Обществоwww.ukrinform.uaAug 9

У Львові пройшов парад собак, які боронили схід України

nk_hauz/HNcLFUG7g.jpeg

У парку культури Львова у рамках проєкту «Календар війни» відбувся парад собак, які разом зі своїми господарями брали безпосередню участь в АТО/ООС.

Як передає Укрінформ, про це інформує у Фейсбуці пресслужба Міністерства внутрішніх справ України.

“Чотирилапі хвостаті захисники представляли кожен своє відомство. Зокрема, були тут песики з Державної прикордонної служби, поліції, Збройних сил України та Національної гвардії. Всього у параді взяло участь 15 службових собак, які, так чи інакше, проявили себе під час виконання завдань у зоні ООС”, - йдеться у повідомленні.

nk_hauz/IFYYK8G7R.jpeg

Зазначається, що на параді нацгвардійці показали 6 своїх собак: дві вівчарки були з військової частини 3002, дві – з військової частини 4114, а ще дві приїхали до Львова із Золочіва із Навчального центру Нацгвардії.

Уточнюється, що на параді було показано нацгвардійську вівчарку Річарда, завдяки якому в лютому 2019 року зведена кінологічна група Нацгвардії, під час виконання завдань з перевірки транспортних засобів з пошуку вибухівки в зоні ООС, виявила 8 одиниць зброї, 1230 набоїв, а також 15 кілограмів вибухонебезпечних предметів. Річарда було нагороджено медаллю «За віддану службу» III ступеня.

“Поруч із Річардом стояла і гвардійська вівчарка Кенді з Навчального центру НГУ. Вона стала першою собакою у Нацгвардії, яку нагородили медаллю «За віддану службу» II ступеня. За один місяць вона двічі виявляла заборонені предмети під час огляду транспорту на блокпостах в зоні ООС. Завдяки своїй пильності Кенді першого разу виявила 300 набоїв та ствол до ПКМ, а наступного – 8 бойових гранат”, - поінформували у МВС.

Зазначається, що на параді собак була присутня і "дівчинка" стафордширський бультер’єр блакитного окрасу із позивним Воля, яка народилася у 2015 році у День Незалежності, і після народження одразу потрапила до бійців 80-ї десантно-штурмової бригади.

Власником бультер'єра став командир з позивним «Веселий», який на той момент лише отямився після важкого поранення під час оборони Донецького аеропорту. За інформацією МВС, Воля разом з 6-тою хвилею мобілізації потрапила на фронт і майже 2 роки була на передовій: вона несла службу у Попасній, Авдіївці, Новгородському.

Потім Воля потрапила на розтяжку, отримала поранення та контузію і три тижні нічого не чула, але згодом слух до неї повернувся.

Як уточнюється, вона попереджала бійців про те, що десь з’являються небажані гості.

Наразі Воля "на пенсії" і мешкає з родиною свого господаря з позивним “Веселий” у Львові, оберігає його маленького сина.

💬 Последние комментарии
ера
твоя цитата..." ИЛИ РАДУЮТСЯ тому, что другие не принимают нашей радости -так что ли?" ...Боже упаси....как такое ...могло в голову "приЙти"...а потом говоришь,что не наговариваем....ВОТ ПРИМЕР...на "ровном месте"...
ера
Моя цитата..."...не могу понять идиЕтов, которые бьют себя в грудь, доказывая всем ...как радуются они Успехам ВЯСЕЛОГО, обвиняя при этом в противоположном других..."...а так...понятно...?
Игбун Хохлов
Она сама носорог из семейства носорогов. Судя по ее еблыччу, у них в Вовой инцест.
Кинозритель
А где же, собственно, шедевр режиссёра с мировым именем - Сенцова, с многообещающим названием "Носорог"? Чего стесняться - современная украинская киноклассика, хуле?
Доброзычлывый украинець
Униатов скоро вывезем мощами в Ватикан к ПАПКЕ. Готовятся пусть великий рукоблуды и гомолюбы. Радует что эти ублюдки со всеми отбросами Украины, отрыжка нации - нацыками и необританские
Антиелена
А ты, пидарша вылизываешь анус амеровским уродам, всячески молишься на них, хотя они ни хера хорошего не сделали твоей же стране. Не ошибусь, если скажу, что у тебя трусы звездно-полосатого цвета. Ты боготворишь эту тряпку )))
ТАмара
Расстрел ЗЕДУРКУ и ПЕТРУЧЧО. Предлагаем восстановить смертную казнь за вредительство народу и государству.
Авторские статьи