Обществоarmyinform.com.ua22 мая

У Львові активно працюють над створенням курсу для військової поліції НАТО

nk_hauz/-maiobitioagcithw7cz.jpg

У 25-му навчальному центрі Військової служби правопорядку, що дислокований у Львові, військовослужбовці країн-членів Північноатлантичного Альянсу та Збройних Сил України активно працюють над створенням навчально-методичного курсу «Військова поліція НАТО у гібридній війні». Українські військові експерти, а саме представники ВСП та ССО ЗСУ, а також військові медійники, під час написання матеріалу використовують власний досвід, набутий у період окупації Криму у 2014 році та бойових дій на Сході України.

– Унікальність і новизна цього курсу  у тому, що створюється програма підготовки персоналу Військової поліції країн-членів НАТО, – зазначив начальник пресслужби ВСП підполковник Володимир Потапов. – Уперше на такому рівні відбувається узагальнення досвіду різних структур, напрацьовується алгоритм діяльності, випрацьовується єдине розуміння процесів. У цьому є певний виклик і визнання наших успіхів та досягнень.

nk_hauz/-maioec66qzgi-e87sre.jpg

Останніх два тижні учасники заходу структурували обсяг курсу й затвердили найважливіші теми, які обов’язково слід розглядати під час лекційних занять інструкторів для військових Альянсу.

– Сподіваюся, ми успішно досягнемо кінцевої мети та створимо цілком новий та важливий курс для військової поліції Альянсу, – повідомив представник Консультативної групи військової поліції UNIFIER капітан ЗС Канади Ніколас Макартур. – Досвід українських військових надзвичайно важливий у створенні цього курсу, канадські й литовські військові, зі свого боку, стандартизують його відповідно до вимог НАТО.

Наступного тижня українські й іноземні військові планують завершити написання матеріалу та відправити його на редагування до Центру досконалості Військової поліції НАТО у Польщу. Після цього курс пройде перевірку та затвердження військовими Штабу НАТО в Європі.

💬 Последние комментарии
3020
Ну допустим, блядский вертеп, в Киеве разместился ещё в 2014 году и не куда не уезжал. Директором этого вертепа, есть один из его устроителей, Кличко. Вопрос только один. В какой стране мира главами государства и столицы являются крайне недалёкие, сознательные вруны, но очень жадные персонажи из телика? Кто из них тупой, а кто хитрожопый трендливый поц, всем понятно, кроме их умственно ограниченных избирателей. Зедебилау, просто отбитому головой дебилу и их дебилковатому электорату, посвящается сей вертеп, которого они все вместе достойны.
3020
А женская грудь, как часть тела, мужиков вообще не волнует? Это шарлатанство, а не научная точка зрения и издание Freudin, это филиал бара "Голубая устрица".
Елена
Луночка в вашей искренности никто не сомневается, абсолютно.
Луна -2
А Вы зря сомневаетесь .Если вы искренне желаете мне здоровья -я отвечаю вам также -искренне.
Елена
Умная вы,я средняя, просто Роджер такой, примитивный,нна его фоне и Таня Черновол проФФессор.
ера
а вот тут...я очень сомневаюсь...
ера
правильно...за твой ум...ЛЮБЛЮ УМНЫХ...