з прийнятим на цьому засіданні рішенням. Вважаємо, що запропоноване виключення є передчасним, а саме рішення секції пов’язане з недостатньою кількістю коштів на дослідження рідкісних видів на всій території України. Потрібно провести ширше і тривале публічне обговорення цих рішень, що відповідає принципам демократії в нашій державі, – вважають київські екологи.

За даними КЕКЦ, у разі виключення дев`яти рослин із Червоної Книги, їх перестануть досліджувати у національних парках, біосферних і природних заповідниках. Таке виключення може призвести до збіднення генофонду та поширення генетичної ерозії.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Дэн
Сортир должен работать по назначению,канализация отбросов,сбор дерьма.
000000
Хай сторонники цієї позиції себе і утилізують
Дэн
Да ладно,какие могут быть нарушения в здране победившей гыднасци,на гилляку маловеров и зрадныков.Даже если на выборных бюллетнях будут жарить несогласных,а избиратели пробираться к участкам по трупам выборы будут признаны чейстными,прозрачными и вааще окуенными.Слава демократии и апостолу ея Соросу Всемогущему,пи-ц.
00000
Нагнітання .страху і підштовхування до утилізації людей .Людська генетика сформована в умовах дуже високим рівнем углекислого газу так що людству це загрози не несе буде просто новий відбір.
Пархатый
Мнение мовной шлюхи хозяина не интересует.
самое важное
за кого будут голосовать, получив гражданство. головне - не за москаля.
этот порядок наведет
и в мвф и ес. только горячей воды нема и дороги " жэ" (ну то все мелочи). лучше о глобальном поговорим, и потом возьмем кредит ... у мвф
Авторские статьи