Обществоwww.amazingukraine.proJun 28

У Львові створили новий мистецький простір – РадіоГараж

nk_hauz/-mdg94no8pwjp6xaz_yb.jpg

У Львові на базі Музею радіо комунального підприємства «Львівське радіо» в унікальній будівлі 1930 року відкрили новий міждисциплінарний мистецький простір, який поєднає звук, мистецтво та технології.

Як передає Amazing Ukraine, про це повідомляє Укрінформ.

«РадіоГараж розташовано в унікальній будівлі, яка з 1930-х років минулого століття була центром радіомовлення Львова. Сучасний мистецький простір гармонійно інтегрований в стилістику архітектури будівлі і підкреслює її історичність та сучасність. РадіоГараж стане місцем, в якому невидиме медіа (як от радіо) стане видимим та досяжним кожному мешканцю нашого міста», — розповів мистецтвознавець, історик Богдан Шумилович.

За словами в.о. директора ЛКП «Львівське радіо» Мирослави Лубкович, 2 роки тому Львівське радіо отримало друге дихання: у Львові було створено комунальне підприємство і таким чином історія Львівського радіо не зупинилася на її 89-му році.

«Історія Львівського радіо — це не тільки історія Львова, а й історія України — рівно 70 років тому, 30 червня, коли у Львові було проголошено Акт відновлення української державності, в будівлі Львівського радіо три дні діяла радіостанція ім. Євгена Коновальця», – додала Лубкович.

Будівля Львівського радіо була споруджена у 1912–1913 рр. за проєктом архітектора Адольфа Піллера. У 2020 році розпочались роботи з відновлення, консервації, розробки нової концепції, дизайну і ремонтні роботи у просторі РадіоГаража.

Архітектори консервували частину першого та підвального поверху, зберігаючи усі відбитки минулого часу. Окремі елементи реставрували, відновили унікальну вхідну браму із вул. Князя Романа та вул. Нижанківського. Також під час проєкту вдалося віднайти унікальні орнаменти на стінах та перекриття із люксферів, одне з яких вдалося відновити.

Одним з перших проєктів РадіоГаража стане виставка «Тільки у Львові», присвячена історії Львівського радіо в полікультурному середовищі міста, і відкривається у липні. Надалі тут планують створити перший в Україні інтерактивний Музей радіо, а також радіолабораторію.

💬 Последние комментарии
е
Тищенко не твой брат?? он тут тоже недавно подобную чушь нес... про сало по 50, и говядину по 40-60 грн и даже за 20 он ее типа покупал на Бесарабке))))
е
ха, зеркало дать?)))) т.е. по ТВОИМ словам ты одинокая и НИКОМУ не нужная?)))
е
пока что ВСЕ видят что ТЕБЯ интересуют тут ТОЛЬКО события 20-100 летней давности, а но то КАК живет страна сейчас тебе мягко говоря НАПЛЕВАТЬ...впрочем как и на людей, населяющих ее..
Елена
Жадный и подлый и завистливый ты, ты козлоослик и не одинока,чтобы было понятно,и не 70 лет и всё что написал неправда.
Елена
Можно быть среди людей как в пустыне, одиноким и никому не нужым,чего он уделяет интернету столько времени?
Елена
А мы живём не только прошлым,а и настоящим,шо нравится система где человек человеку роджер?шо то я не удивлюсь в отношении тебя.
Елена
Сахар можно и за а та23.30 грн/кгкупить,олию за 50 грн/до итр,хлеб 12.70 за 800гр., Америка с нами!а с Роджером скрынька, Роджер дывысь вкрадуть её,шож ты будешь делать?хе.
Авторские статьи
Авторские статьи5м. назад
Вечная благодарность России принадлежит не Варфоломею
Авторские статьиOct 27
Первое применение "Bayraktar" на Донбассе инсценировка от Квартал-​95
Авторские статьиOct 27
Эрдоган, Путин-Беннет и кризис Европы. Дмитрий Джангиров
Авторские статьиOct 27
Занимательная (ироничная) экономика = поучительная культурология и даже местами интересная антропология
Авторские статьиOct 27
Китайский ребус. Почему украинские власти боятся, что Америка их «бросает»
Авторские статьиOct 27
Уголь не из России ждать 10 месяцев. А холодно сейчас. Юрий Гаврилечко
Авторские статьиOct 27
«Вы все врете!». Литва «наехала» на Украину за упрек в покупке белорусского электричества 2
Авторские статьиOct 27
Европа готова украсть у Крыма скифское золото для Киева
Авторские статьиOct 27
«Идёт зондирование почвы»: почему на Украине заговорили о смене формы правления